515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Česko
Pobyt pro DVA na 3 dny v apartmánu v jižních Čechách s polopenzí a wellness
Vydejte se na pohodovou dovolenou do jižních Čech s platností kuponu až do konce roku 2015! Ubytování pro DVA v Penzionu Relax Martina s polopenzí a wellness dle vašeho výběru. Český Krumlov (UNESCO) a další zajímavosti na dosah ruky.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Jižní Čechy

Pobyt pro DVA na 3 dny v apartmánu v jižních Čechách s polopenzí a wellness

-55 %
Pobyt pro DVA na 3 dny v apartmánu v jižních Čechách s polopenzí a wellness
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 110 zákazníků
zakoupením získáte 50 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 12. 2015

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Napište nám na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Kde uplatnit voucher

Penzion Relax Martina
Plavská 40
370 07 České Budějovice

www.penzionrelaxmartina.cz
tel. 607 867 810
email: info@penzionrelaxmartina.cz

Pohodová rodinná dovolená v jižních Čechách

Hledáte rodinnou dovolenou v luxusním penzionu na strategickém místě v jižních Čechách, s polopenzí, vínem a wellness? Sáhněte po této nabídce s ubytováním v rodinném penzionu.

Pohodová rodinná dovolená v jižních Čechách

Rodinný penzion na strategickém místě

Rodinný Penzion Relax Martina leží na klidném a strategickém místě - na okraji Českých Budějovic. Během pobytu tak můžete poznávat nejen České Budějovice (do centra se dostanete městskou hromadnou dopravou), ale i další krásy jižních Čech. 

Penzion Relax Martina

Součástí balíčku je ubytování v prostorných apartmánech s kuchyní, vlastním sociálním zařízením i Wi-Fi. Samozřejmostí je perfektní servis, na kterém si tento rodinný penzion zakládá.

Kvalitní jídlo i příjemný relax

V rámci kupónu si vychutnáte i polopenzi pro dva podávanou v restauraci penzionu. K večeři si navíc dáte i sklenku dobrého vína.

Interiér penzionu

Pobyt si zpříjemněte využitím jedné z wellness procedur - buď sauny (1 hod pro oba), vířivky s lahví sektu (1 hod pro oba) či masáže (20 min pro jednoho). Jak budete relaxovat, záleží jen a jen na vás! 

Zatímco vy budete odpočívat, vaše děti se mohou zabavit v dětském koutku.

Na děti tu čeká dětský koutek

Za památkami UNESCO do jižních Čech

Jižní Čechy jsou nejen plné rybníků, ale i památek UNESCO:

 • Z okraje města se vydejte do centra Českých Budějovic! Dominantou náměstí je Samsonova kašna a za návštěvu stojí i Černá věž, ze které je výhled na horu Kleť a zámek v Hluboké.
 • Pro milovníky romantiky a historie je ideálním cílem zámek Hluboká nad Vltavou, jehož atmosféra je nezapomenutelná. Až si projdete rozlehlý anglický park, navštivte i menší, ale zajímavou ZOO.
Za památkami UNESCO do jižních Čech
 • Zámek a městská památková zóna v Českém Krumlově jsou právě jednou ze zmiňovaných památek zapsaných na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Obrovský areál zámku i centrum města, rozkládající se nad tokem Vltavy, určitě stojí za návštěvu!
 • Tradiční lidovou architekturu "zkoukněte" v Holašovicích, dalším místě zapsaném v UNESCO. Nádherná ukázka selského baroka, které je typické hlavně pro Česko, láká tisíce turistů.
Holašovice
 • Určitě nezapomeňte také na lázeňskou TřeboňDvoje lázně, zámek, pivovar a Schwarzenberská hrobka vás zaměstnají na celý den. Ve zdejších restauracích také servírují výborné rybí speciality!
 • A nevynechejte ani horu Kleť, klášter Zlatá koruna, Římov, Trocnov nebo Dívčí kámen!

Všechny tyto výlety jsou skvěle dostupné i po cyklostezkách, po kterých je v rovinatých jižních Čechách radost jezdit. A pokud by vás lákaly i jiné aktivity, zkuste v Českých Budějovicích také squash, tenis, bazén, planetárium, divadla či multikino.

Využijte dostupné cyklostezky


Doplňující informace

 • Kupon je možno využít od 10.12.2014 do 31.12.2015. Kupón neplatí přes prázdniny.
 • Rezervace pobytu na tel. 607 867 810, na emailu  info@penzionrelaxmartina.cz nebo přes online formulář ZDE (do "zvláštních požadavků" uveďte číslo kuponu).
 • Děti do 3,9 let zdarma.
 • Starší děti nebo další dospělá osoba za 350 Kč/noc s polopenzí.
 • Domácí zvíře po domluvě 200 Kč/noc (hradí se na místě).
 • Více informací na www.penzionrelaxmartina.cz.
nabídka byla ukončena