515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
  1. Slevoteka.cz
  2. Wellness pobyty
  3. Slovensko
Prodloužený víkend v luxusním hotelu v Košicích
Prodloužený víkend v Košicích, evropském hlavním městě kultury 2013. Dvě osoby s polopenzí v luxusním historickém čtyřhvězdičkovém hotelu Bankov. Sauna a bazén v ceně.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Slovensko, Slovenský kras

Prodloužený víkend v luxusním hotelu v Košicích

-63 %
Prodloužený víkend v luxusním hotelu v Košicích
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 0 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 12. 2011

Kde uplatnit voucher

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Nejstarší historický hotel na Slovensku si Vás zaručeně podmaní. Hotel Bankov se svojí 142letou tradicí je členem Sdružení historických hotelů Slovenska a poskytuje Vám ubytování, ktere je skutečně nevšední. 

CO PODNIKNOUT V KOŠICÍCH

Ne náhodou byly Košice zvoleny Evropským hlavním městem kultury 2013. Často bývají Košice označovány za jedno z nejpěknějších historických měst na Slovensku a rozhodně mají co nabídnout (doporučujeme prezentaci zde). Historické centrum je největší městskou památkovou rezervací svého druhu na Slovensku a k vyhledávaným cílům patří dominantní bod celého města - úchvatný Dóm sv. Alžběty postavený již ve 14. století s oltářem se 48 obrazy. Na objevné procházce městem určitě nevynechejte ani zpívající fontánu (obdoba slavné Křižíkovy fontány v Praze) a zvonkohru. Pokud s Vámi budou i děti, doporučujeme navštívit největší ZOO ve střední Evropě. V Košicích je i botanická zahrada s tropickou flórou, které na Slovensku ani u nás nemá obdoby.  

KAM NA VÝLETY DO OKOLÍ KOŠIC

Stará bankovská cesta

Slouží pro pěší turistiku, cykloturistiku a jízdu na kolečkových bruslích. Trasa je vybavená oddychovými místami se stolky a altánky. Na trase sa nachází zrekonstruovaná kaplička sv. Jana Nepomuckého a blízko ní je několik pramenů s pitnou vodou.

Čermeľské údolie

Lokalita je situovaná do údolí Čermeľského potoka. Máte možnost vyhlídkové jízdy vláčkem s parním pohonem, vyzkoušet horolezeckou cvičnou skálu a nebo využít oblíbená místa pro pikniky.

Spišský hrad a Spiš

Leží v nadmořské výšce 634 m a rozkládá se na neuvěřitelné ploše 4 hektarů. Jde tedy o jeden z největších hradních komplexů střední Evropy, který bychom Vám určitě doporučovali do svého itineráře zařadit.

Hradová

V této oblasti se nacházejí například zbytky Košického hradu ze 13. století a síť turistických chodníků a oddychových míst. Najdete zde vyhlídkovou věž Hradová s výhledem na město Košice a široké okolí.

Golfový klub Alpinka

4 km od hotelu Bankov se nachází areál Golfového klubu Alpinka. Hráči golfu mohou čerpat slevu 30 % na využití tohoto hřiště.

Minigolf a bobová dráha

Těm, kdo si netroufne na zelený trávník, je k dispozici minigolfové hřiště. Najdete ho jen pár minut od hotelu Bankov. V Kavečanoch se nachází i 800 m dlouhá bobová dráha, kde se Vy i Vaše děti můžete bezpečně prohánět až 60 km rychlostí.

Krásna Hôrka

Hrad Krásna Hôrka je národní kulturní památka. Původně jde o gotický hrad ze začátku 14. století. Obývaný byl až do roku 1812.

Kde kupón uplatnit

Hotel Bankov
Dolný Bankov 2
040 01 Košice
www.hotelbankov.sk
e-mail: reception@hotelbankov.sk
tel.: +421 55 63 245 22 - 4, +421 905 470 123


Doplňující informace

  • kupon je možné využít od 25.2.2011 do 31.12.2011
  • počet kupónů není omezen, můžete si tak pobyt prodloužit
  • kupon lze čerpat kdykoliv během týdne včetně víkendů
  • pobyt je nutné rezervovat na tel. čísle +421 55 63 245 22 - 4, +421 905 470 123
  • více informací na hotelbankov.sk
nabídka byla ukončena