515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
  1. Slevoteka.cz
  2. Wellness pobyty
  3. Česko
Pobyt pro DVA v Českém ráji v Zámeckém hotelu Sychrov**** - 2
Romantický 3-denní pobyt pro DVA v Českém ráji v Zámeckém hotelu Sychrov****. Včetně polopenze, pikniku v zámecké zahradě a prohlídky zámku Sychrov.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Český ráj

Pobyt pro DVA v Českém ráji v Zámeckém hotelu Sychrov**** - 2

-43 %
Pobyt pro DVA v Českém ráji v Zámeckém hotelu Sychrov**** - 2

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 50 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 8. 2012

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

Zámecký hotel Sychrov
Sychrov, 463 44
www.hotelsychrov.cz
e-mail: booking@hotelsychrov.cz
tel.: 482 425 444

Pobyt v Zámeckém hotelu Sychrov****, špičková gastronomie a wellness

Kdo by nechtěl prožít pár dní na zámku a když to může být navíc v jednom z nejkrásnějších míst v České republice - v Českém ráji? To už stojí za úvahu. Zámecký hotel Sychrov**** je nový čtyřhvězdičkový hotel nabízející ubytování v luxusních pokojích s veškerým komfortem. S naší nabídkou se sem můžete podívat a splnit si své sny.

Součástí Zámeckého hotelu Sychrov**** je Bohemian Garnet Restaurant, kde se můžete těšit na speciality české i zahraniční kuchyně. Ochutnat některé z nich můžete v rámci bohaté 3 chodové večeře dle Vašeho výběru z menu. Samozřejmostí jsou i snídaně!

Prohlídka Státního zámku Sychrov

Jak název hotelu napovídá největším tahákem je bezesporu areál Státního zámku Sychrov, který je pro zájemce otevřen celoročně a v jehož blízkosti se hotel nachází. Zámek je obklopen krásnou zahradou, která se právě probouzí po zimním spánku. Prohlídku zámku máte již v ceně pobytového balíčku.

Původně patrový barokní zámek Sychrov vyniká největší sbírkou francouzského portrétního malířství, sbírkou zbraní a pamětní síní Antonína Dvořáka. Většina místností Vás okouzlí bohatou řezbářskou výzdobou. Zámecké pokoje jsou zařízeny původním nábytkem, obrazy a dalšími doplňky.

Za prohlídku stojí i Zámek Dětenice.

 

Opravdoví milovníci hradů a zámků mohou navštívit ještě například Hrad Valdštejn či Hrad a Zámek Staré Hrady u Jičína.

 

Relaxace ve wellness centru

K relaxaci můžete využít hotelové wellness centrum s finskou saunou, párou s aroma esencí a vířivkou, seznam procedur zde

Tipy na výlety

Z přírodních krás byste při své návštěvě neměli vynechat skalní města - Hruboskalské skalní město, Prachovské skály, Klokočské a Betlémské skály, Příhrazské skály, Suché skály atd. Přírodní síly - vítr, déšť, mráz a žár slunce vytvořily sochařské dílo bizarních pískovcových útvarů, architektura skalních měst má gotickou vznešenost, barokní rozevlátost, v detailu rokokovou ornamentálnost….

Nepřehlédnutelné jsou také některé rybníky, jako například Věžický rybník a Vidlák pod Troskami, nebo Jinolické rybníky, Komárovský a Drhlenský rybník na Branžeži či Žabakor. A nezapomeňte na řeku Jizeru, zvláště na Malé Skále či v soutěsce mezi Semily a Železným Brodem kudy vede Riegrova stezka, je úchvatná!

Z dalších přírodních zajímavostí byste měli navštívit například Arboretum na Bukovině u Hrubé Skály, Bozkovské dolomitové jeskyně, přírodní rezervaci Babu u Kosmonos, přírodní památku Káčov severně od Mnichova Hradiště, kozákovské naleziště drahých kamenů či lipovou alej v Jičíně, zvanou Libosad.

 

Doplňující informace

  • platnost od 1.7. 2012 až do 31.8.2012
  • nutná včasná rezervace (do 15 dnů od zakoupení) na e-mailu booking@hotelsychrov.cz nebo na telefonním čísle 482 425 444
  • domácí mazlíček 300 Kč/pobyt (hradí se na místě)
  • příplatek za dítě do 10 let 1 200 Kč/pobyt (hradí se na místě)
  • check in od 14h, check-out do 10h
  • více informací na www.hotelsychrov.cz

Výběr varianty

nabídka byla ukončena