515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Česko
Odpočívejte při pobytu pro DVA na 3 dny v oblíbených Luhačovicích
Odpočinkový pobyt pro DVA na 3 dny v Penzionu Pomněnka s polopenzí. Prožijte nezapomenutelné chvíle v nejoblíbenějších moravských lázních. Čeká Vás romantika, relax a léčivá síla luhačovických pramenů.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Luhačovice

Odpočívejte při pobytu pro DVA na 3 dny v oblíbených Luhačovicích

nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 3. 2014

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

Penzion Pomněnka
Příční 292
763 26 Luhačovice

www.penzionpomnenka.cz
tel. +420 577 113 211
e-mail: info@penzionpomnenka.cz

Pohoda a romantika pro dva v Luhačovicích

Pravá zima přichází a vy nevíte, kde si ji co nejlépe užít? Věřte, že na jižní Moravě, právě v nejoblíbenějších moravských lázních, si tento čas obzvlášť vychutnáte!

Nemluvě o tom, že budete ubytováni v příjemném Penzionu Pomněnka kousek od kolonády a pochutnávat si budete na polopenzi, kávičce se zákuskem.

Penzion Pomněnka jen kousek od lázeňské kolonády

Luhačovice poskytují v každém ročním období nespočet příležitostí k aktivnímu odpočinku. Všech výhod tohoto oblíbeného moravského města si můžete užívat také v Penzionu Pomněnka, který leží jen kousek od lázeňské kolonády, avšak v klidné a tiché ulici.

Penzion Vám nabízí ubytování ve 2-lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV, telefonem, malou ledničkou, bezpečnostním trezorem a připojením k internetu. V blízkosti ubytování najdete také dětské hřiště, plavecký bazén, kino, tenisové kurty, léčebné prameny... a nespočet dalších atrakcí.

Součástí penzionu je také malá restaurace, ve které se bude podávat Vaše polopenze. Snídaně je servírovaná a vybírat můžete z 10 různých menu. K večeři si pak pochutnáte na 2-chodovém menu. Vaše chuťové pohárky se můžou také těšit na kávu a zákusek, které jsou zahrnuty v ceně. Žádné omezení zde nečeká ani pro ty, kteří dodržují bezlepkovou dietu!

Co by to bylo za pobyt v lázních bez pořádného odpočinku? Relaxovat můžete při jedné z léčebných procedur, které penzion poskytuje. Z široké nabídky masáží, obkladů a koupelí můžete vybírat zde. Procedury si, prosím, domluvte předem telefonicky nebo emailem.

Co všechno Luhačovice a okolí nabízí?

Kousek od penzionu najdete také nově zrekonstruovanou plovárnu Luhačovice, která nabízí 25 m dlouhý bazén, zážitkový bazén se skákacím zálivem, chrliči, masážními tryskami, lehátky, bublery a opravdu divokou řekou. Vaše děti určitě ocení dětský bazének s bublinkami a vodním ježkem.

Asi půl hodiny od penzionu se nachází také Uherské Hradiště, kde mimo historické náměstí, najdete i aquapark s perfektním wellness. V bazénu a na atrakcích si užijete spoustu zábavy, ve wellness s několika saunami si zase odpočinete od denního shonu.

Vydejte se na výlet do okolí

Luhačovice to nejsou jen nejznámější moravské lázně zaměřené na léčbu dýchacího ústrojí a pohybového aparátu. Kromě léčby poskytují široký výběr volnočasových aktivit – aktivní odpočinek, pestrý kulturní program a společenský život. Turistická sezóna tu trvá téměř celý rok.

Při cestě do Luhačovic se zároveň vydáváte i do slováckého kraje, který je plný folklóru a tradic. Atraktivní lokalita Vám zajistí nespočet příležitostí k poznávání krás Česka!

 • Hrad Buchlov patří mezi nejstarší hrady České republiky. Jsou zde cenné přírodopisné sbírky a bohatá knihovna.
 • Zámek Buchlovice je postavený ve stylu italské barokní vily. Obklopuje ho anglický park s mnoha vzácnými dřevinami, ve kterém se volně prochází pávi.
 • Kroměříž nabízí arcibiskupský barokní zámek s bohatou výzdobou interiérů a slavnou obrazovou galerií (Tizian, Cranach, van Dyk). V centru města se nachází gotický chrám sv. Mořice, barokní kostel sv. Jana Křtitele a Květná zahrada. Město bylo vyhlášeno národní památkovou rezervací a patří do seznamu UNESCO.
 • Lešné najdete pohádkový zámeček z konce 19. století. Má bohatou a cennou dřevořezbářskou výzdobu. Obklopuje ho anglický park, kde bylo v roce 1956 vybudováno ZOO.
 • Velehrad představuje nejvýznamnější poutní místo na Moravě spojené s historií Velkomoravské říše a s příchodem Cyrila a Metoděje. Původně gotický kostel ze 13. století byl v 18. století barokně přestavěn. Kousek od Velehradu najdete také archeoskanzen Modrá s ukázkou lidové architektury.

  Ve Zlíně nachází se zde obuvnické muzeum s unikátní kolekcí obuvi od doby románské až po dnešek.

  Skanzen v Rožnově pod Radhoštěm je prvním svého druhu v Evropě a můžete díky němu nakouknout do naší historie.

  Nespočet dalších tipů na výlety najdete zde a rádi Vám s nimi poradí také přímo v penzionu.

Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 13.1. do 31.3.2014
 • Pobyt si prosím rezervujte co nejdříve po obdržení kuponu na tel. +420 577 113 211 nebo emailu info@penzionpomnenka.cz.
 • Ubytování v apartmánu za příplatek 1000 Kč (hradí se na místě, nutno nahlásit při rezervaci).
 • Možnost prodloužení pobytu dle platného ceníku na místě.
 • Děti do 4 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu.
 • Děti starší 4 let na přistýlce za 350 Kč/noc.
 • Dětská polopenze 85 Kč/den.
 • Příplatek za bezlepkovou stravu 100 Kč/den.
 • V ceně není zahrnut lázeňský poplatek 15 Kč/osoba/den.
 • Více informací na www.penzionpomnenka.cz.

Hodnocení pobytu

4,3 z 5
Celkem hodnotilo 13 zákazníků.
Pokoj:
Jídlo:
Služby:
Personál:
Poloha:

 • vera.fickerova 6. 12. 2016

  plná spokojenost

 • Zdeňka 9. 11. 2016

  Ochotný a vstřícný personál, výborná poloha penzionu.

zobrazit hodnocení / 13 zákazníků

nabídka byla ukončena