515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
  1. Slevoteka.cz
  2. Wellness pobyty
  3. Česko
Pivní lázně Poděbrady pro DVA na 3 dny
Pivní lázně Poděbrady pro DVA na 3 dny s gurmánským zážitkem. Pivní koupel a nabitý balíček wellness procedur! Relaxujte v lázeňském městě Poděbrady nedaleko Prahy!

Pivní lázně Poděbrady pro DVA na 3 dny

-40 %
Pivní lázně Poděbrady pro DVA na 3 dny
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 77 zákazníků
zakoupením získáte 80 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 10. 2013

Kde uplatnit voucher

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Nefalšované pivní lázně v lázeňských Poděbradech nedaleko Prahy

Při návštěvě pivních lázní se těšte na opravdu jedinečný způsob relaxace, zvlášť vhodný pro milovníky a milovnice pivního moku. V Pivních lázních Poděbrady, které se nacházejí jen 45 minut od Prahy, Vám připraví nejen pivní koupel, ale i spoustu dalších wellness procedur! 

Luxusní ubytování v rodinném penzionu Lovas&Lovas

Pobyt v pivních lázních Vám zpříjemní luxusní ubytování v rodinném penzionu Lovas&Lovas jen nedaleko samotných pivních lázní. Těšte se na ubytování ve stylově zařízených pokojích s vlastní koupelnou, toaletou, minibarem, televizí se satelitními programy, vysoušečem vlasů a Wi-Fi připojením.

Kvalitou služeb v tomto penzionu si můžete být jistí - ubytování zde byli například Jan Přeučil nebo Lucie Bílá!

Gurmánský zážitek v restauraci Lovas&Lovas

Součástí penzionu je i restaurace známá pro svou kvalitu v širém okolí. Vy si tu pochutnáte na bohatých snídaních formou kombinovaného bufetu a švédského stolu.

Gurmány potěší také gastronomický zážitek, který na Vás v restauraci Lovas&Lovas čeká - pochutnáte si na menu, které bylo oceněno v Maurerově výběru. Jde o grilovanou vepřovou panenku plněnou čerstvou brokolicí, uzenou slaninou a sýrem Chedar, servírované se zadělávaným bramborem. 

Relaxace v Pivních lázních

A teď teprve přichází pomyslná třešnička na tomto pobytovém balíčku! Na co se tedy můžete těšit v Pivních lázních Poděbrady?

  • 1x pivní koupel (30 min.) pro oba společně v jedné vaně s konzumací piva Bernard a relaxací na lůžku (za 600 Kč lze dokoupit druhou vanu).
  • 1x masáž šíje chmelovým olejem (10 min.) pro oba
  • 1x zábal na ruce s kokosovým máslem pro oba
  • 2x glicerynové mýdlo, 1x obří šumivá koule do vany a 1x belgická čokoládka jako BONUS

Pivní koupel má na tělo samé pozitivní účinky - v první řadě má silný detoxikační efekt, tudíž účinně vyčistí Vaše tělo. Působí regeneračně na kůži, vlasy a celý nervový systém a navíc pomáhá odstraňovat bolesti kloubů.

Aby však pivní koupel měla ty správné účinky, je nutné ji doplnit také konzumací piva Bernard! ;-)

Lázeňské město Poděbrady

Už jste někdy navštívili proslulé lázně Poděbrady? Pokud ne, můžete očekávat velice příjemné malé lázeňské městečko položené ve strategické oblasti úrodné polabské nížiny 50 km od Prahy a Hradce Králové.

Dominantou města položeného na obou březích Labe je zámek (původně hrad vybudovaný Přemyslem Otakarem II.). K velkému rozkvětu města pak došlo za doby krále Jiřího z Poděbrad.

V roce 1905 pak byl na nádvoří zámku navrtán minerální pramen a v následujících dekádách se z města staly známé lázně. Můžete se těšit na ničím nerušené procházení se po lázeňské kolonádě a v květinovém parku.

Kde kupon uplatnit

Pivní lázně Poděbrady
Náměstí T.G. Masaryka 12
290 01 Poděbrady
www.pivnilaznepodebrady.czwww.lovas.cz
tel. +420 603 754 139
email: info@pivnilaznepodebrady.cz

Doplňující informace

nabídka byla ukončena