515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Česko
Celoroční pobyt pro DVA na 3 dny v Jižních Čechách s polopenzí a wellness
Vydejte se za romantikou do Jižních Čech - čeká Vás ubytování pro DVA ve stylovém Penzionu Relax Martina s polopenzí a wellness dle Vašeho výběru. Český Krumlov (UNESCO) a další zajímavosti na dosah ruky!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Jižní Čechy

Celoroční pobyt pro DVA na 3 dny v Jižních Čechách s polopenzí a wellness

-55 %
Celoroční pobyt pro DVA na 3 dny v Jižních Čechách s polopenzí a wellness
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 114 zákazníků
zakoupením získáte 50 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 12. 2014

Kde uplatnit voucher

Penzion Relax Martina
Plavská 40
370 07 České Budějovice

www.penzionrelaxmartina.cz
tel. +420 607 867 810
email: info@penzionrelaxmartina.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Romantická dovolená v Jižních Čechách pro dva

Chcete se vydat poznávat krásy Jižních Čech, ale ještě nevíte, jak budete mít dovolenou a kdy se Vám bude chtít? Hledáte romantickou nebo rodinnou dovolenou v luxusním penzionu na strategickém místě v Jižních Čechách, s polopenzí, vínem, wellness? Sáhněte po této nabídce, díky platnosti až do konce roku 2014 nebudete ničím limitovaní!

Rodinný penzion na strategickém místě

Rodinný Penzion Relax Martina leží na klidném a strategickém místě - na okraji Českých Budějovic. Během pobytu tak můžete poznávat nejen České Budějovice (do centra se dostanete městskou hromadnou dopravou), ale i další krásy jižních Čech. 

Součástí balíčku je ubytování v prostorných apartmánech s kuchyní, vlastním sociálním zařízením i Wi-Fi. Samozřejmostí je perfektní servis, na kterém si tento rodinný penzion zakládá.

Kvalitní jídlo i příjemný relax

V rámci kupónu máte i polopenzi pro dva podávanou v restauraci penzionu. K večeři si navíc dáte i sklenku dobrého vína.

Pobyt si zpříjemněte využitím jedné z wellness procedur - buď sauny, vířivky s lahví sektu či masáže. Výběr způsobu, jakým budete relaxovat, záleží jen a jen na Vás!

Zatímco Vy budete odpočívat, Vaše děti se mohou zabavit v dětském koutku.

Za památkami UNESCO do Jižních Čech

Jižní Čechy jsou nejen plné rybníků, ale i památek UNESCO:

 • Z okraje města se vydejte do centra Českých Budějovic! Dominantou náměstí je Samsonova kašna a za návštěvu stojí i Černá věž, ze které je výhled na horu Kleť a zámek v Hluboké.
 • Pro milovníky romantiky a historie je ideálním cílem zámek Hluboká nad Vltavou, jehož atmosféra je nezapomenutelná. Až si projdete rozlehlý anglický park, navštivte i menší, ale zajímavou ZOO.
 • Zámek a městská památková zóna v Českém Krumlově jsou právě jednou ze zmiňovaných památek zapsaných na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Obrovský areál zámku i centrum města rozkládající se nad tokem Vltavy určitě stojí za návštěvu!
 • Tradiční lidovou architekturu "zkoukněte" v Holašovicích, dalším místě zapsaném v UNESCO. Nádherná ukázka selského baroka, které je typické hlavně pro Česko, láká tisíce turistů.
 • Určitě nezapomeňte také na lázeňskou TřeboňDvoje lázně, zámek, pivovar a Schwanzenberská hrobka Vás zaměstnají na celý den. Ve zdejších restauracích také servírují výborné rybí speciality!
 • A nevynechejte ani horu Kleť, klášter Zlatá koruna, Římov, Trocnov nebo Dívčí kámen!

Všechny tyto výlety jsou skvěle dostupné i po cyklostezkách, po kterých je v rovinatých Jižních Čechách radost jezdit. A pokud by Vás lákaly i jiné aktivity, zkuste v Českých Budějovicích také squash, tenis, bazén, planetárium, divadla či multikino.


Doplňující informace

 • Kupon je možno využít od 6.1.  do 30.6.2014  a od 1.9.  do 31.12.2014.
 • Rezervace pobytu na tel. 607 867 810, na emailu  info@penzionrelaxmartina.cz nebo přes online formulář ZDE (do "zvláštních požadavků" uveďte číslo kuponu).
 • Děti do 3,9 let zdarma.
 • Starší děti nebo další dospělá osoba za 350 Kč/noc s polopenzí.
 • Domácí zvíře po domluvě 100 Kč/den (hradí se na místě).
 • Více informací na www.penzionrelaxmartina.cz.
nabídka byla ukončena