515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Wellness pobyty pro ženy

zobrazeno 0 slev

Litujeme, ale nenašli jsme, co právě hledáte.

Pokračovat můžete na úvodní stránku nebo si můžete vybrat některý z následujících pobytů nebo zájezdů.

Vyberte si wellness pobyt pro ženy a dámské jízdy

Wellness pobyty pro ženy slibují dny plné odpočinku a čerpání nové energie s kamarádkou nebo přítelkyní. Uvolňující pocit po saunování prožijete v bazénu nebo přímo vířivce. I masáž je k tomu jako stvořená. Relaxace v podobě balíčku vodních radovánek a popíjení šampaňského nebo vína každou ženu přivede na myšlenku tento luxus někdy zopakovat. Po wellness si odpočinete a zotavíte celé unavené tělo. Wellness ve slevě je správnou volbou pro vaši společnou dovolenou nebo velkou dámskou jízdu.

ikonka slevyUmožňujeme ženám poznat levně wellness v Česku i Evropě. Spokojenost klientů je pro nás nejdůležitější. S výběrem pobytů, zájezdů i výletů vám rádi poradíme včetně rezervací v cizím jazyce.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Jestliže se stane, že úplně totožný wellness pobyt najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám ho za danou cenu s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyPokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky wellness pobytu, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.