515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Česko
3-denní pobyt pro DVA v Třeboni vč. polopenze
3-denní pobyt pro DVA ve 4* hotelu v Třeboni (UNESCO)! Luxusní ubytování v historickém domě, polopenze a relax v podobě masáží!

3-denní pobyt pro DVA v Třeboni vč. polopenze

nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 51 zákazníků
zakoupením získáte 59 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 6. 2012

Kde uplatnit voucher

Hotel Galerie Třeboň
Rožmberská 35
379 01 Třeboň
tel:  +420 724 093 876
email: info@hotel-trebon.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Hotel a galerie v historickém centru

Ubytování v historickém domě v klidném centru Třeboně, polopenze, masáže a výborná dostupnost ke všem pamětihodnostem města, to je Hotel Galerie **** Třeboň. Pro Vás a Váš doprovod s vynikající slevou 40% a s ověřenými tipy, jak strávit volný čas!

Historický dům v Rožmberské ulici č.p. 35, nyní Hotel Galerie, pochází již z 18. století a je zrekonstuován do podoby empírové stavby. Hotel rodinného typu disponuje komfortně vybavenými pokoji s vlastním sociálním zařízením, televizí a Wi-Fi. Dům je památkově chráněný a stojí v samém centru klidného historického města. Parkování pro Váš vůz je vzdálené jen pár metrů od hotelu na hlídaném parkovišti.

Hotelová galerie a kavárna

V rámci této nabídky jsou pro oba hosty připraveny chutné polopenze ve stylové hotelové restauraci. Mimo to si můžete v hotelu osladit život v kavárně nebo posedět v baru. Třeboň je od pradávna lázeňské město, takže i na Vás čekají nějaké ty procedury - konkrétně relaxační masáže.

V hotelu můžete také využít několika dalších služeb, např. půjčovny jízdních kol (30 Kč/hodina) nebo půjčovny DVD.

Kvalitní a ověřené tipy, kam na výlet

Samotná Třeboň má mnoho tváří a okolí je přímo napěchované kulturními, turistickými i historickými pamětihodnostmi. Díky výborné poloze hotelu to máte do všech zajímavých míst Třeboň doslova co by kamenem dohodil!

Třeboň a cykloturistika

Jižní Čechy jsou přímo rájem pro cyklisty, doporučujeme tedy zapůjčit si kola a vyrazit na nenáročné projížďky kolem třeboňských rybníků!

 • V okolí najdete množství naučných cyklistických stezek vhodné pro rekreační i zdatné cyklisty. Za všechny jmenujeme stezky Kolem Třeboně (39 Km) a Rožmberku (22 Km), obě trasy začínají na hrázy rybníka Svět.
 • Na kole nebo pěšky můžete navštívit také Schwarzenberskou hrobku, unikátní stavbu z konce 19. století. Hrobka je vzdálená jen 2 km z Masarykova náměstí a pohodlně k ní dojdete po hrázi rybníka Svět.

Třeboň a historické památky

Třeboň je samozřejmě i městem historickým - najdete zde staré opevnění, historické domy, zámek, augustiniánský klášter či pivovar Regent

 • Zámek Třeboň je národní kulturní památkou. Pro své návštěvníky má připravené 3 prohlídkové okruhy, v květnu a červnu jsou k dispozici však pouze dva, které jsou otevřené od 9.00 do 16.00 hodin. Vstupné pro dospělé je 100 Kč.
 • Za povšimnutí stojí také dům Zlatá hvězda nebo budovy pivovaru Regent, který patří k nejstarším na světě!

Třeboň a lázeňství

Dalším přívlastkem Třeboně je také "město lázeňství". To zde má tradici již od středověku, kdy se zde rašelinou a slatinou léčila šlechta z celé Evropy. Nyní můžete tyto procedúry zakusit i vy ve dvou lázeňských zařízení:

 • Bertiny lázně - od hotelu vzdáleny jen pár desítek metrů cestou přes park. Zde můžete podstoupit slatinnou koupel či zábal (500 Kč/procedura) stejně jako kdysi J.K.Tyl, který se zde léčil.
 • Lázně Aurora - lázně leží poblíž hráze rybníku Svět a může zde navštívit léčebné procedury nebo také wellness centrum s bazény, saunami a masážemi.

Třeboň a rybníkářství 

Naposled je Třeboň také městem rybníkářství a s tím spojené rybí gastronomie:

 • Za návštěvu rozhodně stojí zámecká rybí restaurace, která mezi třeboňskými podniky hraje prim. Nic nezkazíte také menšími hotýlky v ulici Valy.
 • Pokud nefandíte rybí kuchyni, vyzkoušejte řízkovou restauraci Kopretina, která leží kousek za Zlatou stokou nebo Krčmu u Kellyho, která se nachází v zámeckém parku a hosty překvapí stylovým středověkým vybavením a perfektní kuchyní!

Doplňující informace

 • kupon je platný od 13. 4. do 30. 6. 2012
 • Váš pobyt si zarezervujte na tel. +420 724 093 876 nebo na emailu info@hotel-trebon.cz
 • dítě do 3 let ZDARMA včetně polopenze
 • dítě od 3 let za příplatek 1 470 Kč / pobyt včetně polopenze
 • příplatek za domácí mazlíčky 150 Kč/noc
 • zapůjčení jízdního kola 30 Kč/hodina
 • hlídané parkoviště za 45 Kč/den

Hodnocení zájezdu

3,5 z 5
Celkem hodnotili 2 zákazníci.
Organizace zájezdu :
Doprava:

 • janasavlova 25. 11. 2015
 • bodiova91 24. 11. 2015

zobrazit hodnocení / 2 zákazníci

nabídka byla ukončena