515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Wellness pobyty pro dva

zobrazeno 72 slev

Vybírejte wellness pobyt pro dva se slevou

Wellness pro dva je dokonalou ukázkou té pravé atmosféry romantických večerů slibujících láskyplné pohledy a mrazení v konečcích vašich prstů. Wellness pobyty si tak vy dva užijete se vší parádou, protože budete vědět, že jste tu jeden pro druhého. Vzájemné sdílení zážitků si budete moci vyprávět ještě několik let poté. Relaxace třeba i na víkend je pro naše tělo velmi důležitá. Načerpáte nových sil a budete sálat energií. Navíc se o sobě dozvíte zase něco nového, protože v běžném životě na všechno povídání čas prostě není.

ikonka slevyUmožňujeme dvojicím poznat levně různá wellness místa v Česku, Slovensku, Maďarsku, Rakousku i jinde Evropě. Spokojenost klientů je pro nás nejdůležitější. S výběrem pobytů pro 2 vám rádi poradíme včetně rezervací.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Jestliže se stane, že úplně totožný wellness pobyt pro dva najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám ho za danou cenu s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyNakupujte bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky pobytu, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.