515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Maďarsko
Relaxační pobyt nedaleko Balatonu pro DVA s volným vstupem do lázní
Pobyt v 4* hotelu pro DVA na 3 a více dní v lázeňském městě Kehida kousek od Balatonu. V ceně neomezený vstup do lázní, wellness, sauny i fitness. Užijte si tu pravou dovolenou plnou relaxace!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Maďarsko, Balaton

Relaxační pobyt nedaleko Balatonu pro DVA s volným vstupem do lázní

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 90 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 4. 2016

Kde uplatnit voucher

Kehida Thermal ****
Kossuth u. 62., Kehidakustány

www.kehidatermal.hu
+36 83 534 500
sales@kehidatermal.hu
check-in 14:00, check-out 12:00

 

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Toužíte po dovolené plné relaxace na místě, kde si odpočine duše i tělo? Lázně Kehida nedaleko Balatonu nabízí neomezený vstup do zážitkových, termálních i relaxačních bazénů, saunový svět, masáže, fitness i zábavu. A pouhých 100 až 200 metrů od vchodu do lázní najdete také Kehida Thermal Hertelendy dům.

Dovolená plná relaxace

Prostor, klid, pohodlí a perfekní služby

Budete ubytováni v elegantním a příjemním pokoji s klimatizací, TV, vlastním sociálním zařízením, minibarem a trezorem. Tyto pokoje jsou ideální pro páry, jelikož je není možné vybavit přistýlkou.

Tešte se na neomezený vstup do celého areálu zážtkových termálních lázní Kehida (9:00 - 20:00) - platí do všech zón, po celý pobyt, po celou otevírací dobu lázní a lze jej neomezeně přerušovat (např. při odchodu na oběd apod.).

Lázeňský komplex se rozkládá na 2400 metrech čtverečních a dělí na 3 zóny - léčivou, zážitkovou a venkovní:

 • Léčivá zóna je zde pro ty, kdo chtějí čas v lázních využít pro prevenci onemocnění pohybového ústrojí nebo pro samotnou léčbu. Relaxovat můžete v tichých relaxačních zónách a doprovázet odpočinek i pitnou kúrou.
 • Zážitková zóna představuje kryté koupaliště a aquapark ve středomořském stylu. Užijete si zde 94 metrů dlouhý tobogán s hudbou a světelnými efekty, nespočet zážitkových bazénů s masážními tryskami, bazén určený k potápění, gejzíry, vodní bar, sedací bazény s léčivou vodou i baby bazény pro nejmenší návštěvníky.
 • Venkovní zóna je v podobě parku plného bazénů, trysek i skluzavek. Relaxovat můžete na opalovací terase nebo si lehnout na některé z lehátek, která jsou poskytována zdarma.

Vyhřívat tělo však nemusíte jen na sluníčku - navštivte saunový svět, je to skvělý způsob, jak se uvolnit a navíc má saunování dobrý vliv na pokožku, cirkulaci krve i trávicí trakt. Vybrat si můžete hned z několika možností přesně tu, která vám bude vyhovovat, nebo je střídat dle libosti - infra sauna, finská sauna, parní lázeň, aromaterapie, Kneippův chodník, whirpool.

V areálu najdete i masážní salon s bohatou nabídkou masáží - určitě si nějakou vyberte, v ceně tohoto kuponu získáváte poukaz v hodnotě 3 € /os. na masáž dle výběru.

Kehida Thermal ****

Elegantní pokoj

Pokoje mají vlastní sociální zařízení

Termální lázně Kehida

Kryté koupaliště a aquapark

Navštivte saunový svět

Na výlet k Balatonu a do vinařské oblasti Badacsony

 • Půl hodinka jízdy stačí a narazíte na břehy Balatonu - největšího maďarského jezera, na které jsou obyvatelé země náležitě hrdí. I na podzim se můžete kochat třpytící se hladinou jezera, která opravdu navozuje dojem, jako byste stáli na pláži u moře.
 • Na severní straně jezera (tedy té, kam to máte z Kehidy blíž) se také rozkládá vyhlášená vinařská oblast Badacsony, která světu dala nespočet slavných vinařských odrůd. Zastavit se po cestě můžete v jednom z romantických sklípků a okoštovat zdejší vynikající víno.
 • Kousek od Balatonu i Kehidy (asi 45 minut jízdy) leží také městečko Tapolca, které rozhodně doporučujeme navštívit. Nejprve se projděte po malebném centru města s historickým mlýnem a následně se vydejte navštívit unikátní jeskynní systém - najdete jej jen kousek za hlavním náměstím.

Na výlet k Balatonu


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 29. 10. 2015 do 30. 4. 2016 mimo 23. 10. - 1. 11. 2015, Vánoce, Silvestr, Velikonoce a maďarské státní svátky.
 • Pokud již máte vybraný termín, je třeba si jeho dostupnost ověřit ještě před koupí. Rezervace pobytu a volné termíny na tel. +36 83 534 500 nebo na e-mailu sales@kehidatermal.hu (komunikace v angličtině, maďarštině). 
 • Netroufáte si na rezervaci či zjištění volného termínu sami? Napište nám na podpora@slevoteka.cz a uveďte jméno, hotel a termín, o který máte zájem a my to za vás vyřídíme.
 • Pobyt s dětmi (možný pouze ve druhém pokoji, platí se na místě):
  • děti 5-11,9 let za 27 €/noc
  • děti 12-15.9 let za 36 €/noc
 • Nepovinné příplatky (platí se na místě):
  • ubytování pouze jedné osoby 10 €/noc
 • Povinné příplatky (platí se na místě):
  • pobytová taxa 1,5 €/dospělá os. (18 - 70 let)/noc
  • víkendová pobytová taxa 3 €/dospělá os. (18 - 70 let)/páteční a sobotní noc 
 • Nákupem více kuponů si můžete pobyt prodloužit.

Hodnocení pobytu

4,5 z 5
Celkem hodnotili 2 zákazníci.
Pokoj:
Jídlo:
Služby:
Personál:
Poloha:

 • bedaklecka 8. 12. 2015
 • radka.jakim 12. 11. 2015

zobrazit hodnocení / 2 zákazníci

Výběr varianty

nabídka byla ukončena