515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Česko
6-denní pobyt pro DVA v zámeckém hotelu Sychrov
Zámecká 6-denní relaxace pro DVA v Českém ráji v Zámeckém hotelu Sychrov****. Včetně polopenze, vstupu do wellness, kreditu 2000 Kč na relaxační procedury a prohlídky zámku Sychrov.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Český ráj

6-denní pobyt pro DVA v zámeckém hotelu Sychrov

-62 %
6-denní pobyt pro DVA v zámeckém hotelu Sychrov
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 100 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 8. 2012

Kde uplatnit voucher

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Pobyt v Zámeckém hotelu Sychrov**** -  špičková gastronomie a wellness

Kdo by nechtěl prožít pár dní na zámku a když to může být navíc v jednom z nejkrásnějších míst v České republice - v Českém ráji? To už stojí za úvahu. Zámecký hotel Sychrov**** nabízí ubytování v luxusních pokojích s veškerým komfortem. S naší nabídkou se sem můžete podívat a splnit si své sny při relaxaci po dobu celých 6 dní.

Součástí Zámeckého hotelu Sychrov**** je Bohemian Garnet Restaurant, kde se můžete těšit na speciality české i zahraniční kuchyně. Ochutnat některé z nich můžete každý večer v rámci bohatých 3 chodových večeří dle Vašeho výběru z menu. Samozřejmostí jsou i snídaně!

Kredit 2 000 Kč na relaxační procedury

K relaxaci využijte kredit ve výši 2 000 Kč na relaxační procedury ve wellness centru s finskou saunou, párou s aroma esencí a vířivkou dle Vašeho výběru zde.

 

Prohlídka Státního zámku Sychrov

Jak název hotelu napovídá největším tahákem je bezesporu areál Státního zámku Sychrov, který je pro zájemce otevřen celoročně a v jehož blízkosti se hotel nachází. Zámek je obklopen krásnou zahradou, která je plná kvetoucích okrasných rostlin. Prohlídku zámku máte již v ceně pobytového balíčku.

Původně patrový barokní zámek Sychrov vyniká největší sbírkou francouzského portrétního malířství, sbírkou zbraní a pamětní síní Antonína Dvořáka. Většina místností Vás okouzlí bohatou řezbářskou výzdobou. Zámecké pokoje jsou zařízeny původním nábytkem, obrazy a dalšími doplňky.

Za prohlídku stojí i Zámek Dětenice.

Opravdoví milovníci hradů a zámků mohou navštívit ještě například Hrad Valdštejn či Hrad a Zámek Staré Hrady u Jičína.

 

Tipy na výlety

Z přírodních krás byste při své návštěvě neměli vynechat skalní města - Hruboskalské skalní město, Prachovské skály, Klokočské a Betlémské skály, Příhrazské skály, Suché skály atd. Přírodní síly - vítr, déšť, mráz a žár slunce vytvořily sochařské dílo bizarních pískovcových útvarů, architektura skalních měst má gotickou vznešenost, barokní rozevlátost, v detailu rokokovou ornamentálnost….

Nepřehlédnutelné jsou také některé rybníky, jako například Věžický rybník a Vidlák pod Troskami, nebo Jinolické rybníky, Komárovský a Drhlenský rybník na Branžeži či Žabakor. A nezapomeňte na řeku Jizeru, zvláště na Malé Skále či v soutěsce mezi Semily a Železným Brodem kudy vede Riegrova stezka, je úchvatná!

Z dalších přírodních zajímavostí byste měli navštívit například Arboretum na Bukovině u Hrubé Skály, Bozkovské dolomitové jeskyně, přírodní rezervaci Babu u Kosmonos, přírodní památku Káčov severně od Mnichova Hradiště, kozákovské naleziště drahých kamenů či lipovou alej v Jičíně, zvanou Libosad.

 

Kde kupón uplatnit

Zámecký hotel Sychrov
Sychrov, 463 44
www.hotelsychrov.cz
e-mail: rezsych@euroagentur.cz
tel.: 482 425 444

Doplňující informace

 • Platnost od 1.7.2012 až do 31.8.2012.
 • Pobyt vždy od něděle do pátku.
 • Nutná včasná rezervace (do 15 dnů od zakoupení) na e-mailu rezsych@euroagentur.cz nebo na telefonním čísle 482 425 444.
 • Domácí mazlíček 300 Kč/pobyt.
 • 20% sleva na další noc (2160 Kč, ušetříte 540 Kč).
 • Dítě do 10 let 2500 Kč/pobyt s polopenzí na standardním lůžku bez nároku na procedury.
 • Check in od 14h, check-out do 10h.
 • Více informací na www.hotelsychrov.cz.
nabídka byla ukončena