515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Maďarsko
Pobyt v maďarském Egeru. Volný vstup do wellness
3-denní lázeňský wellness pobyt pro DVA v maďarském Egeru. Snídaně a VOLNÝ VSTUP do wellness s bazénem, saunami, vířivkami apod. Navíc vstup do muzea vín s OCHUTNÁVKOU.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Maďarsko, Východní Maďarsko

Pobyt v maďarském Egeru. Volný vstup do wellness

nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 50 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 8. 2012

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

Jedinečný pobyt pro dva v maďarských termálních lázních Eger, navíc v luxusním 4* hotelovém komplexu Korona. V historickém městě, kde se termální prameny snoubí s lahodnou chutí místního vína. Jen pár hodin pohodlné cesty po dálnici z Česka.

 

Ubytování v komfortních pokojích a vynikající snídaně. Navíc neomezené volné vstupy do wellness s bazénem, saunou, tureckou lázní a solnou jeskyní. Ve vinařské oblasti nesmí chybět ani návštěva muzea vín s ochutnávkou místních odrůd!

Přesně to je další z nabídek, které si pro Vás Slevotéka připravila. Ideální jak pro romantickou dovolenou ve dvou, tak pro celou rodinu!

Hotel Korona 4* v lázeňském městě Eger

Město Eger leží asi 130 km od Budapešti na jižním úbočí pohoří Bükk. Je to město plné historie proslavené jedinečných vínem z místních vinic, kde jsou zároveň samozřejmostí také nejnovější trendy v lázeňství.

Cesta z Prahy Vám zabere něco přes 6 hodin, z Brna necelých 5. Tipy pro pohodovou cestu přes Maďarsko najdete zde.

Hotel Korona 4* leží v barokním centru klidného lázeňského městečka Eger. V sousedství rozlehlého hotelového komplexu najdete množství kulturních památek. Hotel disponuje plně vybavenými pokoji, hotelovou restauraci a samozřejmě také luxusním rozsáhlým wellness centrem s množstvím atrakcí!

 

Hotelové pokoje jsou nekuřácké a klimatizované, plně připravené na návštěvu rodin s dětmi. Děti do 4 let jdou v hotelu Korona vítany ZDARMA!

Pro děti jsou venku přichystány prolézačky, uvnitř najdete dětskou hernu a pro dospělé kulečník a šipky.

Zábava a degustace ve vinném sklípku

Celá oblast kolem města Egér je proslulá bohatou vinařskou tradicí. V hotelu Korona najdete stylový vinný sklep a Národní muzeum vína, do kterého máte vstup zcela zdarma. A to není vše - díky tomuto kuponu můžete absolvovat degustaci vín a užít si příjemný večer v tomto stylovém sklípku.

 

Rozveseleni degustací můžete zaskočit do hotelového tanečního klubu Leonard a odvázat se na tanečním parketu!

Služby v rámci balíčku

V hotelové restauraci si každé ráno budete pochutnávat na bohatých snídaních. Restaurace hotelu Korona je v místním kraji vyhlášena nejen vynikající kuchyní, ale také historickým loveckým salónkem, ve kterém můžete posedět a v klidu povečeřet.

Díky tomuto kuponu získáváte také neomezenou nálož relaxace a wellness - přesněji tedy volné vstupy do hotelového wellness centra s bazénem, finskou saunou, tureckou lázní, vířivkami, solnou a aromatickou jeskyní, tělocvičnou a relaxační místností. Ve wellness centru najdete také solárium, manikúru, pedikúru a masáže.

Na návštěvě v historickém Egeru

Mezi relaxačními procedurami si nezapomeňte také odskočit na prohlídku města. Hotel Korona stojí přímo na barokním náměstí. Eger je proslavený množstvím nádherných historických pomátek, které stojí za vidění:

 • bazilika na náměstí Esterházy tér, což je druhý největší kostel Maďarska s největšími varhany. Od 15.5. do 15.10 se zde denně v 11.30 konají varhanní koncerty!
 • na tomtéž místě najdete také Arcibiskupský palác a univerzitu z 18. století
 • minaret je vzpomínkou na dobu nadvlády Turků a zároveň je také nejsevernější stavbou tohotu druhu v Evropě
 • další tipy na výlety najdete zde

Kde kupon uplatnit

Hotel Korona 4* 
Tündérpart 5.
3300 Eger
email: info@koronahotel.hu
www.koronahotel.hu

Doplňující informace

 • Platnost kuponu od 28.5. do 31.8.2012.
 • Kupon nelze využít 20.8. (maďarský státní svátek).
 • Termín pobytu si zarezervujte na emailu info@koronahotel.hu.
 • Komunikace s hotelem probíhá v angličtině (pokud anglicky neumíte, kontaktujte nás na info@slevoteka.cz a my zařídíme rezervaci za Vás).
 • Děti do 4 let zdarma, děti starší 4 let za 20 EUR/den.
 • Více informací na www.koronahotel.hu.

Hodnocení zájezdu

3,5 z 5
Celkem hodnotili 2 zákazníci.
Organizace zájezdu :
Doprava:

 • janasavlova 25. 11. 2015
 • bodiova91 24. 11. 2015

zobrazit hodnocení / 2 zákazníci

nabídka byla ukončena