515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Česko
Celoroční pobyt pro DVA na 3 dny v Jižních Čechách s polopenzí a wellness
Vydejte se za romantikou do Jižních Čech - čeká Vás ubytování pro DVA ve stylovém Penzionu Relax Martina s polopenzí a wellness dle Vašeho výběru. Český Krumlov (UNESCO) a další zajímavosti na dosah ruky!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Jižní Čechy

Celoroční pobyt pro DVA na 3 dny v Jižních Čechách s polopenzí a wellness

-55 %
Celoroční pobyt pro DVA na 3 dny v Jižních Čechách s polopenzí a wellness
nabídka byla ukončena
114 zákazníků
zakoupením získáte 50 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 12. 2014

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

Penzion Relax Martina
Plavská 40
370 07 České Budějovice

www.penzionrelaxmartina.cz
tel. +420 607 867 810
email: info@penzionrelaxmartina.cz

Romantická dovolená v Jižních Čechách pro dva

Chcete se vydat poznávat krásy Jižních Čech, ale ještě nevíte, jak budete mít dovolenou a kdy se Vám bude chtít? Hledáte romantickou nebo rodinnou dovolenou v luxusním penzionu na strategickém místě v Jižních Čechách, s polopenzí, vínem, wellness? Sáhněte po této nabídce, díky platnosti až do konce roku 2014 nebudete ničím limitovaní!

Rodinný penzion na strategickém místě

Rodinný Penzion Relax Martina leží na klidném a strategickém místě - na okraji Českých Budějovic. Během pobytu tak můžete poznávat nejen České Budějovice (do centra se dostanete městskou hromadnou dopravou), ale i další krásy jižních Čech. 

Součástí balíčku je ubytování v prostorných apartmánech s kuchyní, vlastním sociálním zařízením i Wi-Fi. Samozřejmostí je perfektní servis, na kterém si tento rodinný penzion zakládá.

Kvalitní jídlo i příjemný relax

V rámci kupónu máte i polopenzi pro dva podávanou v restauraci penzionu. K večeři si navíc dáte i sklenku dobrého vína.

Pobyt si zpříjemněte využitím jedné z wellness procedur - buď sauny, vířivky s lahví sektu či masáže. Výběr způsobu, jakým budete relaxovat, záleží jen a jen na Vás!

Zatímco Vy budete odpočívat, Vaše děti se mohou zabavit v dětském koutku.

Za památkami UNESCO do Jižních Čech

Jižní Čechy jsou nejen plné rybníků, ale i památek UNESCO:

 • Z okraje města se vydejte do centra Českých Budějovic! Dominantou náměstí je Samsonova kašna a za návštěvu stojí i Černá věž, ze které je výhled na horu Kleť a zámek v Hluboké.
 • Pro milovníky romantiky a historie je ideálním cílem zámek Hluboká nad Vltavou, jehož atmosféra je nezapomenutelná. Až si projdete rozlehlý anglický park, navštivte i menší, ale zajímavou ZOO.
 • Zámek a městská památková zóna v Českém Krumlově jsou právě jednou ze zmiňovaných památek zapsaných na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Obrovský areál zámku i centrum města rozkládající se nad tokem Vltavy určitě stojí za návštěvu!
 • Tradiční lidovou architekturu "zkoukněte" v Holašovicích, dalším místě zapsaném v UNESCO. Nádherná ukázka selského baroka, které je typické hlavně pro Česko, láká tisíce turistů.
 • Určitě nezapomeňte také na lázeňskou TřeboňDvoje lázně, zámek, pivovar a Schwanzenberská hrobka Vás zaměstnají na celý den. Ve zdejších restauracích také servírují výborné rybí speciality!
 • A nevynechejte ani horu Kleť, klášter Zlatá koruna, Římov, Trocnov nebo Dívčí kámen!

Všechny tyto výlety jsou skvěle dostupné i po cyklostezkách, po kterých je v rovinatých Jižních Čechách radost jezdit. A pokud by Vás lákaly i jiné aktivity, zkuste v Českých Budějovicích také squash, tenis, bazén, planetárium, divadla či multikino.


Doplňující informace

 • Kupon je možno využít od 6.1.  do 30.6.2014  a od 1.9.  do 31.12.2014.
 • Rezervace pobytu na tel. 607 867 810, na emailu  info@penzionrelaxmartina.cz nebo přes online formulář ZDE (do "zvláštních požadavků" uveďte číslo kuponu).
 • Děti do 3,9 let zdarma.
 • Starší děti nebo další dospělá osoba za 350 Kč/noc s polopenzí.
 • Domácí zvíře po domluvě 100 Kč/den (hradí se na místě).
 • Více informací na www.penzionrelaxmartina.cz.
nabídka byla ukončena