515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Wellness pobyty na prodloužený víkend

zobrazeno 0 slev

Litujeme, ale nenašli jsme, co právě hledáte.

Pokračovat můžete na úvodní stránku nebo si můžete vybrat některý z následujících pobytů nebo zájezdů.

Vybírejte z prodloužených wellness víkendů se slevou

Prodloužené wellness víkendy pro dva, jednotlivce i rodiny s dětmi si užijete.. Relaxace je pro naše tělo velmi důležitá. Načerpáte přes delší víkend nové síly a budete sálat energií.

Naše levné prodloužené víkendy s wellness vás stmelí. Kam se za odpočinkem, sportem nebo poznáním se slevou vypravíte, je čistě na vás. Kupte si levně prodloužený pobyt někam do Čech, na Moravu, na Slovensko, do Maďarska nebo jinam do zahraničí.

ikonka slevyUmožňujeme poznat levně jako delší wellness víkendy různá místa v Česku i Evropě. Spokojenost klientů je pro nás nejdůležitější. S výběrem prodloužených pobytů rádi poradíme včetně rezervace v cizím jazyce.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Jestliže se stane, že úplně totožný prodloužený wellness pobyt najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám ho za danou cenu s bonusem 100 Kč pro další nákup.

ikonka slevyNakupujte bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky wellness pobytu, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.

Slevy na wellness prodloužené víkendy : Česko | Maďarsko | Polsko | Rakousko | Itálie | Německo | Slovensko a další.