515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Česko
Moravské Slovácko pro DVA na 3 dny s bohatým wellness
Vydejte se na moravské Slovácko, a to přímo do Starého Města u Uherského Hradiště. Ubytování, bohatou polopenzi a navíc i wellness vám poskytne komfortní Hotel Synot. Aquacentrum, saunový svět, whirpool, sleva na masáže a platnost až do prosince!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Slovácko

Moravské Slovácko pro DVA na 3 dny s bohatým wellness

-50 %
Moravské Slovácko pro DVA na 3 dny s bohatým wellness
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 50 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 22. 12. 2015

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

Hotel Synot
Nad Hřištěm 1891
686 03 Staré Město

www.synothotels.com
tel.: 777 783 447
e-mail: synot@synothotels.com

Atmosféra moravského Slovácka pro každého

Stále ještě pátráte po vhodné letní dovolené? Pojeďte s námi do Starého Města u Uherského Hradiště. Moravské Slovácko je zajímavostmi nabitý kraj, který splní očekávání i těch nejnáročnějších. Pobyt s ubytováním v útulném Hotelu Synot s polopenzí a bohatým wellness potěší každého z vás!

Dovolená na Moravě

Moderní ubytování v Hotelu Synot

Hotel Synot je nadstandardně vybavený a najdete v něm vše potřebné pro plnohodnotně strávené chvíle ve dvou, s přáteli, či s rodinou. K dispozici vám je wellness centrum, tenisové a volejbalové hřiště nebo třeba letní kino.

Hotel Synot

Ubytujete se v jednolůžkovém pokoji s přistýlkou, s vlastním sociálním zařízením, s klimatizací, přístupem k Wi-Fi a s TV se satelitem. Za příplatek je možné ubytování v dvoulůžkovém pokoji (200 Kč/pobyt) nebo dokonce v apartmánu (500 Kč/pobyt).

Standardně zařízené pokoje

Polopenze potěší vaše chuťové buňky

Nechybí plnohodnotná a především bohatá polopenze pro vás oba. Na snídani si vyberete to, co vám chutná ze švédských stolů, na večeři vás pak čekají vždy tříchodové večeře.

Polopenze v hotelové restauraci

Pro vinné gurmány je zde nedaleko k dispozici i vinný sklípek. A co by to bylo za dovolenou na jihu Moravy bez vína?

Neomezené wellness pro dokonalý odpočinek

V hotelovém wellness vás čeká neomezený vstup do hotelového aquacentra (bazén s protiproudem a perlátorem o teplotě 31°C) a do saunového světa (solná a aroma parní lázeň, finská a aroma sauna, tepidárium s vyhřívanými lehátky a hvězdami a odpočinková místnost s relaxační hudbou). Vstup je možný od 16 do 22 hodin. K tomu všemu vás ještě čeká 2 x whirlpool s teplotou vody 36°C.

Odpočinek ve wellness

Přímo u hotelu si můžete zahrát tenis, volejbal, fotbal, petanque, stolní tenis nebo si třeba půjčit kola.

V blízké vzdálenosti od hotelu pak jistě využijte střelby na asfaltové holuby, jízdy na koních, paintball, proleťte se třeba balonem, zkuste tandemový seskok a mnoho dalšího!

Projížďka v koňském povozu

Kam na Slovácku? Do Luhačovic, Strážnice nebo aquaparku a za poznáním spousty památek!

Slovácko možná nepatří ke krajům úplně nejznámějším, je však plné zajímavostí, od těch přírodních až po ty kulturně-historické. Vybrali jsme pro vás místa, která byste určitě neměli při svém putování po Slovácku vynechat:

 • Luhačovice jsou jedny z nejznámějších lázní v Česku, které vás okouzlí nádhernou kolonádou, kde si zdraví utužíte pár doušky Vincentky nebo Ottovky. 
Luhačovice - nejslavnější moravské lázně
 • Můžete navštívit i některé z luxusních wellness center místních lázeňských hotelů (např. Alexandria). U Luhačovic (v Pozlovicích) se také můžete "pokochat" výhledem na třpytivou hladinu místní vodní nádrže.
 • Přímo v Uherském Hradišti najdete nově vybudovaný aquaparkNabízí nejdelší tobogán u nás, který měří neuvěřitelných 186 metrů! Specialitou je i 140 metrů dlouhý světelný tobogán Black Hole. Barevné diody vytvářejí kombinaci až 16,7 milionů barev a každý sjezd bude proto originálem! Součástí aquaparku je saunový svět, těšte se na 4 druhy saun a ochlazovací bazének.

Poutní místo Velehrad

 • Velehrad není jen poutní místo s nádhernou bazilikou a klášterem. Je to také bájné středisko Velké Moravy. Toto tvrzení dokládá také nedaleký Archeoskanzen Modrá, kde poznáte historický život na Moravě.
 • Nedaleko Uherského Hradiště najdete také městečko Buchlovice s nádherným zámkem a zámeckým parkem. Podobný zážitek na vás čeká i na zámku v Miloticích.
 • Nad Buchlovskými kopci se tyčí majestátní hrad Buchlov, jehož věže jsou vidět již z dálky.
 • Zajeďte si také až za Uherský Brod, kde se pomalu začínají tyčit Bílé Karpaty. Z rozhledny na Velkém Lopeníku nebo z Velké Javořiny uvidíte dechberoucí panoramata "Moravských Kopanic".

Cyklostezka kolem Baťova kanálu

Vypravte se na výlet po cyklostezce "Kolem Baťova kanálu" - ta vede přímo z Uherského Hradiště, přes zámek a zámeckou vinotéku v Uherském Ostrohu, dále do Veselí nad Moravou přes skanzen ve Strážnici, bzenecký zámek a zámecký park v Napajedlích a přes Topolnou zpět. 

Cyklostezka u Baťova kanálu

Další trasu najdete východně od Uherského Hradiště - vydejte se přes areál měšťanských vinných sklepů, do památkové rezervace Veletiny - Stará hora a zpět přes Popovice. Po cestě navštivte Potomákovo muzeum lidových krojů.


Doplňující informace

 • Kupon je možné uplatnit od 10. 8. 2015 do 22. 12. 2015 (vždy přes všední dny, tedy neděle - pátek).
 • Před koupí je vhodné ověřit volné termíny. Rezervace pobytu a ověření termínů na tel. 777 783 447 nebo na e-mailu synot@synothotels.com.
 • Ostatní příplatky (nepovinné, platí se na místě):
  • pobyt o víkendu 500 Kč/pobyt
  • 2-lůžkový pokoj 200 Kč/pobyt
  • apartmán 500 Kč/pobyt
nabídka byla ukončena