515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Slovensko
Luxusní relaxační pobyt v oblíbených termálech Velký Meder pro DVA na 5 dní
Relaxační pobyt v oblíbených termálech Velký Meder na jihu Slovenska pro DVA na 5 dní ve zbrusu novém luxusním Penzionu Margaréta nedaleko koupaliště Velký Meder. Snídaně, víno a sleva na vstup na koupaliště.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Slovensko, Bratislava

Luxusní relaxační pobyt v oblíbených termálech Velký Meder pro DVA na 5 dní

-36 %
Luxusní relaxační pobyt v oblíbených termálech Velký Meder pro DVA na 5 dní
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 71 zákazníků
zakoupením získáte 70 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 9. 2013

Kde uplatnit voucher

Penzion Margaréta
ul. Ľudovita Štúra č.2
932 01 Veľký Meder

www.penzionmargareta.sk
tel. +421 315 552 462, +421 918 900 930 (9,00-18,00 hod)
email: info@penzionmargareta.sk, margaretapension@gmail.com

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Letní odpočinek na jihu Slovenska plný luxusu a pohodlí

Slovensko nabízí hned několik termálních lázní a koupališť, které jsou snadno dosažitelné i pro české návštěvníky. Jedním z nich je také koupaliště Velký Meder, které můžete poznat díky dnešní nabídce! Vyjma lenošení v termálech si užijete i nádherné ubytování v jedné z nejteplejších lokalit na Slovensku!

Ubytování v novém Penzionu Margaréta se snídaní a lahví sektu

Rodinný penzion Margaréta je perfektní volbou pro ubytování ve Velkém Mederu. Penzion je úplně nový a jeho vybavení potěší i náročnější klientelu. Stejně vhodný je i pro rodiny s dětmi - jednak je nekuřácký a jednak poskytuj pokoje s přistýlkou. Díky dnešní akci mají děti do 5 let pobyt zdarma.

Těšte se na ubytování ve 2-lůžkovém pokoji s vlastní terasou, vlastním sociálních zařízením, fénem na vlasy, TV, vlastní ledničkou, sejfem a samozřejmě připojením k internetu. Interiér pokojů je vybaven vkusným dřevěným nábytkem a příjemnými doplňky, které společně s příjemným personálem tvoří perfektní místo pro letní odpočinek.

Díky kuponu si také každé ráno pochutnáte na snídaních formou bufetu. Příjemnou atmosféru večer zase pomůže navodit láhev vína a slané chipsy, které jsou také součástí balíčku. Na zahradě penzionu najdete také venkovní bazén, který můžete využívat.

Termalpark Velký Meder - ideální místo k relaxaci

Termální koupaliště Velký Meder nabízí 8 bazénů s termální léčivou vodou o teplotě 26 - 38 stupňů Celsia. Ta má blahodárné účinky na pohybové ústrojí, páteře, svalstvo a má regenerační účinky pro lidský organismus. 

Areál koupaliště disponuje dvěma jednotlivě oddělitelnými částmi - zařízeními na letní sezónu v období od 1. května až do 30. září a zařízeními sloužícími návštěvníkům přes celý rok.

Díky kuponu získáváte slevu na vstup. Například celodenní vstup stojí 9 EUR/osoba a vy zaplatíte 8 EUR či 3-hodinový vstup stojí běžně 6,50 EUR. Díky slevě zaplatíte 6 EUR a navíc získáte hodinu navíc grátis!

Co podniknout v okolí Velkého Mederu

Velký Meder má velmi atraktivní okolí. Z kulturních památek je možné navštívit vodní nádrž Gabčíkovo nebo město Dunajská Streda, ve kterém se nachází Žitnoostrovské muzeum. Zajímavé je i Komárno s náměstím Evropy a především se starou římskou pevností. Město Veľký Meder obklopuje i překrásná příroda, je možné navštívit Číčovské mrtvé rameno a chráněnou oblast Dropie.

Pro sportovní využití a zábavu poslouží TARZANIA Velký Meder - nejdelší lanová dráha na Slovensku (650m), hřiště na plážový volejbal, zpevněná plocha na volejbal, nohejbal, fotbal či stolní tenis.

Cyklistika, golf i hipoturistika v okolí

Cyklisté jistě ocení Dunajskou cyklomagistrálu, která patří k nejoblíbenějším ve střední Evropě. Trasa vede podél Dunaje přes Rakousko na Slovensko a dále pokračuje do Maďarska, přičemž protíná hlavní města všech tří států. Magistrála nabízí dvě trasy - zelenou pro začátečníky a modrou pro zkušenější sportovce.

Nedaleko Velkého Mederu najdete také Czajlik Ranch, který je ideálním místem pokud chcete strávit čas v přírodě a hlavně s koňmi. Na ranči si jízdu na koni mohou vyzkoušet začátečníci i zkušení jezdci. Pro milovníky golfu nabízí možnost vyžití Golf Club Welten Báč ležící 23 kilometrů jižně od Bratislavy a poskytující 18-ti jamkové mistrovské hřiště.

Na výlet do maďarského Györu

Když už jste v tomto kraji, vyplatí se zastavit v Györu, který leží na půli cesty mezi Vídní a Budapeští (a jen 20 km od Velkého Mederu). Györ je starobylé, avšak živé a pestrobarevné město množstvím přírodních, architektonických, kulturních i přírodních skvostů. Györ se nazývá také městem řek, neboť leží jen několik metrů od břehu řeky Dunaj.

Jako v celém Maďarsku, v i Györu najdete termální lázně. Nově vybudovaný aquapark Rába Quelle nabízí vodu vyvěrající z hloubky 2000 metrů o teplotě až 67°C. A to není zdaleka vše - Györ nabízí také ZOO s bohatými expozicemi zvířat z celého světa. Otevřeno je zde každý den od 10:00 do 18:00 hod.


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 22.7. do 30.9.2013
 • Aktuálně: Volné termíny nyní až od 1.9.2013.
 • Rezervace pobytu na tel. +421 315 552 462, +421 918 900 930 (9,00-18,00 hod) nebo na emailu info@penzionmargareta.sk.
 • Dítě do 5 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu.
 • Děti starší 5 let individuálně dle domluvy v penzionu (telefonicky či na místě).
 • Check-in od 14:00 hod, check-out do 10:00 hod.
 • V ceně není zahrnuta městská daň 0,70 EUR/osoba/noc (hradí se na místě).
 • Více informací na www.penzionmargareta.sk.
nabídka byla ukončena