515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
  1. Slevoteka.cz
  2. Wellness pobyty
  3. Česko
1 noc pro DVA se snídaní v Jelínkově vile na Vysočině
1 noc pro DVA se snídaní v hotelu Jelínkova vila na Vysočině. Aroma koupel, láhev sektu a privátní bazén a sauna.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Vysočina

1 noc pro DVA se snídaní v Jelínkově vile na Vysočině

-57 %
1 noc pro DVA se snídaní v Jelínkově vile na Vysočině
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 34 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 6. 2012

Kde uplatnit voucher

Hotel Jelínkova vila & Malostránský pivovar
Třebíčská 342/10
Velké Meziříčí
tel.: +420 566 502 205
e-mail: hotel@jelinkovavila.cz
Více informací najdete na www.jelinkovavila.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Dokonalá romantika na Vysočině v krásném hotelu Jelínkova Vila ve Velkém Meziříčí. První zmínka o stavbě je z roku 1588, kdy dnes Jelínkova Vila fungovala jako mlýn (mlýnské kolo dodnes najdete v hotelové restauraci). Na přelomu 19. a 20. století se mlýn dostal do rukou Karla Jelínka, který zde vybudoval vilu. Budova postupem let dostala lidový název Jelínkova vila. 

Nyní si i Vy můžete užít pobyt v pokoji, kde budete mít k dispozici dokonce vlastní vířivou vanu!

 

Aroma koupel a soukromí v hotelovém bazénu

Vybrat si můžete buď apartmán prezident nebo některý z pěti De Luxe historických pokojů (každý pokoj má své osobité kouzlo, je jen na Vás, který z těchto pokojů si vyberete).

Při příjezdu na Vás bude čekat láhev sektu. Během pobytu pak pro Vás bude připravena aroma koupel se svíčkami a 1 hodina vyhrazeného soukromí v hotelovém bazénu a sauně.

 

 

Vyhlášená rybí restaurace a místní pivovar

Určitě si také zajděte do vyhlášené restaurace přímo v Jelínkově vile. Na přání Vám při rezervaci pokoje v hotelu udělají i rezervaci v restauraci.

V jídelním lístku najdete specialty, pochoutky a polévky z čerstvých sladkovodních ryb, ale také tradiční česká jídla jako pečená vepřová žebírka a kolena, pokrmy z jehněčího, hovězího, vepřového a kuřecího masa, těstoviny, dezerty. Dále pak velký výběr nealkoholických i alkoholických nápojů a kvalitní moravské víno. 

Hotel má i vlastní minipivovar! Místní Harrach Tmavý ležák získal třetí místo v kategorii "tmavé pivo z minipivovaru". Všechna piva jsou nefiltrovaná a nepasterizovaná, vaří se tradiční rukodělnou metodou a poctivou českou cestou “varna – spilka – sklep”.

Tipy na výlety

- Velké Meziříčí - Město leží v údolí obklopeném kopci Českomoravské vrchovin. Historické centrum bylo vyhlášeno městskou památkovou zónou. K nejvýznamnějším památkám patří zámek (původně hrad z 12. stol.). Další památkou je gotický kostel sv. Mikuláše, renesanční luteránské gymnázium, židovské synagogy a částečně zachované opevnění s hradební bránou. 

- Třebíč (vzdálenost 22 km)

 - Telč (vzdálenost 55 km) - doporučujeme navštívit zámek a krásné náměstí. K romantickým procházkám lákají také tři rybníky, které město obklopují. Vydat se můžete na nedaleký hrad Roštejn nebo vrcholek Oslednice, kde se nachází rozhledna.

- Pelhřimov (vzdálenost 70 km)

 

 


Doplňující informace

  • Kupon je možné využít od 3.3. do 30.6.2012
  • můžete si koupit více kuponů a pobyt si prodloužit
  • kupon platí pouze o víkendu (pobyty od pátku do neděle)
  • pobyt je nutné rezervovat na hotel@jelinkovavila.cz nebo +420 566 502 205
  • Více informací na www.jelinkovavila.cz
nabídka byla ukončena