515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Česko
Pobyt plný luxusu v Českém Švýcarsku pro DVA na 5 dní + 20 wellness procedur
Relaxujte jen kousek od NP České Švýcarsko - wellness pobyt pro DVA na 5 dní v luxusním Wellness Hotelu Lužan**** s polopenzí (vč. specialit), 20-ti WELLNESS PROCEDURAMI a nespočtem dalších skvělých výhod!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, České Švýcarsko

Pobyt plný luxusu v Českém Švýcarsku pro DVA na 5 dní + 20 wellness procedur

-64 %
Pobyt plný luxusu v Českém Švýcarsku pro DVA na 5 dní + 20 wellness procedur
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 100 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 15. 12. 2013

Kde uplatnit voucher

Hotel Lužan****
Lužické náměstí 211
408 01 Rumburk

www.hotelluzan.cz
tel: +420 412 332 616
e-mail: info@hotelluzan.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Nekonečná relaxace v Českém Švýcarsku

Tento pobyt v Českém Švýcarsku může hravě konkurovat i dovolené v tom "pravém" Švýcarsku. No uznejte - luxusní hotel na 5 dní s polopenzí, posezením v cukrárně, bowling, fitko se zkušeným trenérem a hlavně 20 wellness procedur, to všechno za skvělou cenu díky slevě 64%! Je to rozhodně blíž a co do přírodních krás, ochuzeni rozhodně nebudete!

Luxusní pobyt v Českém Švýcarsku s polopenzí

Dopřejte si luxusní ubytování v centru města Rumburk s historickými památkami, ale také výlety do panenské přírody nebo sportovní využití. Z široké nabídky hotelu si zde určitě vyberete, ať už jedete ve dvou nebo s celou rodinou.

Pokoje jsou vybaveny masážním sprchovým koutem, TV, minibarem internetem a telefonem. Najdete v nich také talíř s ovocem.

Součástí balíčku jsou také polopenze a káva se zákuskem. Dvě ze čtyř večeří si vychutnáte v hotelové restaurace, na zbývající dvě zajdete do nedaleké stylové Lovecké restaurace Dymník, kde si pochutnáte na místních specialitách ve 3-chodovém menu.

V hotelu najdete Pizzerii & steak house, kde Vás čeká stylový gastronomický zážitek. Vyberte si zde z 38 druhů pizzy (v době obědů s 10% slevou díky kuponu), která Vám bude naservírována přímo z klasické dřevem vytápěné pece. Nebo dáte raději přednost originálním steakům z prvotřídního masa?

Pro každého 10 wellness procedur a bonusy navíc

Představte si tu slast - nic nemusíte a ještě se o Vás starají na 10 wellness procedurách:

 • 1x segmentální tělesná analýza pro 2 osoby
 • 1x 1 hodina aroma sauny pro 2 osoby 
 • 1x hydromasáž v karlovarské vřídelní soli (20 minut) pro 2 osoby
 • 1x perličková koupel se skořicí (20 minut) pro 2 osoby
 • 1x indická masáž hlavy (20 minut) pro 2 osoby
 • 1x Ayurvédská masáž zad (20 minut) pro 2 osoby
 • 1x relaxační masáž (20 minut) pro 2 osoby
 • 1x parafínový zábal na ruce pro 2 osoby
 • 1x oxygenoterapie (30 minut) pro 2 osoby
 • 1x inhalace vonných silic (20 minut) pro 2 osoby
Procedury zajistí, že z hotelu budete odjíždět dokonale odpočatí. Stresu Vás zbaví speciální procedury východního léčitelství - indická masáž hlavy, Ayuvérdská masáž zad a inhalace vonných silic!
 
 
Navíc se těšte na hodinu ve fitness, při které Vás doprovodí zkušený trenér. Zábavu si užijete na bowlingu, který si zahrajete celou hodinu. 

Úchvatná příroda Českosaského Švýcarska i na podzim

Jen 5 km od hotelu najdete NP Českosaské Švýcarsko. Je to oblast rozkládající se po obou březích řeky Labe, mezi Děčínem a Pirnou. Jde o naprosto unikátní přírodní oblast, kde uvidíte kvádrové pískovce pocházející z druhohor. Romantický obraz divoké přírody ještě dokreslují skalní soutěsky, jezírka, vodopády, zeleň a spousta vzácných druhů zvířat.

Pravčická Brána patří mezi symboly Českého Švýcarska a je největší skalní bránou ve Střední Evropě. Měří 16 metrů a má rozpětí 26 metrů. Poblíž najdete také zámeček Sokolí hnízdo, kde si můžete zajít na oběd.

Nezapomenutelný zážitek ve Sklářské krčmě

Chcete-li zažít něco, co jinde určitě nezažijete? Vydejte se do Lindavy, kde navštivte stylovou sklářskou krčmu stojící u malebného rybníku. V nádherném prostředí se sklářskou atmosférou můžete jen tak posedět či si vyzkoušet práci skláře doslova na vlastní dech!

V originálním sklářském programu "Vytvoř si sám" si můžete sami vyfoukat malou vázu, půllitr nebo džbánek. Programu se můžou zúčastnit všichni od dětí až po seniory - k ruce Vám budou sklářští mistři, kteří Vám ochotně pomohou a poradí. Na konci programu pak obdržíte "Glejt sklářského tovaryše", který Vám tento unikátní zážitek bude navždy připomínat!

Více informací o tomto jedinečném zážitku se dozvíte zde.

 


Doplňující informace

 • Kupón je možné využít od 23.9. do 15.12.2013.
 • Rezervace na čísle +420 602 111 777 nebo e-mailu info@hotelluzan.cz. Rezervace je závazná, změna termínu je možná jen v případě volné kapacity hotelu.
 • Děti do 5 let zdarma bez nároku na lůžko. 
 • Příplatek za polopenzi pro dítě 5 – 12 let 150 Kč. Dětská postýlka 100 Kč.
 • Přistýlka 300 Kč/noc.
 • Prodloužení pobytu za 900 Kč/2 osoby/noc se snídaní.
 • Parkování 75 Kč/noc.
 • Check-in od 14 - 18 hod, check-out do 10 hod.
 • Domácí mazlíček (do 15 kg) zdarma.
 • Více informací na www.hotelluzan.cz
nabídka byla ukončena