515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Česko
Pobyt na zámku s romantickou večeří kousek od Prahy
Nevšední romantická dovolená v zámeckém luxusu pro DVA na 3 dny v Chateau hotelu Zbiroh. Ubytování v zámeckých komnatách, snídaně, prohlídka zámku, vstup do wellness a romantická středověká večeře. To vše nedaleko od Prahy!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Praha

Pobyt na zámku s romantickou večeří kousek od Prahy

-74 %
Pobyt na zámku s romantickou večeří kousek od Prahy
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 80 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 4. 2015

Kde uplatnit voucher

Chateau hotel Zbiroh
Zbiroh 1
338 08

www.hotel-chateau-zbiroh.cz
Tel.: 378 771 452, 724 188 363
E-mail: hotel@zbiroh.com

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Netradiční luxusní dovolená na zámku

Přemýšleli jste někdy o tom, jaké to je být šlechticem? Nyní si to můžete vyzkoušet na zámku Zbiroh! Bydlete ve snových komnatách, snídejte v krčmě, procházejte se po křivoklátských lesích a užívejte si luxusní romantickou dovolenou!

Netradiční luxusní dovolená na zámku

Chateau hotel Zbiroh

Komnaty Chateau hotelu Zbiroh navozují atmosféru jako samotný zámek, opředený historií napříč staletími. Pavouků a netopýrů se však v luxusně a stylově vybavených pokojích bát nemusíte.

Chateau hotel Zbiroh

Královské ubytování vám poskytne dvoulůžkový pokoj typu Standard, který nabízí vše, co k pohodlnému pobytu potřebujete. Samozřejmostí je vlastní sociální zařízení a bezplatné připojení k internetu.

Královské ubytování

Pokojový interiér

Speciality středověké krčmy

Snídaně vám bude servírována ve středověké krčmě U Rudolfovy kratochvíle, která je součástí zbirožského zámku. Ve středověkém interiéru vás přivítá dobově oděný personál, což váš zážitek ze zdejších specialit ještě více umocní.

Středověká krčma U Rudolfovy kratochvíle

Využít ji můžete i k celodennímu stravování a pochutnat si tak na středověkých dobrotách. K nim přijde vhod dobré víno či káva se zákuskem.

Během vašeho pobytu je pro vás přichystána také romantická večeře ve středověkém stylu.

Těšte se na romantickou večeři

Během ní si pochutnáte na specialitě šéfkuchaře, a to na lahůdce zvané "Rudolfův meč", pod jejímž tajemným názvem se skrývají tři druhy mas se zeleninou a bramborovými plackami, servírované s omáčkami dle vaší chuti.

Královské wellness přímo na zámku

V ceně pobytu je také wellness pro dvě osoby, ve kterém můžete relaxovat po dobu jedné hodiny. Wellness centrum je umístěno v historickém prostředí sálu z 12. století, ve kterém zasedal Přemysl Otakar II. Najdete zde bazén s protiproudem, vířivku či suchou saunu. Můžete si dopřát i masáže, na něž budete mít 25% slevu.

Relaxujte ve vířivce

Něco z historie se dozvíte na prohlídce zámku Zbiroh s průvodcem, která je součástí ceny pobytu. Další aktivity najdete ZDE.

Kam na výlety v okolí

Chcete-li pokračovat v "tour de hrady", okolí Zbirohu je ideální. V okolí můžete navštívit známé hrady Křivoklát (28 km) či Karlštejn (50 km). 

Hrad Karlštejn

Vášniví turisté i cyklisté mohou zaplesat, CHKO Křivoklátsko k výletům přímo vybízí:

 • Přírodní rezervace Skryjská jezírka - rezervace o rozloze 60 ha se dá projít po modré turistické značce vedoucí ze Zbiroha do Skryjí. Pokud se nezaleknete nenáročného šplhání po kamenech, naskytne se vám pohled na přírodní jezírka uprostřed skalních roklí.
 • Naučná stezka Brdatka - výchozí Křivoklát i cílové Zbečno leží při železniční trase Beroun – Rakovník. Stezka vede po červené značce a projdete ji zhruba za 2 hodiny. Na 17 informačních tabulích se dozvíte spoustu zajímavostí z okolí a navíc se vám po cestě rozevřou nádherné výhledy na údolí Berounky.
 • Cyklistická naučná stezka Křivoklát - Rakovník - po asfaltce asi 17 km dlouhý výlet. 
 • Cyklotrasa Zvíkovec a Krakovec - ze Zvíkovce vyrazíte na sever údolím Javornice a Rousínovského potoka po červené až na Krakovec a stejnou cestou zase zpátky na Zvíkovec.

Vydejte se i do přírody


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 28. 1. 2015 do 30. 4. 2015. Nástupní dny neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek. Kupon nelze uplatnit o Velikonocích.
 • Rezervace pobytu na tel. 378 771 452, 724 188 363 nebo
  na e-mailu hotel@zbiroh.com.
 • Příplatky (platí se na místě):
  • Děti od 4 do 12 let na přistýlce 1 000 Kč/pobyt včetně snídaně.
  • Další dospělá osoba na přistýlce 1 600 Kč/pobyt včetně snídaně.
  • Pes 805 Kč/noc.
 • Dítě do 3 let bez nároku na lůžko ZDARMA.
 • Turistická taxa v ceně pobytu.
 • Check in 14:00 hod., check out 11:00 hod.
 • Kupony lze spojovat a prodloužit si tak pobyt.
 • Více informací na www.hotel-chateau-zbiroh.cz.
nabídka byla ukončena