515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Maďarsko
Pobyt plný luxusu pro DVA v Debrecínu s wellness NEOMEZENĚ
Jedinečný pobyt pro DVA na 3 a více dní v unikátním "husarském" Hotelu Óbester**** v Debrecínu. Nezapomenutelná relaxační dovolená na východě Maďarska se snídaní, CELODENNÍM vstupem do lázní a NEOMEZENÝM vstupem do wellness a solné jeskyně!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Maďarsko, Termální lázně

Pobyt plný luxusu pro DVA v Debrecínu s wellness NEOMEZENĚ

-40 %
Pobyt plný luxusu pro DVA v Debrecínu s wellness NEOMEZENĚ

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 80 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 4. 2014

Kde uplatnit voucher

Hotel Óbester****
Péterfia u. 49
4026 Debrecen
Maďarsko

www.hotelobester.hu
tel. +36 204 494 949
e-mail: info@hotelobester.hu

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Jedinečný pobyt v historickém Debrecínu plný relaxu a luxusu

Rádi poznáváte místa, kterými prošla historie? Potěší Vás dnešní nabídka - zavítáte díky ní totiž do Hotelu Óbester v historickém Debrecínu, který je jako jediný na světě zařízen v duchu husarských časů a pojmenován po slavném husarovi! Vedle maďarské historie zde poznáte i vynikající gastronomii, odpočinek v proslulých lázních a neomezené využívání wellness a solné jeskyně!

Unikátní husarský Hotel Óbester****

Hotel Óbester - to jsou samá nej! Jde o jeden z NEJlepších hotelů na východě Maďarska, který poskytuje jednoznačně NEJzajímavějších a NEJkurióznějších ubytování nejen v zemi, ale na celém světě.

Ptáte se proč? Zalovte v paměti v hodinách dějepisu a vzpomeňte na jezdecké jednotky husarů. Právě v duchu těchto elitních vojáků je zařízen celý Hotel Óbester a dokonce je pojmenován po NEJslavnějším maďarském husarovi - Simonyiovi Obesteru.

Stejně jako byli husaři považováni za prestižní jednotky vojenské jízdy, vy budete v Hotelu Óbester považování za vítané hosty, o které se personál bude vzorně starat.

Luxusní pokoje Superior a další služby v balíčku

Styl, historie a jedinečná atmosféra Vás bude provázet nejen celým hotelem, ale také v pokojích Superior, ve kterých budete díky tomuto kuponu ubytovaní. Samozřejmostí je vlastní sociální zařízení, klimatizace, TV, sejf, minibar i Wi-Fi. Každý pokoj má unikátní zdobení v podobě olejomaleb s husarskými náměty, které vytvořili debrecínští umělci.

Při vstupu do hotelové lobby Vás uvítá welcome drink v podobě skleničky vína, při jehož vychutnávání se můžete kochat slavnými uměleckými díly, které zdobí zdejší stěny.

Restaurace hotelu, taktéž s originální výzdobou, Vás každé ráno pohostí snídaněmi formou švédských stolů a jedenkrát také tříchodovým menu dle Vašeho výběru z jídelního lístku a sklenkou maďarského vína.  V hotelu také najdete John Bull Pub ideální pro posezení.

K posezení na čerstvém vzduchu můžete využít také letní terasu hotelu.

Neomezená relaxace ve wellness a solné jeskyni

A cože je ta pomyslná třešnička na našem nabídkovém dortu? Samozřejmě, že jde o neomezený vstup do hotelového wellness světa s finskou saunou, infrasaunou, vířivkou jacuzzi, soláriem a fitness centrem s cardio zónou.

Léčivé účinky solné jeskyně, která je také součástí hotelu, si díky kuponu můžete taktéž užívat neomezeně. Odpočinek v solné jeskyni má podobné účinky jako pobyt u moře - pozitivně působí na dýchací ústrojí, zažívací potíže, bolesti hlavy, vysoký tlak či civilizační choroby jako je bolest zad či stres.

Celodenní vstup do lázní součástí balíčku

A to pořád není vše, na co se v Maďarsku těšit! Jelikož je Maďarsko zemí s největším počtem termálních pramenů na světě, připravili jsme si i my pro Vás celodenní vstup do lázní Aquaticum Mediterrán.

Ty se nacházejí v srdci debrecínského Velkého lesa (Nagyerdő), v kopulovité hale o průměru 66 m. Díky neobyčejné stavbě s bujnou tropickou vegetací a zážitkovými prvky se budete cítit během celého roku jako v pralese. V tomhle skutečném vodním ráji najdou celodenní relax v bazénechna tobogánech a atrakcích či ve středozemním saunovém světě či restauraci.

Historické město Debrecín

Debrecín je druhým největším městem Maďarska a má bohatou historii. Ne náhodou je Debrecín nazýván "kalvinistickým Římem". Jeho dominantou je klasicistní Velký kalvínský kostel z roku 1821. Zajímavou podívanou určitě je mlýn na rohu Böszörményi út, který je největším větrným mlýnem ve střední Evropě.

Největší maďarské lázně nedaleko

Pokud byste přeci jen měli málo relaxace a zábavy v lázních a wellness, můžete se vydat ještě do 25 kilometrů vzdálených lázní Hajdúszoboszló. Ty představují termální lázně a obrovský vodní komplex na ploše více než 30 hektarů, který se skládá z několika propojených částí - lázní, aquaparku, Aqua - palace a venkovních bazénů. 

Proslulé lázně mají, stejně jako všechny maďarské lázně, bohatou tradici (již od roku 1927). Díky termální vodě působí relaxace v těchto lázních pozitivně nejen na duši, ale také na tělo. Lázně jsou otevřeny celoročně.


Doplňující informace

 • Kupon lze využít v termínu od 14.1.2014 do 30.4.2014.
 • Rezervace pobytu na emailu info@hotelobester.hu (komunikace anglicky, maďarsky) nebo pomocí online formuláře ZDE (do poznámky zadejte heslo Slevotéka a kód Vašeho kuponu).
 • Pokud máte problém s emailem v cizím jazyce, můžete napsat na podpora@slevoteka.cz počet osob, čísla kuponů a termín a my Vám s rezervací pomůžeme. Proces ale bude delší nežli byste si rezervovali pobyt sami.
 • Další noc si můžete dokoupit ve 2. kroku objednávky za 1890 Kč/dvě osoby se snídaní, neomezeným vstupem do wellness, neomezeným vstupem do solné jeskyně, parkování a Wi-Fi zdarma.
 • Děti do 3 let zdarma vč. všech služeb v balíčku.
 • Děti 3-12 let za 16,90 EUR/osoba/noc vč. všech služeb v balíčku.
 • Osoby nad 12 let za 33,80 EUR/osoba/noc vč. všech služeb v balíčku.
 • Domácí mazlíček 20 EUR/noc.
 • Neomezený vstup do wellness zahrnuje wellness a fitness. Nezahrnuje masáže.
 • Městská daň 300 Ft/osoba/noc není zahrnuta v ceně.
 • V případě, že se s hotelem nedohodnete na termínu, máte právo na storno kuponu a vrácení peněz do 14 dnů od zakoupení kuponu.
 • Více informací na www.hotelobester.hu.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena