515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Česko
Moravské Slovácko pro DVA na 3 dny s bohatým wellness
Vydejte se na moravské Slovácko, a to přímo do Starého Města u Uherského Hradiště. Ubytování, bohatou polopenzi a navíc i wellness vám poskytne komfortní Hotel Synot. Aquacentrum, saunový svět, whirpool, sleva na masáže a platnost až do prosince!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Slovácko

Moravské Slovácko pro DVA na 3 dny s bohatým wellness

-50 %
Moravské Slovácko pro DVA na 3 dny s bohatým wellness
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 50 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 22. 12. 2015

Kde uplatnit voucher

Hotel Synot
Nad Hřištěm 1891
686 03 Staré Město

www.synothotels.com
tel.: 777 783 447
e-mail: synot@synothotels.com

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Atmosféra moravského Slovácka pro každého

Stále ještě pátráte po vhodné letní dovolené? Pojeďte s námi do Starého Města u Uherského Hradiště. Moravské Slovácko je zajímavostmi nabitý kraj, který splní očekávání i těch nejnáročnějších. Pobyt s ubytováním v útulném Hotelu Synot s polopenzí a bohatým wellness potěší každého z vás!

Dovolená na Moravě

Moderní ubytování v Hotelu Synot

Hotel Synot je nadstandardně vybavený a najdete v něm vše potřebné pro plnohodnotně strávené chvíle ve dvou, s přáteli, či s rodinou. K dispozici vám je wellness centrum, tenisové a volejbalové hřiště nebo třeba letní kino.

Hotel Synot

Ubytujete se v jednolůžkovém pokoji s přistýlkou, s vlastním sociálním zařízením, s klimatizací, přístupem k Wi-Fi a s TV se satelitem. Za příplatek je možné ubytování v dvoulůžkovém pokoji (200 Kč/pobyt) nebo dokonce v apartmánu (500 Kč/pobyt).

Standardně zařízené pokoje

Polopenze potěší vaše chuťové buňky

Nechybí plnohodnotná a především bohatá polopenze pro vás oba. Na snídani si vyberete to, co vám chutná ze švédských stolů, na večeři vás pak čekají vždy tříchodové večeře.

Polopenze v hotelové restauraci

Pro vinné gurmány je zde nedaleko k dispozici i vinný sklípek. A co by to bylo za dovolenou na jihu Moravy bez vína?

Neomezené wellness pro dokonalý odpočinek

V hotelovém wellness vás čeká neomezený vstup do hotelového aquacentra (bazén s protiproudem a perlátorem o teplotě 31°C) a do saunového světa (solná a aroma parní lázeň, finská a aroma sauna, tepidárium s vyhřívanými lehátky a hvězdami a odpočinková místnost s relaxační hudbou). Vstup je možný od 16 do 22 hodin. K tomu všemu vás ještě čeká 2 x whirlpool s teplotou vody 36°C.

Odpočinek ve wellness

Přímo u hotelu si můžete zahrát tenis, volejbal, fotbal, petanque, stolní tenis nebo si třeba půjčit kola.

V blízké vzdálenosti od hotelu pak jistě využijte střelby na asfaltové holuby, jízdy na koních, paintball, proleťte se třeba balonem, zkuste tandemový seskok a mnoho dalšího!

Projížďka v koňském povozu

Kam na Slovácku? Do Luhačovic, Strážnice nebo aquaparku a za poznáním spousty památek!

Slovácko možná nepatří ke krajům úplně nejznámějším, je však plné zajímavostí, od těch přírodních až po ty kulturně-historické. Vybrali jsme pro vás místa, která byste určitě neměli při svém putování po Slovácku vynechat:

 • Luhačovice jsou jedny z nejznámějších lázní v Česku, které vás okouzlí nádhernou kolonádou, kde si zdraví utužíte pár doušky Vincentky nebo Ottovky. 
Luhačovice - nejslavnější moravské lázně
 • Můžete navštívit i některé z luxusních wellness center místních lázeňských hotelů (např. Alexandria). U Luhačovic (v Pozlovicích) se také můžete "pokochat" výhledem na třpytivou hladinu místní vodní nádrže.
 • Přímo v Uherském Hradišti najdete nově vybudovaný aquaparkNabízí nejdelší tobogán u nás, který měří neuvěřitelných 186 metrů! Specialitou je i 140 metrů dlouhý světelný tobogán Black Hole. Barevné diody vytvářejí kombinaci až 16,7 milionů barev a každý sjezd bude proto originálem! Součástí aquaparku je saunový svět, těšte se na 4 druhy saun a ochlazovací bazének.

Poutní místo Velehrad

 • Velehrad není jen poutní místo s nádhernou bazilikou a klášterem. Je to také bájné středisko Velké Moravy. Toto tvrzení dokládá také nedaleký Archeoskanzen Modrá, kde poznáte historický život na Moravě.
 • Nedaleko Uherského Hradiště najdete také městečko Buchlovice s nádherným zámkem a zámeckým parkem. Podobný zážitek na vás čeká i na zámku v Miloticích.
 • Nad Buchlovskými kopci se tyčí majestátní hrad Buchlov, jehož věže jsou vidět již z dálky.
 • Zajeďte si také až za Uherský Brod, kde se pomalu začínají tyčit Bílé Karpaty. Z rozhledny na Velkém Lopeníku nebo z Velké Javořiny uvidíte dechberoucí panoramata "Moravských Kopanic".

Cyklostezka kolem Baťova kanálu

Vypravte se na výlet po cyklostezce "Kolem Baťova kanálu" - ta vede přímo z Uherského Hradiště, přes zámek a zámeckou vinotéku v Uherském Ostrohu, dále do Veselí nad Moravou přes skanzen ve Strážnici, bzenecký zámek a zámecký park v Napajedlích a přes Topolnou zpět. 

Cyklostezka u Baťova kanálu

Další trasu najdete východně od Uherského Hradiště - vydejte se přes areál měšťanských vinných sklepů, do památkové rezervace Veletiny - Stará hora a zpět přes Popovice. Po cestě navštivte Potomákovo muzeum lidových krojů.


Doplňující informace

 • Kupon je možné uplatnit od 10. 8. 2015 do 22. 12. 2015 (vždy přes všední dny, tedy neděle - pátek).
 • Před koupí je vhodné ověřit volné termíny. Rezervace pobytu a ověření termínů na tel. 777 783 447 nebo na e-mailu synot@synothotels.com.
 • Ostatní příplatky (nepovinné, platí se na místě):
  • pobyt o víkendu 500 Kč/pobyt
  • 2-lůžkový pokoj 200 Kč/pobyt
  • apartmán 500 Kč/pobyt
nabídka byla ukončena