515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
  1. Slevoteka.cz
  2. Wellness pobyty
  3. Česko
Prodloužený víkend v srdci Krkonoš
Vyražte v zimě nebo v létě do srdce Krkonoš - rodinného penzionu Heřman. Prodloužený víkend pro dva včetně polopenze. Přijet můžete kdykoliv do konce roku 2011!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Krkonoše

Prodloužený víkend v srdci Krkonoš

-40 %
Prodloužený víkend v srdci Krkonoš
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 111 zákazníků
zakoupením získáte 0 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 12. 2011

Kde uplatnit voucher

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Nemáte rádi sterilní přepychové luxusní hotely a raději dáváte přednost rodinné atmosféře a klidu? Potom právě pro Vás je určena dnešní nabídka prodlouženého víkendu v penzionu Heřman v samotném srdci Krkonoš - v obci Rudník nedaleko Śpindlerova Mlýnu a Pece pod Sněžkou. 

Poloha penzionu je skutečně strategická. Ať už se rozhodnete vydat na zasněžený svah nebo na pěší výlet v létě kamkoliv, nikdy to nebudete mít daleko. Lyžaři mají navíc v ceně kuponu zdarma přepravu do skiareálu Černů Důl a zpět. Můžete si tak klidně dát na zahřatí svařáček a nemusíte mít obavu, že přijdete o svůj řidičský průkaz :-).

V létě
budete i s kolem pohodlně přepraveni na dolní stanici lanovky z Janských Lázní na Černou horu a po cyklostezke dojedete pořád z kopce až před dveře penzionu Heřman :-). A aby Vaše dovolená byla ještě více bezstarostná, obsahuje balíček i polopenzi. 

Každý z dvoulůžkových pokojů je vybaven televizí, sociálním zařízením, lednicí a k dispozici je zdarma i Wi-Fi připojení na internet. Ale byla by opravdu škoda trávit zde dovolenou surfováním na internetu, zvlášť když je okolo několik skiareálů, z nichž některé jsou považovány za nejlepší u nás. V létě stačí nasednout na sedačkovou lanovku a nechat se pohodlně vyvézt třeba až na Sněžku.

Okolo penzionu vedou i cyklostezky, tak si nezapomeňte vzít svoje kolo.

 

Kde kupón uplatnit

Penzion Heřman
Rudník 129 
543 72 Rudník
www.pension-herman.cz
e-mail: info@pension-herman.cz 
tel.: 603 52 37 35


Doplňující informace

  • kupon lze čepat od 25.2.2011 do 31.12.2011
  • lze čerpat o víkendu i během pracovních dnů
  • lze koupit více kuponů a pobyt si tak prodloužit
  • pobyt je nutné rezervovat na čísle 603 52 37 35
  • více informací na www.pension-herman.cz
nabídka byla ukončena