515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
  1. Slevoteka.cz
  2. Wellness pobyty
  3. Maďarsko
Jedinečný pobyt u maďarského termálního jezera Hévíz. Neomezené wellness a vstup do termálů.
Jedinečné termální jezero Hévíz v Maďarsku. Pobyt u jezera na 3 dny s neomezeným vstupem do wellness a vstupem do termálních lázní. Unikátní nabídka. Skvělý TIP na dárek!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Maďarsko, Západní Maďarsko

Jedinečný pobyt u maďarského termálního jezera Hévíz. Neomezené wellness a vstup do termálů.

-50 %
Jedinečný pobyt u maďarského termálního jezera Hévíz. Neomezené wellness a vstup do termálů.
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 143 zákazníků
zakoupením získáte 28 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 3. 2012

Kde uplatnit voucher

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Hévíz - největší termální jezero v Evropě a známé lázeňské centrum

Hévíz, to je nejen největší termální jezero v Evropě, ale především jedno z nejznámějších lázeňských měst v Maďarsku s neobyčejně poklidnou a příjemnou atmosférou. Najdete jej na jihozápadním cípu Balatonu v krajině plné hradů a zámků. 

Vstupte do wellness Hotelu Erzsébet

Čeká vás luxusní ubytování 300 metrů od samotného jezera v příjemném wellness Hotelu Erzsébet. Čekat vás bude polopenze (snídaně a oběd nebo večeře podle vašeho uvážení na místě), neomezený vstup do wellness zóny hotelu, která disponuje infra, finskou a parní saunou a vířivkou a především vstup pro oba na celé tři hodiny do jezerních termálů.

Hévíz je vzdálen pouhých 250 km od českých hranic. Má jen 5000 obyvatel a zcela žije z turistického ruchu. Najdete zde mnoho restaurací a hospůdek, které podávají místní jídla a také kavárny, cukrárny a noční kluby. Nudit se tedy rozhodně nebudete!

Blahodárné relaxační účinky termálních pramenů

Voda v jezeře je známa pro své léčebné a rehabilitační účinky, obsahuje síru, alkálie, hydrogenuhličitany a zejména soli vápníku. Z pramenu na dně jezera vyvěrá 86 milionů litrů vody denně, takže voda v jezeře se úplně vymění každých 28 hodin. Pramen udržuje vodní hmotu jezera v neustálém pomalém pohybu a ještě intenzivnější pohyb je způsobován cirkulací chladnější vody z povrchu, která klesá ke dnu, a horké vody z hloubek, která stoupá k povrchu. Teplota jezera je v zimě 26-28°C. Termály jsou tedy otevřeny celoročně a pro případ nepřízně počasí mají i vnitří krytou část. Oblak jemné páry nad jezerem vytváří neobvyklý pohled. Díky odpařování je nejen koupání pod volným nebem příjemnější i v nejchladnějších zimních dnech, ale také okolní vzduch je pročišťován a vám se bude lépe dýchat.  

Tipy na poznávání okolí

Určitě doporučuje zakoupit si minimálně 2 kupony, pobyt si tak prodloužíte na celých 5 dní, získáte dva vstupy do jezerních termálů a zůstane vám více času na poznávání okolí. Například blízký zámeček Festetic v Keszthely je znám světově proslulou knihovnou Helikon. Turistickými zajímavostmi jsou zříceniny hradů v Sümegu, Tátice a Szigligetu. Využijte blízkosti Balatonu, který je jen 6 km od Hévízu a vydejte se třeba na brusle nebo do jezerní jeskyně v Tapolce


Doplňující informace

  • platnost kuponu od 1.1.2012 do 31.3.2012
  • po zakoupení kuponu proveďte rezervaci na mailu reservation@erzsebethotelheviz.hu nebo telefonicky 0036 83 34 20 35-9 (komunikace v angličtine nebo němčině)
  • parkování není v ceně - příplatek za podzemní garáž 1800 HUF/noc (cca 180 Kč) nebo venkovní parkoviště za 700 HUF/noc (cca 70 Kč) - rezervace dopředu není nutná
  • na jednu osobu max. 4 kupony
  • doplatek za 3. noc je 23 Euro/os vč. polopenze a wellness (hradí se na místě), při pobytu na 4 noci zakupte 2 kupony na Slevotéce a získáte další vstup pro dva do jezerních termálů na 3 hodiny
nabídka byla ukončena