515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Česko
Orlické hory pro DVA na 3 dny v Hotelu Konšel
Orlické hory pro DVA na 3 dny v Hotelu Konšel. Polopenze, sauna a víno Vám zpestří pobyt v samém srdci hor - v oblíbených Říčkách. Okolí je houbařským rájem!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Orlické hory

Orlické hory pro DVA na 3 dny v Hotelu Konšel

-50 %
Orlické hory pro DVA na 3 dny v Hotelu Konšel
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 49 zákazníků
zakoupením získáte 35 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 25. 11. 2012

Kde uplatnit voucher

Hotel Konšel
Říčky 97
517 61 Rokytnice v Orlických horách
tel. +420 602 277 908
email: info@konsel.cz
www.konsel.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Hotel Konšel v samém srdci Orlických hor

Díky dnešní nabídce máte skvělou možnost strávit 3 dny v horském Hotelu Konšel, který najdete v samém středu Orlických hor - v Říčkách, v dostupnosti všech přírodních i kulturních památek. Hotel rodinného typu dbá na osobní přístup ke svým hostům a díky tomu se zde budete cítit jako doma.

Ideální je tento balíček jak pro dovolenou ve dvou, tak pro celou rodinu. Po celou dobu pobytu se těšte na vynikající polopenzi podávanou v hotelové restauraci. Ke snídani Vás čekají švédské stoly a k večeři jídlo české i mezinárodní kuchyně.

Přes den budete mít spoustu zážitků a tak je můžete večer probrat při láhvi kvalitního růžového ročníkového vína, které je součástí pobytového balíčku.

Sport & relax - turistika, cyklistika i sauna

V rámci balíčku si také vychutnejte hodinu v sauně. V případě příznivého počasí můžete využít také venkovního bazénu a pochutnat si na grilovaných specialitách (obvykle každou sobotu).

Orlické hory jsou hotovým rájem pro cyklisty. V hotelu si za poplatek 200 Kč na den můžete zapůjčit kola a vyrazit na pořádný cyklovýlet. S výběrem vhodné trasy Vám v hotelu rádi pomohou.

Vyžití pro adrenalinové nadšence

Lanový park SpideRS Centre Říčky v Orlických horách je vzdálen pouhých 1,3 Km od hotelu a kromě samotné lanové dráhy nabízí půjčovnu čtyřkolek, terénních koloběžek. Lanový park funguje od května do října, v červnu až září denně, ostatní měsíce je otevřeno o víkendech. 

Přilehlé Ski centrum Říčky v Orlických horách v letním provozu lanové dráhy půjčuje terénní káry a koloběžky k sjezdu červené sjezdovky délky 1350 m. V červnu a září pouze o víkendech, v červenci a srpnu každý den, v obou obdobích vždy v každou celou hodinu od 9:00 do 17:00 hod.

Kam určitě vyrazit?

Hotel se nachází v Říčkách v Orlických horách, což je nejlepší výchozí bod pro návštěvu nejvyššího vrcholu těchto hor - Velkou Deštnou. Je to také skvělé místo pro výlet na rozhlednu na Annenském vrchu nebo k prohlídce vojenské pevnosti Hanička.

 • v Orlických horách najdete mnoho velkých i menších vojenských pevností. Za návštěvu jistě stojí pevnost Dobrošov či lehký vojenský objekt Sněžné,
 • v okolí najdete také množství hradů (např. hrad Litice či Potštejn) a zámků (Rychnov nad Kněžnou či zámek Častolovice s mini ZOO),
 • archeoskanzen Villa Nova Uhřínov, kde se návštěvníkům snaží přiblížit středověkou vesnici
 • je zde také množství příležitosti ke koupání a to jak v krytých bazénech, tak na otevřených vodních plochách, např. krytý bazén v Ústí nad Orlicí nebo Údolní přehrada Pastviny.
 

Doplňující informace

 • Platnost kuponu od 3.9.2012 do 25.11.2012.
 • Pobyt lze prodloužit zakoupením více kuponů.
 • Rezervace termínu na tel. +420 602 277 908 nebo emailu info@konsel.cz.
 • Turistický poplatek obci je 10 Kč/osoba/den a není zahrnut v ceně.
 • Check - in od 15:00, check - out do 10:00 hod.
 • Děti do 3 let zdarma.
 • Děti od 3 do 13 let za příplatek 300 Kč/noc včetně polopenze (hradí se na místě).
 • Pes za příplatek 100 Kč/noc (hradí se na místě).
 • Více informací na www.konsel.cz.
nabídka byla ukončena