515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
  1. Slevoteka.cz
  2. Wellness pobyty
  3. Česko
Peelingový a mycí prostředek Luffa natural cut
Luffa natural cut – nejlepší cesta proti zarůstání chloupků, celulitidě, kožním problémům, ztvrdlé kůži. Zaručuje zcela přírodní regeneraci a masáž pokožky, která má tradici již od dob Kleopatry. Od The Amazon Brno.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Jižní Morava

Peelingový a mycí prostředek Luffa natural cut

-75 %
Peelingový a mycí prostředek Luffa natural cut
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 987 zákazníků
zakoupením získáte 0 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 15. 7. 2011

Kde uplatnit voucher

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Luffa je skvělý peelingový prostředek, který je 100% přírodní. Šetrně a dokonale odstraňuje odumřelé kožní buňky, regeneruje kožní buňky a tím pomáhá v boji proti celulitidě. Zvyšuje průtok krve, zrychluje metabolismus. Vhodná je i na ztvrdlou kůži na chodidlech.

V místě ošetřených luffou při koupeli se podstatným způsobem zvýší průtok krve. Zrychlí se metabolismus a dochází k rychlejší regenerací kožních buněk. A právě tento proces je velice důležitý v boji proti celulitidě. Dále je luffa vhodná na lupénku. Výborně odstraňuje z pokožky nečistoty i bez použití mýdla, a proto je velice vhodná pro všechny, kteří jsou na mýdlo alergičtí.

Luffu lze brát jako masážní a regenerační prostředek, lze je používat prakticky kdykoliv na unavené svaly a klouby. Luffu je možné používat s mýdlem, a tak si můžeme zpříjemnit sprchu nebo koupel. Skvělá je také do sauny, kde nahrazuje březové metličky.

Luffa neobsahuje žádnou chemickou látku, je to 100% přírodní produkt. Její každodenní používání je velice příjemné, účinné a cenově dostupné. Luffu lze používat opakovaně, neboť se dá prát a vyvářet.

Luffa je rostlina, ze které se po zpracování šíjí masážní a kosmetické žínky. V herbářích ji najdeme pod latinským názvem Luffa Cylindrica. Pěstuje se v tropických a subtropických klimatických podmínkách. Je to popínavá rostlina z čeledi tykvovitých. Z plodu podobného velké okurce se odstraní slupka, pod kterou je místo dužiny vláknitá hmota. Ta se propíráním zbavuje semínek a pak se suší na slunci. Tento proces byl znám už starým Egypťanům. Po jeho ukončení je luffa připravena k prodeji v přírodním stavu, v podobě 40-60 cm dlouhých vláknitých válečků. 


Doplňující informace

  • POZOR: K dispozici maximálně 1000 ks!
  • platnost kuponů od 10.6. do 15.7.2011
  • maximální počet kuponů na uživatele je 10 ks
  • Osobní odběr v BrněThe Amazon Brno, Dům pánů z Lipé ve 2. patře, Náměstí Svobody 17
  • více informací na www.theamazon.cz nebo na tel. čísle 777 00 40 87
nabídka byla ukončena