515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Slovensko
Rehabilitační pobyt v lázních Dudince pro DVA s bohatým wellness
Rehabilitační balíček pro DVA na 6 dní v Sivek Hotels*** Hotelu Prameň Dudince s polopenzí a NEOMEZENÝM vstupem do krytého bazénu, vířivky a s léčebnými procedurami. Platnost do března 2014 dělá z pobytu perfektní dárek pro (pra)rodiče!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Slovensko, Štiavnické vrchy

Rehabilitační pobyt v lázních Dudince pro DVA s bohatým wellness

-38 %
Rehabilitační pobyt v lázních Dudince pro DVA s bohatým wellness
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 100 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 3. 2014

Kde uplatnit voucher

Sivek Hotels***Hotel Prameň Dudince
Dudince 8
962 71
Slovensko

www.dudincepramen.sk
tel. +421 45 52 44 100, +421 915 532 513
email: info.pramen@gmail.com

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Rehabilitační pobyt v klidné lokalitě

Odpočinekwellnesszákusek ke kávě... prostě idyla relaxace. Nechte se hýčkat a připravte se na skvělý, relaxační pobyt! Nechte své tělo odpočinout v rukách odborníků. Dopřejte sobě nebo například svým rodičům tento regenerační balíček.

Neomezený vstup do bazénu, wellness i fitness

Váš relaxační pobyt je plný wellness procedur. Neomezeně si vychutnávejte vstup do krytého bazénu s protiproudem, masážními tryskami, chrličem vody a ozónovým čištěním, které zabezpečuje bezproblémovou kvalitu vody. Dále je Vám k dispozici využívání teplé vířivky s hydromasáží a perličkou.

V ceně máte také 5 léčebných procedur pro každého, prováděných na základě odborné lékařské prohlídky přímo v určených prostorách hotelu. Navíc k tomu budete mít možnost dokoupení dalších 5 procedur za pouhých 10 EUR, na výběr máte celkem z 30 různých druhů. Otevírací hodiny bazénu a vířivky jsou od 10:00 do 19:00 hod, v případě zájmu si budete moci dopřát saunu ve večerních hodinách se zlevněnou cenou za 3,50 EUR na 2 hodiny za osobu.

Sivek Hotels***Hotel Prameň Dudince

Dudince se nacházejí na jihu středního Slovenska, 15 km od hraničního přechodu Šahy. Okresní město Krupina je vzdálené 30 km severně, Zvolen 55 km, Banská Bystrica 80 km. Maďarská Budapešť je 100 km jižně.

Součástí balíčku je polopenze (bufetové snídaně, 2-chodové večeře, výběr ze 3 menu). K polopenzi si můžete dokoupit obědy. Každý den je pro Vás připraven čerstvý domácí zákusek ke kávě v kavárně.

Kam ve volném čase?

Pro zájemce o cykloturistiku hotel zapůjčuje kola. K příjemně prožité dovolené přispívají i pěkné procházky, večery s živou hudbou a výlety. Blízké i vzdálenější okolí Dudinců poskytuje širokou paletu zajímavých výletů.

 • Krupina (30 km) - Krupina patří mezi nejstarší města na Slovensku. Krupina představovala v 16. - 17. století významnou pevnost, která zajišťovala obranu středoslovenských báňských měst. Obraně sloužila strážní věž - Vartovka.
 • Banská Štiavnica (50 km) UNESCO - Banská Štiavnica patří k historicky nejzajímavějším městům na Slovensku. V roce 1993 bylo historické jádro města spolu s technickými památkami v okolí zapsané dSeznamu světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO. Nachází se zde mnoho historických památek jako Kalvárie, Náměstí sv. Trojice a sousoší sv. Trojice, Nový a Starý zámek, Klopačka, historická Radnice a muzea.
 • Banská Bystrica (80 km) - Srdce středního Slovenska. Historie města se začala psát v 13. století. Mezi nejcennější pamětihodnosti patří areál městského hradu Barbakan, náměstí s kostely a měšťanskými domy. V okolí města si zaslouží pozornost dřevěný kostel v obci Hronsek, zámeček v Dolní Mičiná i hrad v Slovenskej Lupči.
 • Budapešť (100 km) - je město s bohatou historií ležící na řece Dunaj, které vzniklo sloučením tří měst a nyní je 8. největší městem Evropské unie. Najdete v něm nespočet historických památek a snad ještě více termálních lázní, které lákají k odpočinku v horkých vodních pramenech.

Doplňující informace

 • Kupón je možné využít od 4.12.2013 do 31.3.2014.
 • Nelze využít v termínech od 13.12.2013 do 3.1.2014.
 • Rezervace na čísle +421 455 244 100, +421 915 532 513 nebo info.pramen@gmail.com.
 • Možnost dokoupení obědu - 5 EUR/oběd.
 • Možnost dokoupení dalších procedur - 10 EUR/5 procedur.
 • Příplatek za jednolůžkový pokoj - 7 EUR/den.
 • Komfortní ubytování za příplatek - 5 EUR/osoba/den.
 • Příplatek za apartmán - 10 EUR/osoba/den.
 • Dítě do 3 let zdarma (bez nároku na lůžko a stravu).
 • Děti od od 3 - 8 let 18,50 EUR za den (bez nároku na masáž).
 • Děti od 8-12 let je cena 25,60 EUR za den (bez nároku na masáž).
 • Děti starší 12 let za 29,75 EUR za den (bez nároku na masáž).
 • Hlídané parkoviště 3 EUR/den.
 • Prodloužení pobytu 29 EUR/osoba/noc vč. všech služeb (platba na recepci).
 • Nástup na pobyt je vždy v neděli, nebo v pondělí.
 • Cena nezahrnuje rekreační poplatek 1 EUR/os/den.
 • Více informací na www.dudincepramen.sk.
nabídka byla ukončena