515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
  1. Slevoteka.cz
  2. Wellness pobyty
  3. Česko
1 noc v domku Kata Matěje pro DVA v centru Českého Krumlova
Zážitkový středověký penzion Kata Matěje v centru Českého Krumlova. 2 dny pro DVA jen za 1 700 Kč. A můžete se těšit i na pravý domácí staročeský pecen chleba a glejt kata Matěje.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Jižní Čechy

1 noc v domku Kata Matěje pro DVA v centru Českého Krumlova

-30 %
1 noc v domku Kata Matěje pro DVA v centru Českého Krumlova
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 31 zákazníků
zakoupením získáte 0 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 3. 2012

Kde uplatnit voucher

Domek Kata Matěje
Latrán 107
Český Krumlov
tel.: 777 309 376, 380 731 692
e-mail: katmatej@seznam.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Zažijte neopakovatelné ubytování ve snad nejstylovějším penzionu v Českém Krumlově - v domku Kata Matěje. Nechte na sebe dýchnout přirozené prostředí našich dávných předků. Zapomeňte na nábytek z Ikei a obklopte se ručně a s láskou vyráběným dřevěným vybavením interiéru...

Zažijte neopakovatelnou atmosféru Českého Krumlova
Dům pochází z poloviny 16. století. Domek je velice citlivě zrekonstruován s důrazem na uchování původního historického rázu a zachování tehdejší středověké atmosféry. Stylový nábytek byl vyroben dle starých dobových rytin, aby co nejlépe dokresloval celkovou kouzelnou atmosféru domu.

V domku jsou pouze tři pokoje (dvou, třílůžkový a apartmán pro 5 osob), takže je zde velice klidná intimní atmosféra. Z každého pokoje je navíc překrásný výhled na zámek a zámeckou zahradu. V domku se ocitnete v nefalšovaném středověku (ovšem s komfortním zázemím) a pocítíte neskutečně příznivou atmosféru a příjemnou pohodu, která z domu vyzařuje.

Ubytováni budete přímo v centru města

Český Krumlov není potřeba nijak zvlášť připomínat, vždyť je to po Praze druhé nejnavštěvovanější místo zahraničními turisty. Provozovatelé penzionu Vám mohou zajistit vstupenky do krumlovského pivovaru, Otáčivého hlediště na vybrané představení a do krumlovského zámku

Zajděte se podívat do zámku

Reference z předchozí nabídky:

Lucie: "Děkujeme panu Lacinovi za skvělý přístup k hostům, ubytování nemělo chybu, líbilo se nám, jak bylo vše do detailu propracované, člověk si opravdu připadal jako ve středověku. Přitom s veškerým komfortem."

Pavel: "Právě jsme se vrátili z domku Kata Matěje. Tuto nabídku mohu jen doporučit, pokoje byly útulné a poloha penzionu v samém centru Krumlova naprosto super!"


Doplňující informace

  • pozor: nabídka je omezena na 50 kuponů
  • můžete si koupit více kuponů, ale pobyt si není možné prodloužit, možný je tedy jen 2denní pobyt
  • doporučujeme učinit předrezervaci a to na tel. čísle 777 309 376, 380 731 692
  • kupon je možné využít od 18.8. do 31.3.2012 včetně víkendů
  • více na www.domekkatamateje.cz
nabídka byla ukončena