515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Wellness pobyty pro dva

Jste neustále vytížení a nemáte na sebe s partnerem skoro žádný čas?  Odhoďte starosti za hlavu a vyberte si z naší nabídky wellness pobytů. Najdete tu jak luxusní, tak levné wellness pro dva v tradičních lázeňských oblastech i méně známých, ale neméně krásných koutech Česka i v zahraničí.

zobrazeno 0 slev

Litujeme, ale nenašli jsme, co právě hledáte.

Pokračovat můžete na úvodní stránku nebo si můžete vybrat některý z následujících pobytů nebo zájezdů.

Vybírejte wellness pobyt pro dva se slevou

Wellness pro dva je dokonalou ukázkou té pravé atmosféry romantických večerů slibujících láskyplné pohledy a mrazení v konečcích vašich prstů. Wellness pobyty si tak vy dva užijete se vší parádou, protože budete vědět, že jste tu jeden pro druhého. Vzájemné sdílení zážitků si budete moci vyprávět ještě několik let poté. Relaxace třeba i na víkend je pro naše tělo velmi důležitá. Načerpáte nových sil a budete sálat energií. Navíc se o sobě dozvíte zase něco nového, protože v běžném životě na všechno povídání čas prostě není.

ikonka slevyUmožňujeme dvojicím poznat levně různá wellness místa v Česku, Slovensku, Maďarsku, Rakousku i jinde Evropě. Spokojenost klientů je pro nás nejdůležitější. S výběrem pobytů pro 2 vám rádi poradíme včetně rezervací.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Jestliže se stane, že úplně totožný wellness pobyt pro dva najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám ho za danou cenu s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyNakupujte bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky pobytu, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení a my vám vrátíme celou uhrazenou částku. 

Užijte si levně relaxační pobyt pro dva

Wellness pro dva – to je jedinečná příležitost, jak si užít nerušené společné chvilky. Při wellness pobytu nemusíte nikam spěchat, prostě se jen necháte hýčkat. Chvíle relaxace vás naladí na romantické večery, které už určitě budete vědět, jak s partnerem využít. Wellness pobyty si tak oba dva užijete se vší parádou. A na takovou dovolenou budete jistě ještě dlouho vzpomínat. 

Relaxace je totiž v dnešní uspěchané době potřeba, i kdyby měla být třeba jen na víkend. Privátní wellness pro dva je navíc ideální příležitostí pro vzájemné poznávání, na které ve všední dny zas tolik času není. 

Oblíbené lokality pro saunování a relaxování: 

Wellness Beskydy | Wellness Františkovy Lázně | Wellness Harrachov | Wellness Jižní Čechy | Wellness Jižní Morava | Wellness Karlovy Vary | Wellness Krkonoše | Wellness Lužické hory | Wellness Mariánské Lázně | Wellness Střední Čechy | Wellness Špindlerův Mlýn | Wellness Šumava