515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Česko
3-denní pobyt pro DVA v Třeboni vč. polopenze
3-denní pobyt pro DVA ve 4* hotelu v Třeboni (UNESCO)! Luxusní ubytování v historickém domě, polopenze a relax v podobě masáží!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Jižní Čechy

3-denní pobyt pro DVA v Třeboni vč. polopenze

nabídka byla ukončena
51 zákazníků
zakoupením získáte 59 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 6. 2012

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

Hotel Galerie Třeboň
Rožmberská 35
379 01 Třeboň
tel:  +420 724 093 876
email: info@hotel-trebon.cz

Hotel a galerie v historickém centru

Ubytování v historickém domě v klidném centru Třeboně, polopenze, masáže a výborná dostupnost ke všem pamětihodnostem města, to je Hotel Galerie **** Třeboň. Pro Vás a Váš doprovod s vynikající slevou 40% a s ověřenými tipy, jak strávit volný čas!

Historický dům v Rožmberské ulici č.p. 35, nyní Hotel Galerie, pochází již z 18. století a je zrekonstuován do podoby empírové stavby. Hotel rodinného typu disponuje komfortně vybavenými pokoji s vlastním sociálním zařízením, televizí a Wi-Fi. Dům je památkově chráněný a stojí v samém centru klidného historického města. Parkování pro Váš vůz je vzdálené jen pár metrů od hotelu na hlídaném parkovišti.

Hotelová galerie a kavárna

V rámci této nabídky jsou pro oba hosty připraveny chutné polopenze ve stylové hotelové restauraci. Mimo to si můžete v hotelu osladit život v kavárně nebo posedět v baru. Třeboň je od pradávna lázeňské město, takže i na Vás čekají nějaké ty procedury - konkrétně relaxační masáže.

V hotelu můžete také využít několika dalších služeb, např. půjčovny jízdních kol (30 Kč/hodina) nebo půjčovny DVD.

Kvalitní a ověřené tipy, kam na výlet

Samotná Třeboň má mnoho tváří a okolí je přímo napěchované kulturními, turistickými i historickými pamětihodnostmi. Díky výborné poloze hotelu to máte do všech zajímavých míst Třeboň doslova co by kamenem dohodil!

Třeboň a cykloturistika

Jižní Čechy jsou přímo rájem pro cyklisty, doporučujeme tedy zapůjčit si kola a vyrazit na nenáročné projížďky kolem třeboňských rybníků!

 • V okolí najdete množství naučných cyklistických stezek vhodné pro rekreační i zdatné cyklisty. Za všechny jmenujeme stezky Kolem Třeboně (39 Km) a Rožmberku (22 Km), obě trasy začínají na hrázy rybníka Svět.
 • Na kole nebo pěšky můžete navštívit také Schwarzenberskou hrobku, unikátní stavbu z konce 19. století. Hrobka je vzdálená jen 2 km z Masarykova náměstí a pohodlně k ní dojdete po hrázi rybníka Svět.

Třeboň a historické památky

Třeboň je samozřejmě i městem historickým - najdete zde staré opevnění, historické domy, zámek, augustiniánský klášter či pivovar Regent

 • Zámek Třeboň je národní kulturní památkou. Pro své návštěvníky má připravené 3 prohlídkové okruhy, v květnu a červnu jsou k dispozici však pouze dva, které jsou otevřené od 9.00 do 16.00 hodin. Vstupné pro dospělé je 100 Kč.
 • Za povšimnutí stojí také dům Zlatá hvězda nebo budovy pivovaru Regent, který patří k nejstarším na světě!

Třeboň a lázeňství

Dalším přívlastkem Třeboně je také "město lázeňství". To zde má tradici již od středověku, kdy se zde rašelinou a slatinou léčila šlechta z celé Evropy. Nyní můžete tyto procedúry zakusit i vy ve dvou lázeňských zařízení:

 • Bertiny lázně - od hotelu vzdáleny jen pár desítek metrů cestou přes park. Zde můžete podstoupit slatinnou koupel či zábal (500 Kč/procedura) stejně jako kdysi J.K.Tyl, který se zde léčil.
 • Lázně Aurora - lázně leží poblíž hráze rybníku Svět a může zde navštívit léčebné procedury nebo také wellness centrum s bazény, saunami a masážemi.

Třeboň a rybníkářství 

Naposled je Třeboň také městem rybníkářství a s tím spojené rybí gastronomie:

 • Za návštěvu rozhodně stojí zámecká rybí restaurace, která mezi třeboňskými podniky hraje prim. Nic nezkazíte také menšími hotýlky v ulici Valy.
 • Pokud nefandíte rybí kuchyni, vyzkoušejte řízkovou restauraci Kopretina, která leží kousek za Zlatou stokou nebo Krčmu u Kellyho, která se nachází v zámeckém parku a hosty překvapí stylovým středověkým vybavením a perfektní kuchyní!

Doplňující informace

 • kupon je platný od 13. 4. do 30. 6. 2012
 • Váš pobyt si zarezervujte na tel. +420 724 093 876 nebo na emailu info@hotel-trebon.cz
 • dítě do 3 let ZDARMA včetně polopenze
 • dítě od 3 let za příplatek 1 470 Kč / pobyt včetně polopenze
 • příplatek za domácí mazlíčky 150 Kč/noc
 • zapůjčení jízdního kola 30 Kč/hodina
 • hlídané parkoviště za 45 Kč/den

Hodnocení zájezdu

3,5 z 5
Celkem hodnotili 2 zákazníci.
Organizace zájezdu :
Doprava:

 • janasavlova 25. 11. 2015
 • bodiova91 24. 11. 2015

zobrazit hodnocení / 2 zákazníci

nabídka byla ukončena