515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Wellness pobyty v Polsku se slevou

×zrušit filtry
zobrazeno 6 slev

Vyberte si wellness pobyt v Polsku se slevou

Wellness pobyty v Polsku vám slibují dny plné odpočinku a čerpání nové energie. Uvolňující pocit po saunování prožijete v bazénu nebo přímo vířivce. Ale i masáž je k tomu jako stvořená. Relaxace pro ženy i muže v podobě vodních radovánek a popíjení šampaňského v jednom z polských apartmánů vás přivede na myšlenku tento luxus zopakovat vícekrát v roce. Kam se za relaxačním wellness se slevou vypravíte, je čistě na vás. Kupte levně wellness pobyt někde v Polsku nebo jinam v zahraničí.

ikonka levněUmožňujeme jednotlivcům, dvojicím i rodinám s dětmi poznat levně Polsko spolu s wellness. Spokojenost klientů je pro nás nejdůležitější. S výběrem pobytů se slevou vám rádi poradíme včetně rezervace.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Když úplně totožný wellness pobyt v Polsku najdete před nákupem u nás jinde levněji, pak vám ho nabídneme za danou cenu. A s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka spokojenostNakupujte bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky wellness pobytu v Polsku, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení a my vám vrátíme uhrazenou částku.