515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Wellness pobyty v Polsku

Vydejte se poznat krásy našeho severního souseda! Polsko je země plná majestátních hradů, přírodních rezervací s panenskou přírodou, ale také míst, kde si báječně odpočinete. Vyberte si jeden za našich wellness pobytů v Polsku! Ať už navštívíte proslulý Krakov nebo starobylou Wroclaw, díky ubytování v luxusních hotelech s wellness se budete cítit jako v pohádce.

×zrušit filtry
zobrazeno 0 slev

Litujeme, ale nenašli jsme, co právě hledáte.

Pokračovat můžete na úvodní stránku nebo si můžete vybrat některý z následujících pobytů nebo zájezdů.

Vyberte si wellness pobyt v Polsku se slevou

Stále váháte, jestli návštěva našeho severního souseda stojí za to? Inspirujte se naší nabídkou wellness pobytů, které si můžete zakoupit za opravdu výhodné ceny. Nic vám tak nebude bránit strávit skvělou dovolenou plnou nákupů, poznávání kouzla historických měst, procházek v přírodě a lenošení v sauně či ve vířivce.

ikonka levněUmožňujeme jednotlivcům, dvojicím i rodinám s dětmi poznat levně Polsko spolu s wellness. Spokojenost klientů je pro nás nejdůležitější. S výběrem pobytů se slevou vám rádi poradíme včetně rezervace.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Když úplně totožný wellness pobyt v Polsku najdete před nákupem u nás jinde levněji, pak vám ho nabídneme za danou cenu. A s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka spokojenostNakupujte bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky wellness pobytu v Polsku, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení a my vám vrátíme uhrazenou částku.