515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
  1. Slevoteka.cz
  2. Wellness pobyty
  3. Česko
Pobyt pro DVA v Pivních lázních Poděbrady s gastronomickým zážitkem
Perfektní dárek pro milovníky piva - pobyt v PIVNÍCH LÁZNÍCH PODĚBRADY pro DVA na 3 dny s ubytováním v Penzionu Lovas&Lovas a gurmánským zážitkem v restauraci Maurerova výběru. Nezapomenutelný zážitek jen kousek od Prahy! Platnost až do konce srpna!

Pobyt pro DVA v Pivních lázních Poděbrady s gastronomickým zážitkem

-40 %
Pobyt pro DVA v Pivních lázních Poděbrady s gastronomickým zážitkem
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 80 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 8. 2015

Kde uplatnit voucher

Pivní lázně Poděbrady a Kleopatřiny koupele
Náměstí T.G. Masaryka 1464
290 01 Poděbrady

www.pivnilaznepodebrady.cz
tel. 603 754 139
email: info@pivnilaznepodebrady.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Nefalšované pivní lázně v lázeňských Poděbradech

Při návštěvě pivních lázní se těšte na opravdu jedinečný způsob relaxace, zvlášť vhodný pro milovníky a milovnice pivního moku. V Pivních lázních Poděbrady, které se nacházejí jen 45 minut jízdy autem od Prahy, vám připraví nejen pivní koupel, ale i spoustu dalších wellness procedur! 

Nefalšované pivní lázně v lázeňských Poděbradech

Luxusní ubytování v rodinném penzionu Lovas&Lovas

Pobyt vám zpříjemní luxusní ubytování v rodinném penzionu Lovas&Lovas jen nedaleko samotných pivních lázní. Těšte se na ubytování ve stylově zařízených pokojích s vlastní koupelnou, toaletou, minibarem, televizí se satelitními programy, vysoušečem vlasů a Wi-Fi připojením.

Rodinný penzion Lovas&Lovas

Kvalitou služeb v tomto penzionu si můžete být jistí - ubytováni zde byli například Jan Přeučil nebo Lucie Bílá!

Krásný interiér

Gurmánský zážitek v restauraci Lovas&Lovas

Součástí penzionu je i restaurace známá v širokém okolí pro svou kvalitu. Vy si tu pochutnáte na bohatých snídaních formou kombinovaného bufetu a švédského stolu.

Výborná restaurace penzionu

Gurmány potěší také gastronomický zážitek, který na vás v restauraci Lovas&Lovas čeká - pochutnáte si na menu, které bylo oceněno v Maurerově výběru. Jde o grilovanou vepřovou panenku plněnou čerstvou brokolicí, uzenou slaninou a sýrem Chedar, servírovanou se zadělávaným bramborem. 

Relaxace v Pivních lázních Poděbrady

A teď teprve přichází pomyslná třešnička na tomto pobytovém balíčku! Na co se tedy můžete těšit v Pivních lázních Poděbrady?

  • 1x pivní koupel (30 min.) pro oba společně v jedné vaně s konzumací piva Bernard a relaxací na lůžku (za 600 Kč lze dokoupit druhou vanu).
  • 1x masáž šíje chmelovým olejem (10 min.) pro oba
  • 1x zábal na ruce s kokosovým máslem pro oba
  • 2x glycerinové mýdlo, 1x obří šumivá koule do vany a 1x belgická čokoládka jako BONUS

Relaxace v Pivních lázních Poděbrady

Pivní koupel má na tělo samé pozitivní účinky - v první řadě má silný detoxikační efekt, tudíž účinně vyčistí vaše tělo. Působí regeneračně na kůži, vlasy a celý nervový systém a navíc pomáhá odstraňovat bolesti kloubů.

Aby však pivní koupel měla ty správné účinky, je nutné ji doplnit také konzumací piva Bernard! ;-)

Dopřejte si odpočinek

Lázeňské město Poděbrady

Už jste někdy navštívili proslulé lázně Poděbrady? Pokud ne, můžete očekávat velice příjemné malé lázeňské městečko položené ve strategické oblasti úrodné polabské nížiny 50 km od Prahy a Hradce Králové.

Lázeňské město Poděbrady

Dominantou města položeného na březích Labe je zámek (původně hrad vybudovaný Přemyslem Otakarem II.). K velkému rozkvětu města pak došlo za doby krále Jiřího z Poděbrad.

V roce 1905 pak byl na nádvoří zámku navrtán minerální pramen a v následujících dekádách se z města staly známé lázně. Můžete se těšit na ničím nerušené procházky po lázeňské kolonádě a v květinovém parku.


Doplňující informace

nabídka byla ukončena