515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Slovensko
Pobyt ve Slovenském ráji pro DVA s NEOMEZENÝM bazénem a wellness
Prožijte nevšední odpočinek pro DVA na 3 a více dní v Hotelu Čingov*** v malebném prostředí Slovenského ráje. Můžete se těšit na bohatou polopenzi, kvalitní relax a NEOMEZENÝ vstup do bazénu a vitálního světa.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Slovensko, Slovenský raj

Pobyt ve Slovenském ráji pro DVA s NEOMEZENÝM bazénem a wellness

-41 %
Pobyt ve Slovenském ráji pro DVA s NEOMEZENÝM bazénem a wellness

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 80 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 27. 6. 2014

Kde uplatnit voucher

Wellness & Kongres Hotel Čingov***
Čingov 1090
05311 Smižany
Slovensko

www.hotelcingov.sk
tel: +421 534 433 663
email: hotelcingov@hotelcingov.sk

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Romantický pobyt ve Slovenském ráji

Sníte o tom, jaké by to asi bylo v ráji? Už nemusíte! Raději se vydejte do Slovenského ráje, kde na Vás čeká čistá příroda, sport a relaxace ve wellness. To vše (a ještě mnohem víc) v nedotčené přírodě Slovenského ráje! Kupón má platnost až do konce června 2014, takže máte možnost poznat Slovenský ráj i v letním čase.

Příjemné ubytování v Hotelu Čingov***

V rámci pobytového balíčku budete ubytováni v příjemném Hotelu Čingov***, který se nachází kousek od města Spišská Nová Ves. Hotel leží u brány do národního parku Slovenský ráj a nabízí komfortní ubytování se širokou škálou wellness služeb, jako například velký relaxační bazén anebo vitální svět.

Ubytováni budete ve standardních dvoulůžkových pokojích s působivým výhledem na okolní krajinu. Pokoje jsou vybaveny vlastní sprchou, WC, satelitní TV, telefonem a lednicí. Za příplatek se můžete nechat ubytovat v pokoji nadstandard, který oplývá větším prostorem.

Součástí balíčku je také bohatá polopenze, složená ze snídaní a večeří pro dvě osoby. Hotel je vyhlášen svou výbornou gastronomickou kvalitou.

Neomezený vstup do wellness centra

Hotel Čingov*** nabízí skvělou možnost wellness relaxace. Naleznete zde nádherný relaxační bazén, parní, solnou, eukalyptovou, infra a finskou saunu, tropický déšť, ochlazovací bazén a vířivku a nechybí ani infra lehátko. Zažijte báječný odpočinek, ať už po letní procházce nebo dni stráveném na svahu.

Celoroční turistika po Slovenském ráji

Slovenský ráj je území nacházející se na východě Slovenska, která má rozlohu asi 19 763 ha. V roce 1988 byl Slovenský ráj vyhlášen Národním parkem a najdete zde, mimo jiné, také nespočet velkých i menších vodních toků. 

Právě tyto řeky a potůčky vytvářely po staletí typické panorama Slovenského ráje s charakteristickými roklemi s nádhernými vodopády (např. Prielom Hornádu, Kysel, Piecky, Sokolia dolina...).

Nachází se zde také nespočet krasových jevů - například různých jeskyní a děr. Mezi nejznámější patří Dobšinská ledová jeskyně nebo Medvědí jeskyně.

Čingov, kde se nachází hotel, je jedno z větších turistických středisek, ze kterého se dá podnikat spousta výletů do okolí. Mezi nejzajímavější patří například:

 • Spišská Nová Ves a Spišský hrad
 • Levoča, kde najdete chrám sv. Jakuba
 • Dobšínská ledová jeskyně
 • Nízké i Vysoké Tatry s možností turistiky i lyžování
 • Národní park Pieniny s okouzlující přírodou
 • Spousta dalších zajímavých přírodních a kulturních památek regionu Spiš...

Slovenský ráj je sice oblast pro české návštěvníky trochu vzdálená, avšak zaslouží si pozornost každého milovníka nedotčené přírody, divokých roklí a dech beroucích panoramat!

Ve Slovenském ráji můžete využít i lyžování. Ski Mlynky jsou nejvýznamnějším lyžařským střediskem v celém Slovenském ráji. Na severním svahu se nachází 5 lyžařských vleků a 9 sjezdovek, v dolině Bielych vod najdete 27 km běžeckých tratí. Dále se tu můžete věnovat i snowboardování, sáňkování nebo bruslení. K dispozici jsou Vám upravené běžecké tratě - vydat se můžete třeba kolem Králové hory (asi 3 km od hotelu) nebo běžkovat u Dobšinské ledové jeskyně (asi 11 km od hotelu).

V prezentaci byly použity fotografie Laco Struhára se svolením Slovakia.travel.


Doplňující informace

 • Kupón lze uplatnit v datech od 13. 1. do 27. 6. 2014.
 • Kupon lze využít i na Valentýna (termíny 10. - 16.2.):
  • příplatek ke kupónu na 3 dny - 30/EUR
  • příplatek ke kupónu na 4 dny - 40/EUR
  • navíc možno zakoupit lístky na Valentýnskou párty za 22,5 EUR/osoba (v ceně hudba v podání Ondreja Sakmara, vynikající 3-chodové valentýnské menu s aperitivem, minerálkou, vínem i kávou, dále pak tombola, valentýnská fotka). Dále možnost dokoupit domácí kapustnicu s klobásou za 2 EUR.
 • Kupon na 4 dny je možné využít také na Velikonoce (17. - 21.4.) a to za příplatek 40 EUR/kupon. Pobyt na 3 dny v tomto termínu využít nelze.
 • Svůj termín si nejdříve rezervujte na tel.: +421–53–4433663, +421–53–4433633 nebo e-mailu: hotelcingov@hotelcingov.sk.
 • Variantu pobytu si vyberete ve 2. kroku objednávky.
 • Příplatek za ubytování v nadstandartním pokoji nebo v apartmánu - 7 EUR/osoba/noc.
 • Dítě do 3 let zdarma, bez nároku na lůžko.
 • Dítě od 4 do 9 let - 20 EUR/noc.
 • Dítě od 10 do 15 let - 30 EUR/noc.
 • Osoba nad 15 let podle aktuálního ceníku.
 • Cena nezahrnuje městský poplatek - 0,50 EUR/osoba nad 15 let/noc.
 • Příplatek za psa 10 EUR/noc.
 • Více informací na www.hotelcingov.sk.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena