515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Maďarsko
Pobyt plný luxusu pro DVA v Debrecínu s wellness NEOMEZENĚ
Jedinečný pobyt pro DVA na 3 a více dní v unikátním "husarském" Hotelu Óbester**** v Debrecínu. Nezapomenutelná relaxační dovolená na východě Maďarska se snídaní, CELODENNÍM vstupem do lázní a NEOMEZENÝM vstupem do wellness a solné jeskyně!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Maďarsko, Termální lázně

Pobyt plný luxusu pro DVA v Debrecínu s wellness NEOMEZENĚ

-40 %
Pobyt plný luxusu pro DVA v Debrecínu s wellness NEOMEZENĚ

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 80 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 4. 2014

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

Hotel Óbester****
Péterfia u. 49
4026 Debrecen
Maďarsko

www.hotelobester.hu
tel. +36 204 494 949
e-mail: info@hotelobester.hu

Jedinečný pobyt v historickém Debrecínu plný relaxu a luxusu

Rádi poznáváte místa, kterými prošla historie? Potěší Vás dnešní nabídka - zavítáte díky ní totiž do Hotelu Óbester v historickém Debrecínu, který je jako jediný na světě zařízen v duchu husarských časů a pojmenován po slavném husarovi! Vedle maďarské historie zde poznáte i vynikající gastronomii, odpočinek v proslulých lázních a neomezené využívání wellness a solné jeskyně!

Unikátní husarský Hotel Óbester****

Hotel Óbester - to jsou samá nej! Jde o jeden z NEJlepších hotelů na východě Maďarska, který poskytuje jednoznačně NEJzajímavějších a NEJkurióznějších ubytování nejen v zemi, ale na celém světě.

Ptáte se proč? Zalovte v paměti v hodinách dějepisu a vzpomeňte na jezdecké jednotky husarů. Právě v duchu těchto elitních vojáků je zařízen celý Hotel Óbester a dokonce je pojmenován po NEJslavnějším maďarském husarovi - Simonyiovi Obesteru.

Stejně jako byli husaři považováni za prestižní jednotky vojenské jízdy, vy budete v Hotelu Óbester považování za vítané hosty, o které se personál bude vzorně starat.

Luxusní pokoje Superior a další služby v balíčku

Styl, historie a jedinečná atmosféra Vás bude provázet nejen celým hotelem, ale také v pokojích Superior, ve kterých budete díky tomuto kuponu ubytovaní. Samozřejmostí je vlastní sociální zařízení, klimatizace, TV, sejf, minibar i Wi-Fi. Každý pokoj má unikátní zdobení v podobě olejomaleb s husarskými náměty, které vytvořili debrecínští umělci.

Při vstupu do hotelové lobby Vás uvítá welcome drink v podobě skleničky vína, při jehož vychutnávání se můžete kochat slavnými uměleckými díly, které zdobí zdejší stěny.

Restaurace hotelu, taktéž s originální výzdobou, Vás každé ráno pohostí snídaněmi formou švédských stolů a jedenkrát také tříchodovým menu dle Vašeho výběru z jídelního lístku a sklenkou maďarského vína.  V hotelu také najdete John Bull Pub ideální pro posezení.

K posezení na čerstvém vzduchu můžete využít také letní terasu hotelu.

Neomezená relaxace ve wellness a solné jeskyni

A cože je ta pomyslná třešnička na našem nabídkovém dortu? Samozřejmě, že jde o neomezený vstup do hotelového wellness světa s finskou saunou, infrasaunou, vířivkou jacuzzi, soláriem a fitness centrem s cardio zónou.

Léčivé účinky solné jeskyně, která je také součástí hotelu, si díky kuponu můžete taktéž užívat neomezeně. Odpočinek v solné jeskyni má podobné účinky jako pobyt u moře - pozitivně působí na dýchací ústrojí, zažívací potíže, bolesti hlavy, vysoký tlak či civilizační choroby jako je bolest zad či stres.

Celodenní vstup do lázní součástí balíčku

A to pořád není vše, na co se v Maďarsku těšit! Jelikož je Maďarsko zemí s největším počtem termálních pramenů na světě, připravili jsme si i my pro Vás celodenní vstup do lázní Aquaticum Mediterrán.

Ty se nacházejí v srdci debrecínského Velkého lesa (Nagyerdő), v kopulovité hale o průměru 66 m. Díky neobyčejné stavbě s bujnou tropickou vegetací a zážitkovými prvky se budete cítit během celého roku jako v pralese. V tomhle skutečném vodním ráji najdou celodenní relax v bazénechna tobogánech a atrakcích či ve středozemním saunovém světě či restauraci.

Historické město Debrecín

Debrecín je druhým největším městem Maďarska a má bohatou historii. Ne náhodou je Debrecín nazýván "kalvinistickým Římem". Jeho dominantou je klasicistní Velký kalvínský kostel z roku 1821. Zajímavou podívanou určitě je mlýn na rohu Böszörményi út, který je největším větrným mlýnem ve střední Evropě.

Největší maďarské lázně nedaleko

Pokud byste přeci jen měli málo relaxace a zábavy v lázních a wellness, můžete se vydat ještě do 25 kilometrů vzdálených lázní Hajdúszoboszló. Ty představují termální lázně a obrovský vodní komplex na ploše více než 30 hektarů, který se skládá z několika propojených částí - lázní, aquaparku, Aqua - palace a venkovních bazénů. 

Proslulé lázně mají, stejně jako všechny maďarské lázně, bohatou tradici (již od roku 1927). Díky termální vodě působí relaxace v těchto lázních pozitivně nejen na duši, ale také na tělo. Lázně jsou otevřeny celoročně.


Doplňující informace

 • Kupon lze využít v termínu od 14.1.2014 do 30.4.2014.
 • Rezervace pobytu na emailu info@hotelobester.hu (komunikace anglicky, maďarsky) nebo pomocí online formuláře ZDE (do poznámky zadejte heslo Slevotéka a kód Vašeho kuponu).
 • Pokud máte problém s emailem v cizím jazyce, můžete napsat na podpora@slevoteka.cz počet osob, čísla kuponů a termín a my Vám s rezervací pomůžeme. Proces ale bude delší nežli byste si rezervovali pobyt sami.
 • Další noc si můžete dokoupit ve 2. kroku objednávky za 1890 Kč/dvě osoby se snídaní, neomezeným vstupem do wellness, neomezeným vstupem do solné jeskyně, parkování a Wi-Fi zdarma.
 • Děti do 3 let zdarma vč. všech služeb v balíčku.
 • Děti 3-12 let za 16,90 EUR/osoba/noc vč. všech služeb v balíčku.
 • Osoby nad 12 let za 33,80 EUR/osoba/noc vč. všech služeb v balíčku.
 • Domácí mazlíček 20 EUR/noc.
 • Neomezený vstup do wellness zahrnuje wellness a fitness. Nezahrnuje masáže.
 • Městská daň 300 Ft/osoba/noc není zahrnuta v ceně.
 • V případě, že se s hotelem nedohodnete na termínu, máte právo na storno kuponu a vrácení peněz do 14 dnů od zakoupení kuponu.
 • Více informací na www.hotelobester.hu.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena