515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Maďarsko
Relaxační pobyt nedaleko Balatonu pro DVA s volným vstupem do lázní
Pobyt v 4* hotelu pro DVA na 3 a více dní v lázeňském městě Kehida kousek od Balatonu. V ceně neomezený vstup do lázní, wellness, sauny i fitness. Užijte si tu pravou dovolenou plnou relaxace!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Maďarsko, Balaton

Relaxační pobyt nedaleko Balatonu pro DVA s volným vstupem do lázní

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 90 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

29. 10. 2015 – 30. 4. 2016

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

Kehida Thermal ****
Kossuth u. 62., Kehidakustány

www.kehidatermal.hu
+36 83 534 500
sales@kehidatermal.hu
check-in 14:00, check-out 12:00

 

Toužíte po dovolené plné relaxace na místě, kde si odpočine duše i tělo? Lázně Kehida nedaleko Balatonu nabízí neomezený vstup do zážitkových, termálních i relaxačních bazénů, saunový svět, masáže, fitness i zábavu. A pouhých 100 až 200 metrů od vchodu do lázní najdete také Kehida Thermal Hertelendy dům.

Dovolená plná relaxace

Prostor, klid, pohodlí a perfekní služby

Budete ubytováni v elegantním a příjemním pokoji s klimatizací, TV, vlastním sociálním zařízením, minibarem a trezorem. Tyto pokoje jsou ideální pro páry, jelikož je není možné vybavit přistýlkou.

Tešte se na neomezený vstup do celého areálu zážtkových termálních lázní Kehida (9:00 - 20:00) - platí do všech zón, po celý pobyt, po celou otevírací dobu lázní a lze jej neomezeně přerušovat (např. při odchodu na oběd apod.).

Lázeňský komplex se rozkládá na 2400 metrech čtverečních a dělí na 3 zóny - léčivou, zážitkovou a venkovní:

 • Léčivá zóna je zde pro ty, kdo chtějí čas v lázních využít pro prevenci onemocnění pohybového ústrojí nebo pro samotnou léčbu. Relaxovat můžete v tichých relaxačních zónách a doprovázet odpočinek i pitnou kúrou.
 • Zážitková zóna představuje kryté koupaliště a aquapark ve středomořském stylu. Užijete si zde 94 metrů dlouhý tobogán s hudbou a světelnými efekty, nespočet zážitkových bazénů s masážními tryskami, bazén určený k potápění, gejzíry, vodní bar, sedací bazény s léčivou vodou i baby bazény pro nejmenší návštěvníky.
 • Venkovní zóna je v podobě parku plného bazénů, trysek i skluzavek. Relaxovat můžete na opalovací terase nebo si lehnout na některé z lehátek, která jsou poskytována zdarma.

Vyhřívat tělo však nemusíte jen na sluníčku - navštivte saunový svět, je to skvělý způsob, jak se uvolnit a navíc má saunování dobrý vliv na pokožku, cirkulaci krve i trávicí trakt. Vybrat si můžete hned z několika možností přesně tu, která vám bude vyhovovat, nebo je střídat dle libosti - infra sauna, finská sauna, parní lázeň, aromaterapie, Kneippův chodník, whirpool.

V areálu najdete i masážní salon s bohatou nabídkou masáží - určitě si nějakou vyberte, v ceně tohoto kuponu získáváte poukaz v hodnotě 3 € /os. na masáž dle výběru.

Kehida Thermal ****

Elegantní pokoj

Pokoje mají vlastní sociální zařízení

Termální lázně Kehida

Kryté koupaliště a aquapark

Navštivte saunový svět

Na výlet k Balatonu a do vinařské oblasti Badacsony

 • Půl hodinka jízdy stačí a narazíte na břehy Balatonu - největšího maďarského jezera, na které jsou obyvatelé země náležitě hrdí. I na podzim se můžete kochat třpytící se hladinou jezera, která opravdu navozuje dojem, jako byste stáli na pláži u moře.
 • Na severní straně jezera (tedy té, kam to máte z Kehidy blíž) se také rozkládá vyhlášená vinařská oblast Badacsony, která světu dala nespočet slavných vinařských odrůd. Zastavit se po cestě můžete v jednom z romantických sklípků a okoštovat zdejší vynikající víno.
 • Kousek od Balatonu i Kehidy (asi 45 minut jízdy) leží také městečko Tapolca, které rozhodně doporučujeme navštívit. Nejprve se projděte po malebném centru města s historickým mlýnem a následně se vydejte navštívit unikátní jeskynní systém - najdete jej jen kousek za hlavním náměstím.

Na výlet k Balatonu


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 29. 10. 2015 do 30. 4. 2016 mimo 23. 10. - 1. 11. 2015, Vánoce, Silvestr, Velikonoce a maďarské státní svátky.
 • Pokud již máte vybraný termín, je třeba si jeho dostupnost ověřit ještě před koupí. Rezervace pobytu a volné termíny na tel. +36 83 534 500 nebo na e-mailu sales@kehidatermal.hu (komunikace v angličtině, maďarštině). 
 • Netroufáte si na rezervaci či zjištění volného termínu sami? Napište nám na podpora@slevoteka.cz a uveďte jméno, hotel a termín, o který máte zájem a my to za vás vyřídíme.
 • Pobyt s dětmi (možný pouze ve druhém pokoji, platí se na místě):
  • děti 5-11,9 let za 27 €/noc
  • děti 12-15.9 let za 36 €/noc
 • Nepovinné příplatky (platí se na místě):
  • ubytování pouze jedné osoby 10 €/noc
 • Povinné příplatky (platí se na místě):
  • pobytová taxa 1,5 €/dospělá os. (18 - 70 let)/noc
  • víkendová pobytová taxa 3 €/dospělá os. (18 - 70 let)/páteční a sobotní noc 
 • Nákupem více kuponů si můžete pobyt prodloužit.

Hodnocení pobytu

4,5 z 5
Celkem hodnotili 2 zákazníci.
Pokoj:
Jídlo:
Služby:
Personál:
Poloha:

 • bedaklecka — 3. 6. 2016
 • radka.jakim — 1. 6. 2016

zobrazit hodnocení / 2 zákazníci

Výběr varianty

nabídka byla ukončena