515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Maďarsko
Maďarské termální lázně Eger pro DVA s neomezeným wellness
Luxusní relaxační pobyt pro DVA na 3 a více dní v maďarském Egeru v Hotelu Korona****. Užijte si komfortní ubytování, bohatou polopenzi, ochutnávku vín a neomezený vstup do wellness. Nyní s platností do konce března 2016!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Maďarsko, Termální lázně

Maďarské termální lázně Eger pro DVA s neomezeným wellness

-39 %
Maďarské termální lázně Eger pro DVA s neomezeným wellness

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 90 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 3. 2016

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

Hotel Korona****
Tündérpart utca 5., Eger

www.koronahotel.hu
+36 363 136 70
info@koronahotel.hu

Pokud hledáte ideální relaxační dovolenou, vydejte se do maďarského lázeňského městečka Eger. Nadchne vás historickým barokním centrem, kde leží také komplex Hotelu Korona****. Užijte si pohodovou dovolenou ve dvou!

Pokud hledáte ideální relaxační dovolenou, vydejte se do maďarského lázeňského městečka Eger

Neomezené wellness a ochutnávka vín

Ubytováni budete v komfortně vybavených dvoulůžkových pokojích typu Standard*** s vlastním sociálním zařízením. Pokoje této kategorie se nacházejí mimo hlavní budovu, do ní se dostanete přes vyhřívaný a klimatizovaný koridor. Pokud zatoužíte po větším luxusu, za příplatek se můžete ubytovat v pokojích typu Classic**** nebo Superior****.

Hotelová restaurace, kde si budete pochutnávat na polopenzi, je v místním kraji vyhlášena nejen vynikající kuchyní, ale také historickým loveckým salónkem, ve kterém můžete posedět. Nezapomeňte také na volný vstup do Beatles muzea a stylový vinný sklep a Národní muzeum vína, které se nachází přímo v budově hotelu!

Dobíjet energii můžete v hotelovém wellness centru s plaveckým a zážitkovým bazénem, vířivkou, saunou - finská, infra, bio a aroma, solnou jeskyní, hammam lázněmi, tepidáriem, tropickou sprchou, Kneippovým chodníkem, slunečnou terasou a relaxační zónou. A to neomezeně!

Ubytováni budete v komfortně vybavených dvoulůžkových pokojích typu Standard*** s vlastním sociálním zařízením

Pokoje této kategorie se nacházejí mimo hlavní budovu, do ní se dostanete přes vyhřívaný a klimatizovaný koridor

Neomezené wellness a ochutnávka vín

Dobíjet energii můžete v hotelovém wellness centru s plaveckým a zážitkovým bazénem, vířivkou, saunou

Proslulé maďarské termály na vlastní kůži

 • Lázně Eger jsou ideální pro koupelové kúry na jaře i v zimě. Hlavní zajímavostí tohoto malého města je termální pramen, který vytváří "solný kopec" jenž je často přirovnáván k tureckému Pamukkale nebo Yosemitskému parku v USA. Jedná se o přírodní úkaz, který je v Evropě jedinečný. Můžete relaxovat ve vnitřních i vnějších bazéncích s normální i termální vodou. Jsou zde dětské bazénky se skluzavkami a vodními hrátkami, pro dospělé třeba aromaterapeutický bazén, bazén s meditační hudbou a s ozvěnou.
 • Město Eger je proslavené po světě především díky jedinečnému vínu z místních vinic. V létě se zde koná festival Byčího vína, které je druhým nejslavnějším maďarským vínem, hned po Tokaji.
 • Najdete zde také nespočet barokních památek. Vydejte se například do baziliky na náměstí Esterházy tér - jedná se o druhý největší kostel Maďarska s největšími varhany. Tamtéž pak najdete také Arcibiskupský palác a univerzitu z 18. století.
 • A hned vedle hotelu můžete vidět minaret, který je vzpomínkou na dobu nadvlády Turků a zároveň je také nejsevernější stavbou tohoto druhu v Evropě.

Proslulé maďarské termály na vlastní kůži

Lázně Eger jsou ideální pro koupelové kúry na jaře i v zimě

 Hlavní zajímavostí tohoto malého města je termální pramen, který vytváří "solný kopec" jenž je často přirovnáván k tureckému Pamukkale nebo Yosemitskému parku v USA

 


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 5. 11. 2015 do 31. 3. 2016. Nelze uplatnit v termínu 23. 12. 2015 - 1. 1. 2016.
 • Pokud již máte vybraný termín, je třeba si jeho dostupnost ověřit ještě před koupí. Rezervace pobytu a volné termíny na tel. +36 363 136 70 nebo na e-mailu info@koronahotel.hu (komunikace v angličtině, maďarštině).
 • Netroufáte si na rezervaci či zjištění volného termínu sami? Napište nám na podpora@slevoteka.cz a uveďte jméno, hotel a termín, o který máte zájem a my to za vás vyřídíme.
 • Pobyt s dětmi (hradí se na místě):
  • dítě do 2,9 let zdarma.
  • dítě od 3 do 5,9 let za 20 €/noc včetně všech služeb (kromě ochutnávky vín).
  • dítě od 6 do 12,9 let za 30 €/noc včetně všech služeb (kromě ochutnávky vín).
 • Povinné příplatky (hradí se na místě):
  • pobytová taxa za 1,5 €/dospělá osoba/noc.
 • Ostatní příplatky (nepovinné, hradí se na místě):
  • pobyt v pokoji Classic**** za 20 €/pokoj/noc.
  • pobyt v pokoji Superior**** za 30 €/pokoj/noc.
  • parkování za 5 €/den.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena