515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Slovensko
Pobyt nedaleko Bratislavy pro DVA s wellness NEOMEZENĚ
Wellness pobyt plný relaxace pro DVA na 2 a více dní ve wellness Hotelu Alžbetin Dvor. Komfortní ubytování, snídaně, NEOMEZENÝ VSTUP do wellness a fitness a platnost do konce září. Poznejte Bratislavu a všechny krásy, které nabízí!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Slovensko, Bratislava

Pobyt nedaleko Bratislavy pro DVA s wellness NEOMEZENĚ

-49 %
Pobyt nedaleko Bratislavy pro DVA s wellness NEOMEZENĚ

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 9. 2015

Kde uplatnit voucher

Wellness Hotel Alžbetin Dvor
Lesná 550
900 42 Miloslavov - Alžbetin Dvor
Slovensko 

www.hotelalzbetindvor.sk
Tel. +421 903 871 771
E-mail: info@hotelalzbetindvor.sk

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Odpočinek a romantika v Bratislavě

Že jste v Bratislavě ještě nikdy nebyli? A víte, že to není vůbec daleko a najdete zde množství zajímavých památek? Vydejte se na relaxační pobyt plný krásných zážítků do wellness Hotelu Alžbetin Dvor, který se nachází pouhých 20 kilometrů od centra této metropole!

Odpočinek a romantika v Bratislavě

Wellness Hotel Alžbetin Dvor

Wellness Hotel Alžbetin Dvor se nachází v malebné vesnici Miloslavov - Alžbetin Dvor, která je vzdálena asi 20 kilometrů od centra Bratislavy. Najdete zde vše, co k dokonalému pobytu potřebujete. Už při příjezdu vám milý a ochotný personál nabídne drink na uvítanou.

Wellness Hotel Alžbetin Dvor

Váš pobyt budete trávit ve dvoulůžkových pokojích, které jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV s plochou obrazovkou, minibarem a samozřejmě bezplatným Wi-Fi připojením.

Váš pobyt budete trávit ve dvoulůžkových pokojích, které jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV s plochou obrazovkou, minibarem a samozřejmě bezplatným Wi-Fi připojením

Wellness Hotel Alžbetin Dvor se nachází v malebné vesnici Miloslavov - Alžbetin Dvor, která je vzdálena asi 20 kilometrů od centra Bratislavy

Vaši dovolenou jistě zpříjemní snídaně, které vám budou servírovány v místní restauraci, a to po celou dobu vašeho pobytu.

Vaši dovolenou jistě zpříjemní snídaně, které vám budou servírovány v místní restauraci, a to po celou dobu vašeho pobytu

Pokud zvolíte variantu B nebo D, navíc si pochutnáte na večeři a láhvi vína. Samozřejmě nezapomeňte ochutnat některé z místních specialit!

Odpočinek ve wellness či dřina ve fitness?

V rámci kuponu získáváte neomezený vstup do zdejšího wellness centra! Těšit se můžete na lenošení v různých druzích saun, jako je finská, parní či infra. Pro oddych vám poslouží odpočinková místnost s lehátky, kde vás nebude nic rušit.

Odpočinek ve wellness či dřina ve fitness?

V bazénovém světě si na své přijdou jak děti, tak dospělí! K dispozici máte 25 metrů dlouhý plavecký bazén s dvěma dráhami a hloubkou téměř 1,5 metru. Teplota vody se pravidelně udržuje na 28 °C. Pro ty nejmenší je k dispozici dětský bazén s atrakcemi a bojovým hradem.

V bazénovém světě si na své přijdou jak děti, tak dospělí! K dispozici máte 25 metrů dlouhý plavecký bazén s dvěma dráhami a hloubkou téměř 1,5 metru

Fitness centrum, do kterého máte rovněž neomezený vstup, má rozlohu 200 m². Své tělo zde můžete trénovat na špičkových posilovacích strojích na 56 stanovištích. Pro maximální výsledky je vám k dispozici také bar s výživovými doplňky a občerstvením.

Fitness centrum, do kterého máte rovněž neomezený vstup, má rozlohu 200 m²

Po dřině ve fitness dopřejte svému tělu zaslouženou regeneraci! Objednat se můžete na nejrůznější druhy masáží či zábalů. Nachází se zde také solárium.

Historické centrum, kultura a noční život

Zajímá vás historie a architektura nejznámějších evropských měst? V tom případě na nic nečekejte a pojeďte si prohlédnout historickou část Bratislavy, města rozkládajícího se v krásné Podunajské nížině

Bratislava je městem rozprostírajícím se při toku druhé největší evropské řeky Dunaj. I proto je toto místo protkáno přírodními parky a zelení, které zde nalezneme již od prvopočátků vzniku tohoto středověkého města. Metropole nabízí spoustu možností vyžití. Je libo například romantickou projížďku parníkem? Nebo prohlídku známého Bratislavského Hradu, který je mimochodem každou neděli zdarma!

Historické centrum, kultura a noční život

Centrum Bratislavy nabízí širokou škálu možností jak prožít den, ale i večer. Za zmínku stojí nová budova Slovenského národního divadla, jež zaujme svou moderní architekturou i programem, který naleznete zde

Za zmínku stojí nová budova Slovenského národního divadla, jež zaujme svou moderní architekturou i programem

Ani poté, co si projdete všechny zajímavé památky, se nudit určitě nebudete. Převážně dámy rády navštíví nákupní centrum Euroveakteré symbolizuje novou městskou čtvrť Eurovea ležící na nábřeží. Vyjma nákupů si zde můžete udělat i romantickou procházku kolem Dunaje. 


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 27. 4. 2015 do 30. 9. 2015.
 • Rezervace pobytu na tel. +421 903 871 771 nebo na e-mailu info@hotelalzbetindvor.sk.
 • Variantu pobytu vybírejte ve 2. kroku objednávky:
  • VARIANTA A: pobyt na 2 dny (1 noc) za 1 999 Kč
  • VARIANTA B: pobyt na 2 dny (1 noc) s večeří a lahví vína
   za 2 499 Kč
  • VARIANTA C: pobyt na 3 dny (2 noci) za 3 999 Kč
  • VARIANTA D: pobyt na 3 dny (2 noci) s večeří a lahví vína
   za 4 999 Kč
 • Příplatky (platí se na místě):
  • Přistýlka 10 EUR/noc.
  • Snídaně pro děti 2,40 EUR/dítě.
  • Večeře pro děti 6,60 EUR/dítě.
 • Dítě bez nároku na lůžko ZDARMA.
 • Pobytová taxa není v ceně kuponu - činí 2,5 EUR/osoba/den.
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Více informací na www.hotelalzbetindvor.sk.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena