515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Česko
Nové Město na Moravě v bungalovech s wellness a fitness až pro 5 osob
Zajeďte si s rodinou nebo kamarády na Vysočinu, kde si vyčistíte hlavu od všech starostí. V hoteli Ski je vám k dispozici bazén, vířivka i posilovna.
Nové Město na Moravě v bungalovech s wellness a fitness až pro 5 osob
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Vysočina

Nové Město na Moravě v bungalovech s wellness a fitness až pro 5 osob

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 60 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 11. 2017

Varianta zahrnuje

 • ubytování pro všechny
 • wellness v okruhu I. na 60 minut každý den pro všechny (bazén, vířivka a Kneippova léčba)
 • vstup do fitness pro všechny
 • parkování
Doplňující informace

Varianta zahrnuje

 • ubytování pro všechny
 • wellness v okruhu I. na 60 minut každý den pro všechny (bazén, vířivka a Kneippova léčba)
 • vstup do fitness pro všechny
 • parkování
Doplňující informace

Orientační obsazenost

Červené pole značí den, kdy nelze přespat.
Kalendář byl naposledy aktualizován 12.2.2019 09:48

Kde uplatnit voucher

Hotel SKI
Vlachovická 1000, Nové Město na Moravě

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Místní říkají, že je to nejkrásnější kout Vysočiny. Až se ubytujete ve stylovém bungalovu hotelu SKI v Novém městě na Moravě, poznáte, že možná mají pravdu. Čistý vzduch, bohaté lesy, stezky, skály, jde zkrátka o místo, kde zapomenete na všechny starosti. Aby vaše dovolená byla dokonalá, během pobytu zrelaxujete v bazénu nebo vířivce a do těla si dáte ve fitku.

Útulný bungalov v krásném prostředí

Hotel SKI najdete asi 5 kilometrů od centra Nového města na Moravě, v srdci Vysočiny. Leží uprostřed čisté přírody, jen kousek od lyžařského areálu. Ubytujete se v útulných bungalovech s vlastním sociálním zařízením a vybavenou kuchyní, kde si můžete uvařit oběd či večeři. Bungalov má kapacitu až pro pět lidí, každý má tři pevná lůžka a rozkládací pohovku pro dva.

Jakmile se ubytujete, projděte si malebné okolí, které vás nabije energií. Odpoledne nebo večer můžete zrelaxovat v bazénu nebo vířivce, kam máte přístup na hodinu každý den. V hotelovém wellness centru pro vás bude připravena i Kneippova léčba, vodní terapie, která zbavuje stresu a má příznivý vliv na řadu obtíží. Pro aktivnější je k dispozici posilovna. Součástí hotelu je i příjemně zařízená kavárna a restaurace, zde si pochutnáte jak na krajových specialitách, tak mezinárodní kuchyni. Po domluvě s personálem je možné v případě hezkého počasí grilovat na venkovním lávovém grilu, opékat sele nebo připravovat jiné lahůdky na rožni. 

Navštivte například nedalekou UNSECO památku kostel sv. Jana Nepomuckého

Sedněte na kolo a poznejte půvab Vysočiny

Vysočina je perfektním místem pro aktivní dovolenou. Hotel SKI leží přímo u Vysočina arény, která je domovem mnoha cyklistických aktivit. Projeďte se po krásách Žďárských vrchů, a pokud milujete adrenalin a vzrušení, můžete vyzkoušet speciální trasy pro horská kola.

 • Žďárské vrchy – chráněná krajinná oblast s překrásnou přírodou a úžasně čistým vzduchem. Přírodu si můžete užít jak pěšky, tak ze sedla kola.
 • Poutní kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře – kostel projektovaný Janem Blažejem Santini-Eichlem, který je pro svou unikátnost zařazen na seznam UNESCO. Nachází se ve Žďáře nad Sázavou.
 • Zámek Žďár nad Sázavou – sídlo rodu Kinských, kde můžete navštívit expozici věnovanou baroku, Muzeum nové generace nebo se vydat po stopách Santiniho.
 • Veselý kopec – skanzen u Hlinska představující život na Vysočině v minulosti. Je zde k vidění na 30 staveb horácké lidové architektury a pro návštěvníky je připraven bohatý program.
 • Hrad Pernštejn – nejnavštěvovanější moravský hrad, který jste mohli vidět v mnoha pohádkách (Jak se budí princezny, Sedmero krkavců atd). Majestátnost hradu upevňuje fakt, že za celou svoji historii nebyl nikdy dobyt.
 • Šikland – komplex čtyř zábavních areálů s bohatým programem, kde můžete strávit celý den. Navštivte westernové městečko Šiklův mlýn, Fotopark krokodýl, Strašidelný zámek Draxmoor a Motosport military offroad areál.
 • Relaxovat můžete také ve vodním ráji v Jihlavě a v relaxačním centru ve Žďáře nad Sázavou.

Doplňující informace

 • Pokud již máte vybraný termín, je třeba si jeho dostupnost ověřit ještě před koupí. Rezervace pobytu a volné termíny na tel. +420 724 556 818 nebo na e-mailu hotel.ski@proactive.cz.    
 • Povinné příplatky (hradí se na místě):
  • pobytová taxa za 10 Kč/os./den
 • Ostatní příplatky (hradí se na místě):
  • pobyt se psem nebo kočkou za 200 Kč/noc

Hodnocení pobytu

4,4 z 5
Celkem hodnotilo 107 zákazníků.
Pokoj:
Jídlo:
Služby:
Personál:
Poloha:

 • E.Mastna 1. 11. 2018

  Hezké prostředí, pokoje čisté, voňavé

 • avodka 17. 8. 2018

  Byli jsme naprosto spokojeni. Výborné jídlo, příjemná a ochotná obsluha. Hlavně p.Lojza. Veliký dík za jeho profesionální chování. Ubytování, bazén, personál,poloha a možnost výletů, vše výborné.Pobyt jsme si na mísrě o jeden den prodloužili a velice rádi se zase měkdy vrátíme.

zobrazit hodnocení / 107 zákazníků

Výběr varianty

nabídka byla ukončena