515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Maďarsko
Pobyt v maďarském Egeru. Volný vstup do wellness
3-denní lázeňský wellness pobyt pro DVA v maďarském Egeru. Snídaně a VOLNÝ VSTUP do wellness s bazénem, saunami, vířivkami apod. Navíc vstup do muzea vín s OCHUTNÁVKOU.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Maďarsko, Východní Maďarsko

Pobyt v maďarském Egeru. Volný vstup do wellness

nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 50 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 8. 2012

Kde uplatnit voucher

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Jedinečný pobyt pro dva v maďarských termálních lázních Eger, navíc v luxusním 4* hotelovém komplexu Korona. V historickém městě, kde se termální prameny snoubí s lahodnou chutí místního vína. Jen pár hodin pohodlné cesty po dálnici z Česka.

 

Ubytování v komfortních pokojích a vynikající snídaně. Navíc neomezené volné vstupy do wellness s bazénem, saunou, tureckou lázní a solnou jeskyní. Ve vinařské oblasti nesmí chybět ani návštěva muzea vín s ochutnávkou místních odrůd!

Přesně to je další z nabídek, které si pro Vás Slevotéka připravila. Ideální jak pro romantickou dovolenou ve dvou, tak pro celou rodinu!

Hotel Korona 4* v lázeňském městě Eger

Město Eger leží asi 130 km od Budapešti na jižním úbočí pohoří Bükk. Je to město plné historie proslavené jedinečných vínem z místních vinic, kde jsou zároveň samozřejmostí také nejnovější trendy v lázeňství.

Cesta z Prahy Vám zabere něco přes 6 hodin, z Brna necelých 5. Tipy pro pohodovou cestu přes Maďarsko najdete zde.

Hotel Korona 4* leží v barokním centru klidného lázeňského městečka Eger. V sousedství rozlehlého hotelového komplexu najdete množství kulturních památek. Hotel disponuje plně vybavenými pokoji, hotelovou restauraci a samozřejmě také luxusním rozsáhlým wellness centrem s množstvím atrakcí!

 

Hotelové pokoje jsou nekuřácké a klimatizované, plně připravené na návštěvu rodin s dětmi. Děti do 4 let jdou v hotelu Korona vítany ZDARMA!

Pro děti jsou venku přichystány prolézačky, uvnitř najdete dětskou hernu a pro dospělé kulečník a šipky.

Zábava a degustace ve vinném sklípku

Celá oblast kolem města Egér je proslulá bohatou vinařskou tradicí. V hotelu Korona najdete stylový vinný sklep a Národní muzeum vína, do kterého máte vstup zcela zdarma. A to není vše - díky tomuto kuponu můžete absolvovat degustaci vín a užít si příjemný večer v tomto stylovém sklípku.

 

Rozveseleni degustací můžete zaskočit do hotelového tanečního klubu Leonard a odvázat se na tanečním parketu!

Služby v rámci balíčku

V hotelové restauraci si každé ráno budete pochutnávat na bohatých snídaních. Restaurace hotelu Korona je v místním kraji vyhlášena nejen vynikající kuchyní, ale také historickým loveckým salónkem, ve kterém můžete posedět a v klidu povečeřet.

Díky tomuto kuponu získáváte také neomezenou nálož relaxace a wellness - přesněji tedy volné vstupy do hotelového wellness centra s bazénem, finskou saunou, tureckou lázní, vířivkami, solnou a aromatickou jeskyní, tělocvičnou a relaxační místností. Ve wellness centru najdete také solárium, manikúru, pedikúru a masáže.

Na návštěvě v historickém Egeru

Mezi relaxačními procedurami si nezapomeňte také odskočit na prohlídku města. Hotel Korona stojí přímo na barokním náměstí. Eger je proslavený množstvím nádherných historických pomátek, které stojí za vidění:

 • bazilika na náměstí Esterházy tér, což je druhý největší kostel Maďarska s největšími varhany. Od 15.5. do 15.10 se zde denně v 11.30 konají varhanní koncerty!
 • na tomtéž místě najdete také Arcibiskupský palác a univerzitu z 18. století
 • minaret je vzpomínkou na dobu nadvlády Turků a zároveň je také nejsevernější stavbou tohotu druhu v Evropě
 • další tipy na výlety najdete zde

Kde kupon uplatnit

Hotel Korona 4* 
Tündérpart 5.
3300 Eger
email: info@koronahotel.hu
www.koronahotel.hu

Doplňující informace

 • Platnost kuponu od 28.5. do 31.8.2012.
 • Kupon nelze využít 20.8. (maďarský státní svátek).
 • Termín pobytu si zarezervujte na emailu info@koronahotel.hu.
 • Komunikace s hotelem probíhá v angličtině (pokud anglicky neumíte, kontaktujte nás na info@slevoteka.cz a my zařídíme rezervaci za Vás).
 • Děti do 4 let zdarma, děti starší 4 let za 20 EUR/den.
 • Více informací na www.koronahotel.hu.

Hodnocení zájezdu

3,5 z 5
Celkem hodnotili 2 zákazníci.
Organizace zájezdu :
Doprava:

 • janasavlova 25. 11. 2015
 • bodiova91 24. 11. 2015

zobrazit hodnocení / 2 zákazníci

nabídka byla ukončena