515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Wellness pobyty pro seniory

zobrazeno 0 slev

Litujeme, ale nenašli jsme, co právě hledáte.

Pokračovat můžete na úvodní stránku nebo si můžete vybrat některý z následujících pobytů nebo zájezdů.

Vyberte si wellness pobyt pro seniory a relaxujte výhodně

Wellness pobyty pro seniory slibují dny plné odpočinku a čerpání nové energie. Uvolňující pocit po saunování prožijete v bazénu nebo přímo vířivce. I masáž je k tomu jako stvořená. Relaxace v podobě balíčku vodních radovánek nebo sladkého nicnedělání a popíjení šampaňského nebo vína každého seniora přivede na myšlenku tento luxus zopakovat. Po wellness si odpočinete a zotavíte celé unavené tělo. Wellness pobyt ve slevě pro dva seniory je správnou volbou pro vaši společnou dovolenou.

ikonka slevyUmožňujeme seniorům poznat levně wellness v Česku i Evropě. Spokojenost klientů je pro nás nejdůležitější. S výběrem pobytů, zájezdů i výletů vám rádi poradíme včetně rezervací v cizím jazyce.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Jestliže se stane, že úplně totožný seniorský wellness pobyt najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám ho za danou cenu s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyPokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky wellness pobytu, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.