515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Slovensko
Letní odpočinek v lázních Dudince pro DVA s bazénem neomezeně
Zažijte léto v lázeňském městě Dudince pro DVA na 3 dny v Sivek Hotels***Hotelu Prameň Dudince s polopenzí a NEOMEZENÝM vstupem do krytého bazénu a vířivky. Relaxujte v náručí neposkvrněné přírody s největším počtem slunečných dní v roce na Slovensku!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Slovensko, Štiavnické vrchy

Letní odpočinek v lázních Dudince pro DVA s bazénem neomezeně

-47 %
Letní odpočinek v lázních Dudince pro DVA s bazénem neomezeně
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 48 zákazníků
zakoupením získáte 60 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 15. 8. 2013

Kde uplatnit voucher

Sivek Hotels***Hotel Prameň Dudince
Dudince 8
962 71
Slovensko

www.dudincepramen.sk
tel. +421 45 52 44 100
email: info.pramen@gmail.com

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Letní relaxace v klidné lokalitě

Odpočinek v květinové zahradě, wellness, klidná lokalita, zákusek ke kávě... prostě idyla relaxace. Nechte se hýčkat a připravte se na skvělý, relaxační pobyt!

Sivek Hotels***Hotel Prameň Dudince v klidné lokalitě

Dudince se nacházejí na jihu středního Slovenska, 15 km od hraničního přechodu Šahy. Okresní město Krupina je vzdálené 30 km severně, Zvolen 55 km, Banská Bystrica 80 km. Maďarská Budapešť je 100 km jižně.

Hotel leží v klidné lokalitě a je obklopený květinovou zahradou. Dudince jsou jednou z nejteplejších lokalit na Slovensku s největším počtem slunečných dní v roce.

Součástí balíčku je polopenze (bufetové snídaně, 2-chodové večeře, výběr ze 3 menu). K polopenzi si můžete dokoupit obědy. Každý den je pro Vás připraven čerstvý domácí zákusek ke kávě v kavárně.

Neomezený vstup do bazénu a další relaxace

Váš relaxační pobyt je plný wellness procedur. Neomezeně si vychutnávejte vstup do krytého bazénu s protiproudem, masážními tryskami, chrličem vody a ozónovým čištěním, které zabezpečuje bezproblémovou kvalitu vody. Dále je Vám k dispozici využívání teplé vířivky s hydromasáží a perličkou.

V ceně máte ještě 2x klasickou masáž zad na 20 minut. Další masáže si můžete dokoupit v hotelu za výhodné ceny.

Jen 10 minut příjemnou pěší procházkou od hotelu najdete nové termální koupaliště Dudinka. Sestává z plaveckého bazénu, bazénu s tobogánem, dvou dětských bazénků a sedacího bazénu s minerální vodou.

Co ve volném čase?

Pro zájemce o cykloturistiku hotel zapůjčuje kola. K příjemně prožité dovolené přispívají i pěkné procházky, večery s živou hudbou a výlety. Blízké i vzdálenější okolí Dudinců poskytuje širokou paletu zajímavých výletů.

 • Krupina (30 km) - Krupina patří mezi nejstarší města na Slovensku. Krupina představovala v 16. - 17. století významnou pevnost, která zajišťovala obranu středoslovenských báňských měst. Obraně sloužila strážní věž - Vartovka.
 • Banská Štiavnica (50 km) UNESCO - Banská Štiavnica patří k historicky nejzajímavějším městům na Slovensku. V roce 1993 bylo historické jádro města spolu s technickými památkami v okolí zapsané do Seznamu světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO. Nachází se zde mnoho historických památek jako Kalvárie, Náměstí sv. Trojice a sousoší sv. Trojice, Nový a Starý zámek, Klopačka, historická Radnice a muzea.
 • Banská Bystrica (80 km) - Srdce středního Slovenska. Historie města se začala psát v 13. století. Mezi nejcennější pamětihodnosti patří areál městského hradu Barbakan, náměstí s kostely a měšťanskými domy. V okolí města si zaslouží pozornost dřevěný kostel v obci Hronsek, zámeček v Dolní Mičiná i hrad v Slovenskej Lupči.
 • Budapešť (100 km) - je město s bohatou historií ležící na řece Dunaj, které vzniklo sloučením tří měst a nyní je 8. největší městem Evropské unie. Najdete v něm nespočet historických památek a snad ještě více termálních lázní, které lákají k odpočinku v horkých vodních pramenech.

Doplňující informace

 • Kupón je možné využít od 6.5. 2013 do 15.08.2013.
 • Rezervace na čísle +421 455 244 100 nebo info.pramen@gmail.com.
 • Dítě do 3 let zdarma (bez nároku na lůžko a stravu).
 • Děti od od 3 - 8 let 18,50 EUR za den(bez nároku na masáž)
 • Děti od 8-12 let je cena 25,60 EUR za den (bez nároku na masáž).
 • Děti starší 12 let za 29,75 EUR za den (bez nároku na masáž).
 • Hlídané parkoviště 3 EUR/den.
 • Prodloužení pobytu 29 EUR/osoba/noc vč. všech služeb (platba na recepci).
 • Cena nazahrnuje rekreační poplatek 1 EUR/os/den.
 • Více informací na www.dudincepramen.sk.
nabídka byla ukončena