515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Rakousko
3-denní relaxační pobyt pro DVA v rakouských Alpách
3-denní relaxační pobyt pro DVA v rakouských Alpách - Lackenhof/Hochkar. Ubytování a snídaně v útulném penzionu Sport, kde se domluvíte česky. Kupte více kuponů a složte si pobyt libovolné délky.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Rakousko

3-denní relaxační pobyt pro DVA v rakouských Alpách

-51 %
3-denní relaxační pobyt pro DVA v rakouských Alpách
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 98 zákazníků
zakoupením získáte 38 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 9. 2012

Kde uplatnit voucher

Penzion Sport
Promenade 1 
Gaming, Austria 
E-mail: pensionsport@gmail.com
Tel.: +420 776 776 090 
www.penzion-sport.com

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Rakouské Alpy jsou dostupnější než jste si mysleli

Pobyt v Penzionu Sport Gaming s česky hovořícím personálem je Vaše jedinečná možnost, jak strávit příjemnou dovolenou v rakouských Alpách, které nabízí pestrou nabídku různých jarních a letních aktivit od turistiky, cyklistiky až po termální lázně a aquaparky. 

Alpy jsou nyní dostupnější než kdykoliv předtím - cenu jsme srovnali s běžným českým penzionem! A dlouhé cesty se bát taky nemusíte, rakouská dálniční síť se neustále rozrůstá a Vy se tak ke dveřím penzionu dostanete z Brna za 3 hodiny, z Prahy za 4,5 hodiny a z Bratislavy jen za 2,5 hodiny. 

Penzion Sport Gaming - Češi a Slováci srdečně vítáni

Ubytování Vás čeká v útulném Penzionu Sport Gaming ležícím v malebném stejnojmenném městečku Gaming. V rámci balíčku je bufetová snídaně. Samozřejmostí je také komunikace v češtině, posezení na baru a Wi-Fi připojení. Mezi standartní vybavení pokojů patří LCD televize se 40 kanály včetně českých a slovenských programů a sociální zařízení. Večer si můžete zpříjemnit půjčeným filmem. Penzion leží v centru městečka, hned naproti se nachází supermarket Spar. 

Gaming je ideální místo pro strávení aktivní dovolené! Mimo množství sportovních a relaxačních aktivit, jejichž výčet najdete níže, zde můžete navštívit také nepřeberné množství příjemných a cenově dostupných restaurací a to včetně jedné s domácím pivovarem, kde je zároveň k dostání sladké pečivo domácí výroby!

 

Turistické a cyklistické stezky pro všechny

Turisté a cyklisté si mohou vychutnat nepřeberné množství nádherných stezek, které se proplétají malebnými údolíčky a vedou i přes vrcholy hor. Celková délka těchto stezek je 157 km a to pravé si zde najdou jak aktivní sportovci, tak rodiny s dětmi. Tyto stezky jsou ideální také pro nadšence nordic walkingu!

 • Nejnavštěvovanější stezka Die Erlebniswelt Mendlingtal se nachází v údolí Mendlingtal. Stezka je dlouhá asi 2,5 km a začíná u Dorfteich v Lassingu, vede údolím řeky, táhne se přes začátek rokle Mendlingbaches a je zakončena na starobylém statku. Je velmi dobře dostupná i pro rodiny s dětmi, cesta je doplněna novými úchyty a můstky, které zpříjemňují turistiku všem návštěvníkům.
 • Cyklistická a pěší stezka v Steinbachtalu. Počátečním bodem cesty je centrum Göstlingu v podhůří Ybbských Alp.
 • Můžete zhlédnout horskou přírodu v národním parku Noth-Schlucht.
 • Odpočinek v místě zvaném Esse im Steinbachtal, což je stavba bývalé kamenné železářské dílny.
 • Cyklistická stezka Ahorntalstrecke je dlouhá 35 km s převýšením 700 m a začíná i končí Göstlingu. Podobná stezka vede také odtud, jen je o polovinu kratší a vhodnější i pro méně zdatné cyklisty.

Využít můžete také historického výletního vláčku, který Vás sveze po nejatraktivnějších místech celé oblasti - více informací v penzionu.

Tajemné ledovcové jeskyně či sjezd řeky Salzy

V rámci Vašich cest můžete prozkoumat vápencové jeskyně, které se vyvíjely po tisíce let od dob, kdy byla celá tato oblast pokrytá ledovcem. Na každého návštěvníka dýchnou jeskyně tajemnou atmosférou a nasvícení jim dodává přímo mystický vzhled

Atrakcí pro milovníky raftingu, kanoingu a kajaků je také řeka Salza proplétající se úchvatným údolím a patřící k nejkrásnějším horským řekám v celých Alpách!

 • TIP: Na www.raftingcamp.at si můžete objednat raftingový víkend, v rámci něhož několikrát sjedete řeku Salzu na raftu, zažijete večerní grilování a navštívíte vodní propast v Palfau. Cena je 79 €.

Letní koupaliště i termální lázně

Po celý rok si zde, mimo turistických aktivit, můžete užívat také slunění a koupání na mnoha rozličných koupalištích:

 • Jen 500 metrů od penzionu najdete nové venkovní koupaliště s tobogánem a množstvím dalších atrakcí, v zimě na stejném místě najdete krytý bazén se saunou. Vstup na 1 hodinu už od 1,70 €!
 • 8 km od penzionu Sport je k nalezení Aquapark Scheibbs, kde je k dispozici jak krytý bazén, tak i sauna a relaxační posezení v zimní zahradě. Ceny zde začínají na 4,50 €
 • 17 km od penzionu najdete také termální lázně Ybbstaler Solebad - Göstling, kde najdete množství atrakcí a vodu vyhřátou na 32 - 34°C! Užít si zde můžete jemnou perličkovou masáž či relaxační proudy horké vody. Vstupné na 4 hodiny termálů začíná na 10,90 €, po šesté hodině večerní na 3 hodiny jen za 8,90€!

Doplňující informace

 • Kupon je možno využít od 1.6. do 30.9.2012.
 • Váš pobyt si rezervujte na mailu pensionsport@gmail.com (komunikace česky).
 • V ceně není zahrnut místní turistický poplatek 1,5 Euro/osoba nad 13 let/den a úklidový poplatek 6 Euro/pokoj/pobyt (platí se na místě).
 • Neomezený počet kuponů na osobu 
 • 3. noc za příplatek 960 Kč/39€ (hradí se na místě) 
 • Děti do 3,99 let bez nároku na lůžko mají pobyt zdarma.
 • Děti do 15 let za příplatek 15 euro/noc se snídaní.
 • Check-in od 13 hod, check-out do 10 hod.
 • Více informací na www.penzion-sport.com nebo na tel. číslech +420 776 776 090 a +43 699 1720 9525 (komunikace česky). 
nabídka byla ukončena