515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
  1. Slevoteka.cz
  2. Wellness pobyty
  3. Česko
3 dny pro DVA v penzionu Dvůr v jižních Čechách
Svěží vzduch a ozón bez bacilů v jižních Čechách. V krásném penzionu Dvůr na rozhraní roviny jihočeských rybníků a Šumavy. Jen 1200 Kč pro 2 osoby na 3 dny.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Jižní Čechy

3 dny pro DVA v penzionu Dvůr v jižních Čechách

-40 %
3 dny pro DVA v penzionu Dvůr v jižních Čechách

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 33 zákazníků
zakoupením získáte 0 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 6. 2012

Kde uplatnit voucher

Penzion Dvůr
Obora 9
Netolice 
tel.:  775 573 773
e-mail: info@penziondvur.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Přijměte pozvání do rodinného penzionu s více jak osmnáctiletou historií v jižních Čechách. Penzion je na krásném místě u lesa, je tu klid a téměř žádný provoz.  Pro romanticky založené páry, rodiny s dětmi nebo důchodce prostě ideální dovolená!

Penzion se nachází na krásném místě u lesa

Okolí je vhodné pro nenáročné vycházky po lesích, stejně tak jako pro vyjížďky na kolech. V bezprostředním okolí najdete velké množství rybníků s hrázemi zpevněnými staletými duby. Většina z nich je vhodná ke koupání či rybaření. Volné chvíle můžete také klidně strávit na lehátku četbou společenských časopisů a posloucháním bzukotu čmeláka na staré hrušce.

Pokoje mohou být někdy i netradičně řešeny

Ubytováni budete v prostorných pokojích

Každý pokoj má k dispozici moderní sociální zařízení

Zájemci o kulturu a historii si také určitě přijdou na své. Poloha Penzionu umožňuje navštívit velké množství kulturních akcí pořádaných v Českém Krumlově, na zámcích Hluboká či Kratochvíle, v Holašovicích, Prachaticích.

Pro plavce a vodáky

Pro zájemce o sjíždění nejrůznějších řek je asi nejdostupnější Vltava. Milovníkům panenské Šumavy doporučujeme půjčit si loďku v Lenoře na Soumarském mostě a jet meandry volně plynoucí Vltavy do Nové Pece. Pestrou paletu možností nabízí také vodní nádrž Lipno. Na mnoha místech je možnost zapůjčit si kromě loděk a šlapadel také wind surfy případně wake boardy, v posledních letech je na Lipně také velmi oblíbený kiting, hlavně kvůli ideálním povětrnostním podmínkám. Pro vyznavače aquaparků a koupališť bude určitě nejlepší navštívit aquapark v obci Hluboká, nebo přírodní městské koupaliště v Prachaticích

Vydejte se na výlet do Českého Krumlova

Pro cyklisty

Pro cyklistiku jsou tu opravdu ideální podmínky. Ať už se jedná o kratší nenáročné vyjížďky, nebo náročnější a delší výlety, při kterých se budete i částečně přepravovat auty. 

Pro pěší turistiku

Okolí penzionu přímo vybízí k procházkám. Například pokud se vydáte směrem na Žitnou, která je vzdálena asi 1 km a odtud ještě pár km dále, dostanete se do oblasti ovocných sadů okolo Lhenic. A pokud budete pokračovat směrem k Netolicím, cestu Vám zpříjemní několik rybníků. V Žitné samotné si můžete prohlédnout chov koní ve schwarzenberském statku, který si stále zachovává původní atmosféru pravého knížecího statku. 


Doplňující informace

  • doporučujeme učinit předrezervaci a to na tel. čísle 775 573 773
  • v případě zakoupení 3 kuponů (tj. pobyt na 6 nocí) dostanete 7. noc ZDARMA
  • týdenní pobyty jsou možné jen od soboty do soboty
  • kupon je možné využít od 23.8.2011 do 30.6.2012 včetně víkendů
  • více na www.penziondvur.cz

Výběr varianty

nabídka byla ukončena