515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Česko
Podzimní wellness pobyt pro DVA na 3 dny v apartmánech v Jižních Čechách
Relaxační pobyt v Jižních Čechách pro DVA na 3 dny v apartmánech Penzionu Relax Martina na okraji Českých Budějovic s polopenzí, vínem, bazénem a masáží nebo saunou. Český Krumlov (UNESCO) a další zajímavosti na dosah ruky s platností do dubna 2014!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Jižní Čechy

Podzimní wellness pobyt pro DVA na 3 dny v apartmánech v Jižních Čechách

-55 %
Podzimní wellness pobyt pro DVA na 3 dny v apartmánech v Jižních Čechách
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 70 zákazníků
zakoupením získáte 50 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 4. 2014

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Napište nám na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Kde uplatnit voucher

Penzion Relax Martina
Plavská 40
370 07 České Budějovice

www.penzionrelaxmartina.cz
tel. +420 607 867 810
email: info@penzionrelaxmartina.cz

Romantická wellness dovolená v Jižních Čechách

Hledáte romantickou nebo rodinnou dovolenou v luxusním penzionu na strategickém místě v Jižních Čechách, s polopenzí, vínem a wellness? Věříme, že právě teď jste ji na Slevotéce našli! 

Rodinný penzion na strategickém místě

Nově otevřený, rodinný Penzion Relax Martina leží na klidném a strategickém místě - na okraji Českých Budějovic. Během pobytu tak můžete poznávat nejen České Budějovice (do centra se dostanete městskou hromadnou dopravou), ale i další krásy jižních Čech. 

Ubytování v prostorných apartmánech

Součástí balíčku je ubytování v prostorných apartmánech s kuchyní, vlastním sociálním zařízením i Wi-Fi a perfektního servisu, na kterém si tento rodinný penzion zakládá.

Kvalitní jídlo i příjemný relax

V rámci kuponu máte i polopenzi pro dva podávanou v restauraci penzionu. K večeři si navíc dáte i sklenku dobrého vína.

Pobyt si zpříjemněte návštěvou jedné z wellness procedur - buď sauny pro na 1 hodinu nebo vířivky s lahví sektu ve dvou na 1 hodinu anebo masáž pro jednoho. Výběr způsobu, jakým budete relaxovat, záleží jen a jen na Vás!

Zatímco Vy budete odpočívat, Vaše děti se mohou zabavit v dětském koutku.

Za památkami UNESCO do Jižních Čech

Jižní Čechy jsou nejen plné rybníků, ale i památek UNESCO:

 • Z okraje města se vydejte do centra Českých Budějovic! Dominantou náměstí je Samsonova kašna a za návštěvu stojí i Černá věž, ze které je výhled na horu Kleť a zámek v Hluboké.
 • Pro milovníky romantiky a historie je ideálním cílem zámek Hluboká nad Vltavou, jehož atmosféra je nezapomenutelná. Až si projdete rozlehlý anglický park, navštivte i menší, ale zajímavou ZOO.
 • Zámek a městská památková zóna v Českém Krumlově jsou právě jednou ze zmiňovaných památek zapsaných na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Obrovský areál zámku i centrum města rozkládající se nad tokem Vltavy určitě stojí za návštěvu
 • Tradiční lidovou architekturu "zkoukněte" v Holašovicích, dalším místě zapsaném v UNESCO. Nádherná ukázka selského baroka, které je typické hlavně pro Česko, láká tisíce turistů.
 • Určitě nezapomeňte také na lázeňskou TřeboňDvoje lázně, zámek, pivovar a Schwanzenberská hrobka Vás zaměstnají na celý den. Ve zdejších restauracích také servírují výborné rybí speciality!
 • A nevynechejte ani horu Kleť, klášter Zlatá koruna, Římov, Trocnov nebo Dívčí kámen!

Všechny tyto výlety jsou skvěle dostupné i po cyklostezkách, po kterých je v rovinatých Jižních Čechách radost jezdit. A pokud by Vás lákaly i jiné aktivity, zkuste v Českých Budějovicích také squash, tenis, bazén, planetárium, divadla či multikino.


Doplňující informace

 • Kupon je možno využít od 28.10. do 30.4.2014. Kupón platí i na Vánoce a Silvestr bez doplatků.
 • Rezervace pobytu na tel. +420 607 867 810, na e-mailu  info@penzionrelaxmartina.cz nebo přes online formulář ZDE (do "zvláštních požadavků" uveďte číslo kuponu).
 • Děti do 3,9 let zdarma.
 • Starší děti nebo další dospělá osoba za 350 Kč/noc s polopenzí (hradí se na místě).
 • Domácí zvíře po domluvě za 100 Kč/den (hradí se na místě).
 • Nákupem více kupónů si pobyt můžete prodloužit.
 • Více informací na www.penzionrelaxmartina.cz.
nabídka byla ukončena