515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Slovensko
Oblíbené termální lázně Podhájská pro JEDNOHO
Dopřejte si relax a odpočinek v termálních lázních Podhájská! Ubytování v soukromém apartmánovém domě jen 800 metrů od lázní a možnost návštěvy římských lázní se slanou, přírodní a léčivou termální vodou se skvělou slevou!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Slovensko, Považie

Oblíbené termální lázně Podhájská pro JEDNOHO

nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 147 zákazníků
zakoupením získáte 20 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 1. 5. 2014

Kde uplatnit voucher

Soukromé ubytování PODHÁJSKA
Podhájska 361
941 48
Slovensko

E-mail: podhajska.podhajska@gmail.com
Telefón: +421 903 452 900

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Relaxační pobyt v lázeňské lokalitě

Vydejte se relaxovat do léčivé termální oblasti Podhájská. Pobyt zde Vás postaví na nohy, ať už Vás trápí jakékoliv neduhy - zdejší voda má léčivé účinky a klidná okolní příroda vrátí radost do každé unavené mysli!

Ubytování v soukromém apartmánovém domě

Apartmánový dům se nachází v klidné lokalitě 800 metrů od termálních lázní. V každém domě je možnost vaření v plně vybavené kuchyňce (v blízkosti ubytovacích zařízení se nachází obchod s potravinami), TV a vlastní sociální zařízení. 

Pobyt je ideální pro jednotlivcezamilované páry či partu přátel. Vydáte se na romantickou procházku příjemným prostředím, vyrazíte na bowling, do solné jeskyně, zahrát si tenis nebo budete celý den relaxovat ve wellness, termálním koupališti či římských koupelích?

Díky velkému množství příležitostí, jak vyplnit volný čas, si zde každý přijde na své! 

Termální koupaliště, Římské koupele nebo wellness centrum?

Tento pobyt jistě vykouzlí úsměv na tváři nadšencům pro termální koupele. Čím dříve se rozhodnete kupon využít, tím příjemnější bude zážitek. Termální koupaliště Podhájská se vyznačuje přítomností lithia, jodidů, sloučenin vápníku a bromidů.

Díky těmto látkám našemu tělu přináší koupel nejen úžasnou formu relaxace, ale také blahodárné léčebné účinky jako např. pomoc při léčbě dny, stimulaci štítné žlázy, doléčení zlomenin, zmírňují bolestivé stavy, ale také dobře působí na obtíže s revmatizmem, cévním a kloubovým onemocněním.

Slaná voda a její léčivé účinky jsou srovnatelné s vodou samotného Mrtvého moře! Ne nadarmo se říká, že je to Slovenské moře. Sice se nevlní, ale léčí :-)

Oblíbená Podhájská a další tipy na výlety

Podhájská jsou jedny z nejoblíbenějších a nejnavštěvovanějších lázně na celém Slovensku. Leží v Nitranském kraji a z Česka to sem není vůbec daleko! Vyjma relaxace si zde ale užijete i spoustu zábavy - třeba na:

 • Asi 5 km od penzionu se nachází zřícenina kláštera Mariánska Čeľaď s nádhernou architekturou.
 • V 10 km vzdálených Šuřanech můžete zajít na squash nebo do oblíbeného fitness centra All-Stars.
 • Máte-li rádi květiny, vydejte se do Arboreta v Mlyňanech vzdáleném asi 20 km. A pokud se raději díváte na hvězdy, rychle do Hvězdárny v Hurbanově (asi 30 km).
 • Za historií třeba do Skalnatého obydlí Brhlovce (40 km), do Muzea Levice (30 km) nebo Kostela Topolčianky poblíž něho je i zubří obora (asi 40 km).

Preferujete-li turistiku, určitě Vás potěší zdejší hornatá krajina. Na výšlap si můžete zajít do Štiavnických vrchů, na Považský Inavec nebo na Tribeč. Méně náročná procházka na Vás čeká kolem řeky Nitra nebo Hron.


Doplňující informace

 • Kupón je možné uplatnit od 8.1.2014 do 1.5.2014. 
 • Rezervace na čísle +421 903 452 900 nebo e-mailem: podhajska.podhajska@gmail.com (paní Terézia Slobodníková).
 • Dítě do 12-ti let za 7,5 EUR/noc (hradí se na místě).
 • Check in 14.00 hod. check out do 10.00 hod.
 • Cena nezahrnuje městskou daň 0,50 EUR/osoba/den.
 • Více informací na e-mailu podhajska.podhajska@gmail.com.

Hodnocení zájezdu

3,5 z 5
Celkem hodnotili 2 zákazníci.
Organizace zájezdu :
Doprava:

 • L.Korenarova 23. 11. 2015

zobrazit hodnocení / 2 zákazníci

nabídka byla ukončena