515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Česko
3 dny pro dva v romantické Kutné Hoře. Snídaně, 4-chodová večeře, welcome pack!
3-denní romantický pobyt pro DVA ve stylovém hotelu U Růže v Kutné Hoře! Výjimečná atmosféra pro zamilované, snídaně, 4-chodová večeře, uvítací balíček a to vše v těsné blízkosti památek UNESCO!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Střední Čechy

3 dny pro dva v romantické Kutné Hoře. Snídaně, 4-chodová večeře, welcome pack!

-50 %
3 dny pro dva v romantické Kutné Hoře. Snídaně, 4-chodová večeře, welcome pack!
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 13. 4. 2012

Kde uplatnit voucher

Hotel U Růže s.r.o.
Zámecká 52
284 03 Kutná Hora
tel: +420 327 524 115 
email: info@ruzehotel.com 

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Hotel U Růže - kvalitní služby s romantickou atmosférou 

Jedinečná romantická atmosféra s příchutí historie, navíc v sousedství památek UNESCO - to je hotel U Růže v Kutné Hoře, kde nyní můžete se svým partnerem strávit neopakovatelné 3 dny!

Hotel U Růže najdete v jednom z historických domů z poloviny 19. století a to hned v těsné blízkosti dvou významných českých památek. Hotel je nově zrekonstruovaný a dobu dávno minulou zde připomíná jen historický nábytek a dobové vybavení pokojů. Po příjezdů je Vás bude čekat balíček plný překvapení v hodnotě 900 Kč, který Vám Váš pobyt zaručeně zpříjemní!

Vaše chuťové buňky potěší návštěva hotelové restaurace, která je díky svým gurmánským nabídkám známá po celém městě. V rámci tohoto balíčku si pochutnáte na snídaních a na 4-chodovém romantickém menu, kde na Vás čeká předrkm, hlavní chod, míchaný salát a výborný dezert.

Služeb tohoto hotelu v minuosti využilo množství slavných osobností, mezi nimiž byl i Gerard Depardiue, John Malkovich nebo Peta Wilson!

 

Památky UNESCO i nádherná příroda

Hotel U Růže sídlí hned vedle dvou významných památek  - Kostnice a katedrály Nanebevzetí Panny Marie. katedrála je, společně s městskou památkovou rezervací a chrámem sv. Barbory, zapsána od roku 1995 na seznamu kulturního dědictví UNESCO.

  • Sedlecká kostnice - unikátní památka, která se řadí k jedněm z nejnavštěvovanějším ve Středočeském kraji vůbec. Najdete zde nad 40 tisíc kosterních pozůstatků oběti středověké morové epidie. Kostnice je v hlavní sezóně otevřena od 8.00 do 18.00 a za vstupné zde zaplatíte 60 Kč.

 

  • Katedrála Nanebevzetí Panny Marie a sv. Jana Křtitele v Sedlci - výjimečná památka zapsaná na seznamu UNESCO, která bývala také konventním chrámem nejstaršího cisterciáckého opatství u nás. Najdete zde nejen unikátní architekturu, ale i významné sochařské a malířské práce. Příkladem může být nejstarší dochovaná gotická monstrance na světě, kterou si rozhodně nenechte ujít! Otevřeno 10.00 - 16.00, vstupné je 30 Kč.

 

  • Chrám sv. Barbory - další památka evropského významu, taktéž zapsaná na seznamu kulturního dědictví UNESCO a beze sporu můžeme tento chrám zařadit k jedněm z nejkrásnějších gotickým stavbám u nás. Otevřeno 9.00 - 18.00, vstupné 50 Kč.

 

  • V Kutné Hoře se také od středověku těžilo stříbro a razili mince. Spolu s průvodcem můžete navštívit Cestu stříbra - naprosto exkluzivní prohlídku dolů, kde uvidíte a pochopíte vše, co se týká težby a mincovnictví v Kutné Hoře! Na výběr máte ze dvou okruhů, otevřeno je od 9.00 do 17.00 hodin.

 

  • Sportovní areál na Klimešce, kde najdete nejdelší bobovou dráhu v Česku! Otevřeno od 10.00 do 22.00 hodin, cena 55 Kč/jízda. Můžete si také zajezdit na čtyřkolkách!

 

 • Za pozornost stojí také prohlídka Hory spojená s dobovou hostinou - prostě zážitek, který není radno si nechat ujít!

Doplňující informace

 • kupon platí od 13.4. do   XXX   2012
 • rezervace na tel. +420 327 524 115 nebo na emailu info@ruzehotel.com 
nabídka byla ukončena