515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Polsko
Relax v polských Tatrách pro DVA s wellness NEOMEZENĚ a vstupem do termálů
Luxusní pobyt pro DVA na 3 nebo více dní v Hotelu Liptakowka v polských Tatrách. Polopenze, masáž, NEOMEZENÝ vstup do wellness centra a VSTUPY do komplexu termálních bazénů Terma Bania jen 300 metrů od hotelu!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Polsko

Relax v polských Tatrách pro DVA s wellness NEOMEZENĚ a vstupem do termálů

-43 %
Relax v polských Tatrách pro DVA s wellness NEOMEZENĚ a vstupem do termálů

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 60 zákazníků
zakoupením získáte 60 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 9. 2013

Kde uplatnit voucher

Hotel Liptakówka***
Srodkowa 169
34 405 Białka Tatrzańska
Polsko

www.liptakowka.com
tel. +48 609 146 840, +48 18 26 535 72
email: biuroliptakowka@gmail.com

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Unikátní pobyt v polských Tatrách s wellness a termály

Jedinečný, nezapomenutelný či bezkonkurenční. Přesně tak bychom mohli popsat dnešní nabídku pobytu, při kterém si za skvělou cenu užijete luxusní dovolenou v polských Tatrách. Polopenze, neomezený vstup do wellness, masáž či vstupy do termálních bazénů nesmí chybět!

Ubytování v moderním Hotelu Liptakowka***

Nádherný Hotel Liptakowka*** najdete na jihu polských Vysokých Tater kousek od hranic se Slovenskem či historického Krakova. Hotel leží v centru oblasti Białka Tatrzańska a nabízí perfektní místo pro oddych a rekreaci v čisté přírodě a poblíž termálních lázní. Personál Vás navíc přivítá pověstnou polskou pohostinností.

Pokoje hotelu jsou stylově vybavené luxusním nábytkem a doplňky. Samozřejmostí je vlastní sociální zařízení a připojení Wi-Fi.

Díky kuponu se můžete těšit:

Na výběr v této nabídce máte z pobytu na 3 nebo 4 dny, přičemž kupony můžete libovolně kombinovat a získat tak pobyt na více dní. Součástí balíčku je:

 • polopenze pro oba po celou dobu pobytu
 • welcome drink
 • NEOMEZENÝ vstup do hotelového wellness centra (jacuzzi, suchá a parní sauna)
 • 2x vstup na 1 hod. do komplexu termálních bazénů Terma Bania v době od 9.00 do 11.00 hod. v případě pobytu na 3 dny nebo 3x vstup na 1 hod. do komplexu termálních bazénů Terma Bania v době od 9.00 do 11.00 hod.  v případě pobytu na 4 dny
 • 1x masáž pro oba (15 minut)

Komplex termálních bazénů jen 300 metrů od hotelu

Součástí tohoto balíčku jsou také vstupy do komplexu termálních bazénů Terma Bania Bialka Tatranska, jehož návštěva Vám vrátí ztracenou energii. Nádherný areál těchto termálů se dělí do několika zón, přičemž každá z nich Vám nabízí jiný druh zábavy a odpočinku:

 • zábavní zóna nabízí pět bazénů s termální vodou o teplotě 34° C, venkovní skluzavky s celkovou délkou téměř 300 metrů a širokou škálu zábavy pro děti - jedním slovem ideální místo pro rodiny s dětmi či milovníky vodní zábavy
 • v tiché zóně najdete klid, relaxaci, odpočinek a symbiózu s přírodou -zkrátka ideální místo pro ty, kteří hledají klid a chtějí relaxovat v jedinečném prostředí tří termálních bazénů s různými vlastnostmi a léčivými účinky
 • saunárium představuje "město" o rozloze více než 1000 m² s pěti různými saunami, bazénem s geotermální vodou s teplotou do 36° C, bazén s ochlazující vodou na plavání s teplotou do 24° C, speciální sprchy, lavičky s nádržemi pro namáčení nohou a také drink bar Sanarium
 • dále se můžete těšit na wellness&spa zónu s beauty procedurami či restaurace a bary v každé ze zón

Aktivní odpočinek v tatranské přírodě

Pokud by Vás omrzelo odpočívat ve wellness či v termálech, vydejte se také do krásné tatranské přírody - okolí poskytuje nespočet možností výletů a atrakcí. Jednou z nich je například vrch Kotelnica, kde se od jara do podzimu můžete vydávat na výlet na velkých koloběžkách a horských kolech. Celá oblast je úžasným místem pro procházky, pěší túry a výlety na kolech.

Jen 15 kilometrů od penzionu se nachází hlavní horské město Polska - Zakopane s věčně pulzující pěší zónou, množstvím kvalitních restaurací, barů a obchodů. Dále můžete splavovat Dunajec, vydat se na horské túry (na slovenské straně například na Gerlachovský štít) či se vydat do lanového centra.

Za historií do nedalekého Krakova

Za 70 minut se z hotelu dostanete do Krakova, kde si nenechte ujít prohlídku centra města s hlavním krakovským náměstím Rynek Glowny, které je jedno z nejkrásnějších středověkých evropských náměstí o velkorysé v rozloze a nádherné ve své architektuře.

Dále nevynechejte návštěvu zámku Wawel a katedrály - místa korunovace polských králů. Pokračujte procházkou starým městem tzv. Královskou cestou (Via regia), návštěvou renesanční Sukenice (bývalé soukenické krámy) a nakonec návštěvou Mariánského chrámu s největším gotickým oltářem na světě. Myslíte na nákupy? V Krakově najdete například obrovské nákupní centrum - Galeria Krakowska.

Pokud chcete Polsko poznávat ještě víc, vydejte se do světově unikátních solných dolů Wieliczka (UNESCO), jejichž krása s vytesanou katedrálou vezme dech každému (podívejte se na fotogalerii). Zajímavým, leč smutným místem k návštěvě, je také koncentrační tábor Osvětim - Březinka.


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 22.7. do 30.9.2013.
 • Rezervace pobytu předem na tel. čísle +48 609 146 840, +48 18 26 535 72 nebo emailem biuroliptakowka@gmail.com (komunikace polsky či anglicky).
 • Odpovídající variantu pobytu vyberete ve 2. kroku objednávky:
  • Pobyt za 3190 Kč zahrnuje ubytování pro dva na 3 dny (2 noci) v Hotelu Liptakowka, polopenzi po celý pobyt pro oba, 2x welcome drink, neomezený vstup do hotelového wellness centra pro oba, 2x vstup na 1 hod. do termálů Terma Bania pro dva v době od 9.00 do 11.00 hod., 1x masáž (15 min.) pro každého.
  • Pobyt za 4530 Kč zahrnuje ubytování pro dva na 4 dny (3 noci) v Hotelu Liptakowka, polopenzi po celý pobyt pro oba, 2x welcome drink, neomezený vstup do hotelového wellness centra pro oba, 3x vstup na 1 hod. do termálů Terma Bania pro dva v době od 9.00 do 11.00 hod., 1x masáž (15 min.) pro každého.
 • Kupony můžete libovolně kombinovat a pobyt si tak prodloužit.
 • Další noc můžete dokoupit v hotelu za 25 EUR/osoba/noc se snídaní.
 • Děti do 4 let pobyt zdarma bez nároku na lůžko, stravu a služby.
 • Děti 4-12 let 20 EUR/noc se snídaní.
 • Děti starší 12-ti let a další dospělý 25 EUR/noc se snídaní.
 • Možnost dokoupit večeře. Děti do 12-ti let za 6,50 EUR/večeře, osoba starší 12-ti let za 8,50 EUR/večeře.
 • Více informací na www.liptakowka.com.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena