515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Slovensko
Piešťany pro DVA na 3 dny s polopenzí a wellness
Lázeňský pobyt v Piešťanech pro DVA na 3 dny s ubytováním v Hotelu Satelit, polopenzí, saunou a vířivkou. Užijte si jedinečnou atmosféru lázeňského města nedaleko od českých hranic!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Slovensko, Považie

Piešťany pro DVA na 3 dny s polopenzí a wellness

nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 90 zákazníků
zakoupením získáte 50 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 7. 2013

Kde uplatnit voucher

Hotel Satelit***
Námestie J. Murgaša 3
921 01 Piešťany
Slovensko

www.hotelsatelit.sk
tel: +421 337 725 833
e-mail: recepcia@hotelsatelit.sk

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Lázeňský pobyt pro dva na 3 dny

Jedno z neoblíbenějších lázeňských měst na Slovensku - Piešťany - Vás nyní zve k jedinečnému relaxačnímu pobytu v Hotelu Satelit, kde si užijete také polopenzi a wellness. Zapomeňte na všední stres a odpočívejte v nádherné lokalitě jen kousek od českých hranic!

Komfortní ubytování v Piešťanech s polopenzí

Stylový Hotel Satelit***, který leží přímo v centru lázeňského města, je ideálním místem, kam zavítat za relaxační dovolenou ve dvou. Čeká tu na Vás ubytování v rustikálně zařízeném 2-lůžkovém pokoji s vlastním sociálním zařízením, WC, satelitní TV, telefonem, ledničkou, balkónem a Wi-Fi.

Ubytování v Piešťanech Vám zpříjemní i bohatá polopenze skládající se z bufetové snídaně a 3-chodové večeře. Hotel nabízí i stravu pro vegetariány (popř. bezlepkovou dietu a jiné). Zároveň můžete v hotelu posedět i ve stylové kavárně.

Relaxace ve wellness pro oba

Součástí tohoto ubytování v Piešťanech je i relaxace ve wellness pro oba. Užijete si hodinový odpočinek v suché, parní a nebo infrasauně a 20 minutový pobyt v jacuzzi vířivé vaně. Za příplatek si můžete vychutnat i různé druhy zábalů, masáží či solárium a biolampu.

Každou sobotu je navíc pro dámy připravena zdarma detoxikační pleťová kúra Mary Kay, kdy si užijete detoxikaci, lifting, hloubkové čištění a poradenství se zkušenou kosmetičkou.

Kam v lázeňských Piešťanech

Piešťany jsou krásné město ležící na řece Váh, které se proslavilo hlavně díky lázeňství - jak by také ne, když zde první lázně byly postaveny již roku 1778. Na začátku 19. století byly městské lázně přestavěny do neoklasicistní podoby a na konci téhož století se z nich staly lázně proslulé (přinejmenším) po celém Slovensku.

Při své návštěvě Piešťan nevynechte prohlídku zříceniny středověkého kostela a kláštera. Projděte se také po významné funkcionalistické stavbě -kolonádním mostu od Emila Belluše, na které najdete sochařské a grafické práce slovenských umělců.

V blízkosti se nachází archeologická lokalita Kostolec (ve vesničce Ducové), ZOO farma Nový Zéland (Modrová), zřícenina hradu Beckov, Čachtice, Tematín i Park miniatur v Podolí. V Piešťanech si samozřejmě můžete zajít na bowling, squash, motokáry či nespočet kulturních akcí.


Doplňující informace

 • Kupón je možné využít od 11.3. do 31.7.2013.
 • Rezervace na čísle +421 337 725 833 nebo e-mailu recepcia@hotelsatelit.sk.
 • Děti do 3 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu.
 • Děti do 6 let na přistýlce 12 EUR/noc, strava zdarma.
 • Děti od 6 do 12 let na přistýlce 12 EUR/noc, polopenze 8 EUR.
 • Ubytování v apartmánu Family za příplatek 25 EUR/noc.
 • Ubytování v apartmánu Superior za příplatek 45 EUR/noc.
 • Třetí noc možno zakoupit na místě za 49 EUR/2 osoby/ubytování s polopenzí (bez procedúr).
 • V případě, že 3. osoba na přistýlce bude chtít všechny procedury a polopenzi doplatí si 49 EUR/pobyt. V případě zájmu jen o ubytování na přistýlce, platí 12 EUR a může si dokoupit polopenzi za 8 EUR.
 • Domácí zvíře 5 EUR/noc.
 • Check-in od 14.00 hod., check-out 11.30 hod.
 • Cena nezahrnuje ubytovací poplatek 1,10 EUR/osoba/den.
 • Více informaci na www.hotelsatelit.sk.

Hodnocení pobytu

3,5 z 5
Celkem hodnotilo 16 zákazníků.
Pokoj:
Jídlo:
Služby:
Personál:
Poloha:

 • Markéta 16. 3. 2016
 • Zdenka 10. 8. 2015

zobrazit hodnocení / 16 zákazníků

nabídka byla ukončena