515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Wellness pobyty v Maďarsku se slevou

×zrušit filtry
zobrazeno 0 slev

Litujeme, ale nenašli jsme, co právě hledáte.

Pokračovat můžete na úvodní stránku nebo si můžete vybrat některý z následujících pobytů nebo zájezdů.

Vyberte si wellness pobyt v Maďarsku se slevou

Wellness pobyty v Maďarsku slibují dny plné odpočinku a čerpání nové energie. Uvolňující pocit po saunování prožijete v bazénu nebo vířivce. I masáž je k tomu jako stvořená. Relaxace pro ženy i muže v podobě vodních radovánek nebo nicnedělání a popíjení šampaňského v jednom z maďarských apartmánů vás přivede na myšlenku tento luxus zopakovat vícekrát v roce. Wellness pobyty pro dva vás stmelí. Kam se za relaxačním wellness se slevou vypravíte, je čistě na vás (termální lázně Bük - Bükfürdö, Győr, Sárvár, Hévíz, Harkány, Eger, Siófok, Zalakaros, Visegrád, Tapolca a další). Kupte levně wellness pobyt v Maďarsku nebo jinam v zahraničí.

ikonka levněUmožňujeme jednotlivcům, dvojicím i rodinám s dětmi poznat levně Maďarsko spolu s wellness. Spokojenost klientů je pro nás nejdůležitější. S výběrem pobytů se slevou vám rádi poradíme včetně rezervace.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Když úplně totožný wellness pobyt v Maďarsku najdete před nákupem u nás jinde levněji, pak vám ho nabídneme za danou cenu. A s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka spokojenostNakupujte bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky wellness pobytu v Maďarsku, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení a my vám vrátíme uhrazenou částku.