515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
  1. Slevoteka.cz
  2. Wellness pobyty
  3. Maďarsko
Jedinečný pobyt u maďarského termálního jezera Hévíz. Neomezené wellness a vstup do termálů.
Jedinečné termální jezero Hévíz v Maďarsku. Pobyt u jezera na 3 dny s neomezeným vstupem do wellness a vstupem do termálních lázní. Unikátní nabídka. Skvělý TIP na dárek!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Maďarsko, Západní Maďarsko

Jedinečný pobyt u maďarského termálního jezera Hévíz. Neomezené wellness a vstup do termálů.

-50 %
Jedinečný pobyt u maďarského termálního jezera Hévíz. Neomezené wellness a vstup do termálů.
nabídka byla ukončena
143 zákazníků
zakoupením získáte 28 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 3. 2012

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

Hévíz - největší termální jezero v Evropě a známé lázeňské centrum

Hévíz, to je nejen největší termální jezero v Evropě, ale především jedno z nejznámějších lázeňských měst v Maďarsku s neobyčejně poklidnou a příjemnou atmosférou. Najdete jej na jihozápadním cípu Balatonu v krajině plné hradů a zámků. 

Vstupte do wellness Hotelu Erzsébet

Čeká vás luxusní ubytování 300 metrů od samotného jezera v příjemném wellness Hotelu Erzsébet. Čekat vás bude polopenze (snídaně a oběd nebo večeře podle vašeho uvážení na místě), neomezený vstup do wellness zóny hotelu, která disponuje infra, finskou a parní saunou a vířivkou a především vstup pro oba na celé tři hodiny do jezerních termálů.

Hévíz je vzdálen pouhých 250 km od českých hranic. Má jen 5000 obyvatel a zcela žije z turistického ruchu. Najdete zde mnoho restaurací a hospůdek, které podávají místní jídla a také kavárny, cukrárny a noční kluby. Nudit se tedy rozhodně nebudete!

Blahodárné relaxační účinky termálních pramenů

Voda v jezeře je známa pro své léčebné a rehabilitační účinky, obsahuje síru, alkálie, hydrogenuhličitany a zejména soli vápníku. Z pramenu na dně jezera vyvěrá 86 milionů litrů vody denně, takže voda v jezeře se úplně vymění každých 28 hodin. Pramen udržuje vodní hmotu jezera v neustálém pomalém pohybu a ještě intenzivnější pohyb je způsobován cirkulací chladnější vody z povrchu, která klesá ke dnu, a horké vody z hloubek, která stoupá k povrchu. Teplota jezera je v zimě 26-28°C. Termály jsou tedy otevřeny celoročně a pro případ nepřízně počasí mají i vnitří krytou část. Oblak jemné páry nad jezerem vytváří neobvyklý pohled. Díky odpařování je nejen koupání pod volným nebem příjemnější i v nejchladnějších zimních dnech, ale také okolní vzduch je pročišťován a vám se bude lépe dýchat.  

Tipy na poznávání okolí

Určitě doporučuje zakoupit si minimálně 2 kupony, pobyt si tak prodloužíte na celých 5 dní, získáte dva vstupy do jezerních termálů a zůstane vám více času na poznávání okolí. Například blízký zámeček Festetic v Keszthely je znám světově proslulou knihovnou Helikon. Turistickými zajímavostmi jsou zříceniny hradů v Sümegu, Tátice a Szigligetu. Využijte blízkosti Balatonu, který je jen 6 km od Hévízu a vydejte se třeba na brusle nebo do jezerní jeskyně v Tapolce


Doplňující informace

  • platnost kuponu od 1.1.2012 do 31.3.2012
  • po zakoupení kuponu proveďte rezervaci na mailu reservation@erzsebethotelheviz.hu nebo telefonicky 0036 83 34 20 35-9 (komunikace v angličtine nebo němčině)
  • parkování není v ceně - příplatek za podzemní garáž 1800 HUF/noc (cca 180 Kč) nebo venkovní parkoviště za 700 HUF/noc (cca 70 Kč) - rezervace dopředu není nutná
  • na jednu osobu max. 4 kupony
  • doplatek za 3. noc je 23 Euro/os vč. polopenze a wellness (hradí se na místě), při pobytu na 4 noci zakupte 2 kupony na Slevotéce a získáte další vstup pro dva do jezerních termálů na 3 hodiny
nabídka byla ukončena