515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
  1. Slevoteka.cz
  2. Wellness pobyty
  3. Česko
3-denní březnový pobyt pro dva v Praze - spousta výhod
3-denní březnový relaxační pobyt pro DVA ve 4* hotelu v Praze plný luxusu a výhod - bufetová snídaně, kvalitní víno, relaxace v sauně, vstupenky do Botanické zahrady v Tróji a množství dalších slev!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Praha

3-denní březnový pobyt pro dva v Praze - spousta výhod

-44 %
3-denní březnový pobyt pro dva v Praze - spousta výhod
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 50 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 3. 2012

Kde uplatnit voucher

Boutique hotel Absolutum ****
Jablonského 4 
Praha 7, 170 000
tel.: +420 222 541 406
email: booking@absolutumhotel.cz
www.absolutumhotel.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Designový hotel, perfektní servis a kousek do centra - to je Boutique hotel Absolutum ****

Opravdu jedinečnou nabídku, která je doslova našlapaná výhodami, si pro Vás připravil luxusní **** Boutique hotel Absolutum Praha. Užijte si se svým partnerem pořádný březnový relax v nádherném hotelu, podívejte se po jarní Praze bez davu turistů v zádech a objevte krásy Botanické zahrady v Tróji za skvělých 2 990 Kč!

Pokoje Premium - koupelna obložená mramorem a láhev přívlastkového vína

A to samozřejmě není všechno! Boutique hotel Absolutum **** je nepřehlédnutelný svým moderním a originálním designem, který se bezezbytku prolíná také do interiérů komfortně vybavených nadstandardních pokojů Premium. Mramorové koupelny, jedinečný nábytek doplněný originálními uměleckými pracemi se perfektně snoubí s precizností a ochotou hotelového personálu. Na pokoji na Vás čeká láhev výborného přívlastkového vína, které se svoji kvalitou bude příjemně doplňovat s celým Vaším pobytem.

Stylová restaurace s krbem a další víno grátis

Neodmyslitelnou součástí hotelu je také Fresh Restaurant Salut, kde na Vás každé ráno bude čekat snídaně formou teplého a studeného bufetu doplněnými vynikající kávou či fresh džusy. Fresh Restaurant Salut je známý svou dynamicky se rozvíjející kuchyní, která vyniká použitím čerstvým surovin pocházejících převážně z domácích výroben a chovů. Byla by jistě škoda v restauraci neposedět, zvlášť když díky tomuto voucheru máte každý sklenku vína podávanou k večeři grátis!

Vstup do wellness centra

K hotelu těchto kvalit bez diskuze patří také hotelové wellness centrum s kolektivem mladých a vyškolených specialitů na krásu a relax. V rámci tohoto balíčku je pro Vás oba připraven odpočinek v sauně, který může příjemně završit den. Navíc si po domluvě můžete užít i masáží, solária či malého občerstvení!

 

Botanická zahrada a tropický skleník Fata Morgana

Boutique hotel Absolutum leží v klidné části Prahy 7, jen kousek od parku Stromovka, břehu Vltavy a Tróji. Díky tomuto kuponu máte oba vstup zdarma do Botanické zahrady a skleníku Fata Morgána právě v Tróji. Vězte, že si zde díky tropickým expozicím nebudete přapadat vůbec jako v Praze, ale spíše jako v deštném prasele Jižní Ameriky! Těšit se můžete také na nádhernou sbírku orchideí či vinici sv. Kláry, kde zblízka poznáte, jakým procesem prochází víno.

Hotel leží nejen v klidné části velkoměsta, ale zároveň Vám cesta do samého srdce Prahy zabere jen 10 minut pohodlné jízdy metrem. Navíc se nemusíte obávat návalu turistů, které by vás zaručeně potkaly v létě. V březnu si můžete Prahu prohlédnout v klidu a bez stresu a navíc se hřát v záři prvních jarních paprsků!

 


Doplňující informace

  • kupon je možno využít od 1.3. do 31.3.2012 nebo v zimní sezóně od 1.11. do 27.12.2012
  • pobyt je možné čerpat i kdykoliv během roku (vč. hlavní sezóny) s příplatkem 2000 Kč/pobyt (hradí se na místě)
  • check-in ve 14.00, check-out do 12.00, po domluvě možno bezplatně prodloužit
  • Váš pobyt je nutno rezervovat na e-mailové adrese booking@absolutumhotel.cz
  • více informací na www.absolutumhotel.cz
nabídka byla ukončena