515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Slovensko
Podhůří Fatry pro DVA s pivními lázněmi a slevou na skipasy
Odpočiňte si v luxusním Hotelu Victoria**** v blízkosti nádherné přírody Malé a Velké Fatry. Pobyt pro DVA na 3 dny nebo 4 dny vám nabídne polopenzi s domácími produkty, pivní lázně či široký výběr sportovních aktivit!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Slovensko, Veľká Fatra

Podhůří Fatry pro DVA s pivními lázněmi a slevou na skipasy

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 80 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 4. 2016

Kde uplatnit voucher

Hotel Victoria****
Viliama Žingora 9820, Martin, Slovensko

www.hotelvictoria.sk
+421 911 406 407
recepcia@hotelvictoria.sk
check-in 14:00 - 24:00, check-out do 11:00

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

V Hotelu Victoria**** v podhůří Malé i Velké Fatry se zalíbí každému, ať už rádi lenošíte, poznáváte nové chutě nebo svoji dovolenou rádi trávíte aktivně. Kromě výjimečných služeb hotelu vás nadchne příroda dvou národních parků, lázeňské město Turčianské Teplice, hrad Strečno či plavba na pltích po Váhu.

Exteriér hotelu Victoria

Dovolená v luxusním hotelu Victoria****

Ubytovaní budete v útulných pokojích typu Standard s vlastním sociálním zařízením, TV, sejfem a dalším vybavením. 

Jídlo v hotelu je nezapomenutelným gurmánským zážitkem. Veškeré pokrmy jsou vyrobené z kvalitních domácích surovin. Při snídani tak ochutnáte domácí chléb, nepřeberné množství domácích sýrů, uzenin i marmelád. Během večeře si pochutnáte na 3-chodovém menu s nápojem. Menu se skládá z polévky, hlavního jídla a dezertu. Večeři můžete zapít domácím pivem Victoria Pils (0,5 l, na výběr světlé a tmavé), červeným nebo bílým vínem (0,2 dcl) nebo čepovaným nealkem/džusem (0,2 dcl).

Pokud si zvolíte variantu pobytu s pivními lázněmi, těšit se můžete na pivní koupel (25 minut) na bázi přírodních produktů z vlastního pivovaru, jenž má blahodárné účinky na vaše tělo. Během koupele budete ochutnávat zdejší domácí pivo. Po koupeli následuje odpočinek a relaxace (25 minut).

Aktivní jedinci ocení 3 hodiny zábavných aktivit dle vlastního výběru (tenis, squash, billiard, bowling, hunting-3D lov). Při pobytu na 4 dny jedna hodina aktivit navíc - celkem 4 hodiny.

Pokoj Standard hotelu Victoria

Restaurace hotelu Victoria

Během koupele budete ochutnávat pivo

Wellness v hotelu Victoria

Křížem krážem překrásnou přírodou

V dostupnosti do 30 minut autem se nachází ski centrum Snowland Valčianska dolina, Jasenská dolina, Martinky nebo Kubínska hoľa. Ve střediscích Snowland Valčianska dolina a Jasenská dolina navíc můžete lyžovat s 30% slevou!

Hotel Victoria se nachází v překrásné lokalitě Strane pod Martinskými Holemi. Centrum Martina je v pěší vzdálenosti. Kromě toho můžete navštívit některou ze zdejších přírodních krás.

 • Nejen milovníci pěší turistiky si zamilují národní parky Malá Fatra a Velká Fatra. Různorodá krajina, ve které se střídají mohutné kopce s malebnými planinami lákají každoročně tisíce návštěvníků, kteří se sem rádi vracejí.
 • Na jižních svazích Malé Fatry naleznete Šútovský vodopád, jehož voda padá z výšky 38m a nabízí překrásnou podívanou. 
 • Neobvyklým zážitkem je i jízda po řece Váh na typických dřevěných plavidlech - tzv. "pltích".
 • Kouzla matky přírody můžete obdivovat i ve Velké Fatře, konkrétně v jejích jeskyních. Nejznámější z nich je Mažarná jeskyně, která je významným archeologickým nalezištěm.
 • Milovníci historie si zamilují zdejší hrady a zříceniny, které jsou rozeseté po celé okolní krajině. Za všechny jmenujme například hrad Strečno, Blatnický hrad, Sklabinský hrad nebo zámeček v Turčianské Štiavničke.
 • Cyklisté ocení desítky vysoce kvalitních a udržovaných tras. Zdejší přírodu si ale rozhodně nejlépe užijete jako pěší turista.

Příroda dvou národních parků


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 11. 2. 2016 do 30. 4. 2016.
 • Kupon nelze uplatnit v termínu 25. - 28. 3. 2016.
 • Pokud již máte vybraný termín, je třeba si jeho dostupnost ověřit ještě před koupí. Rezervace pobytu a volné termíny na tel. +421 911 406 407 nebo na e-mailu recepcia@hotelvictoria.sk.
 • Pobyt s dětmi (hradí se na místě):
  • děti do 5,9 let zdarma.
  • 3. osoba za 25 €/noc.
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Nákupem více kuponů si můžete pobyt prodloužit.

Hodnocení pobytu

4,5 z 5
Celkem hodnotili 4 zákazníci.
Pokoj:
Jídlo:
Služby:
Personál:
Poloha:

 • Tacovskyp 21. 6. 2016
 • vasik.revat 12. 5. 2016

zobrazit hodnocení / 4 zákazníci

Výběr varianty

nabídka byla ukončena