515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Maďarsko
Maďarské termální lázně Eger pro DVA s neomezeným wellness
Luxusní relaxační pobyt pro DVA na 3 a více dní v maďarském Egeru v Hotelu Korona****. Užijte si komfortní ubytování, bohatou polopenzi, ochutnávku vín a neomezený vstup do wellness. Nyní s platností do konce března 2016!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Maďarsko, Termální lázně

Maďarské termální lázně Eger pro DVA s neomezeným wellness

-39 %
Maďarské termální lázně Eger pro DVA s neomezeným wellness

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 90 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 3. 2016

Kde uplatnit voucher

Hotel Korona****
Tündérpart utca 5., Eger

www.koronahotel.hu
+36 363 136 70
info@koronahotel.hu

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Pokud hledáte ideální relaxační dovolenou, vydejte se do maďarského lázeňského městečka Eger. Nadchne vás historickým barokním centrem, kde leží také komplex Hotelu Korona****. Užijte si pohodovou dovolenou ve dvou!

Pokud hledáte ideální relaxační dovolenou, vydejte se do maďarského lázeňského městečka Eger

Neomezené wellness a ochutnávka vín

Ubytováni budete v komfortně vybavených dvoulůžkových pokojích typu Standard*** s vlastním sociálním zařízením. Pokoje této kategorie se nacházejí mimo hlavní budovu, do ní se dostanete přes vyhřívaný a klimatizovaný koridor. Pokud zatoužíte po větším luxusu, za příplatek se můžete ubytovat v pokojích typu Classic**** nebo Superior****.

Hotelová restaurace, kde si budete pochutnávat na polopenzi, je v místním kraji vyhlášena nejen vynikající kuchyní, ale také historickým loveckým salónkem, ve kterém můžete posedět. Nezapomeňte také na volný vstup do Beatles muzea a stylový vinný sklep a Národní muzeum vína, které se nachází přímo v budově hotelu!

Dobíjet energii můžete v hotelovém wellness centru s plaveckým a zážitkovým bazénem, vířivkou, saunou - finská, infra, bio a aroma, solnou jeskyní, hammam lázněmi, tepidáriem, tropickou sprchou, Kneippovým chodníkem, slunečnou terasou a relaxační zónou. A to neomezeně!

Ubytováni budete v komfortně vybavených dvoulůžkových pokojích typu Standard*** s vlastním sociálním zařízením

Pokoje této kategorie se nacházejí mimo hlavní budovu, do ní se dostanete přes vyhřívaný a klimatizovaný koridor

Neomezené wellness a ochutnávka vín

Dobíjet energii můžete v hotelovém wellness centru s plaveckým a zážitkovým bazénem, vířivkou, saunou

Proslulé maďarské termály na vlastní kůži

 • Lázně Eger jsou ideální pro koupelové kúry na jaře i v zimě. Hlavní zajímavostí tohoto malého města je termální pramen, který vytváří "solný kopec" jenž je často přirovnáván k tureckému Pamukkale nebo Yosemitskému parku v USA. Jedná se o přírodní úkaz, který je v Evropě jedinečný. Můžete relaxovat ve vnitřních i vnějších bazéncích s normální i termální vodou. Jsou zde dětské bazénky se skluzavkami a vodními hrátkami, pro dospělé třeba aromaterapeutický bazén, bazén s meditační hudbou a s ozvěnou.
 • Město Eger je proslavené po světě především díky jedinečnému vínu z místních vinic. V létě se zde koná festival Byčího vína, které je druhým nejslavnějším maďarským vínem, hned po Tokaji.
 • Najdete zde také nespočet barokních památek. Vydejte se například do baziliky na náměstí Esterházy tér - jedná se o druhý největší kostel Maďarska s největšími varhany. Tamtéž pak najdete také Arcibiskupský palác a univerzitu z 18. století.
 • A hned vedle hotelu můžete vidět minaret, který je vzpomínkou na dobu nadvlády Turků a zároveň je také nejsevernější stavbou tohoto druhu v Evropě.

Proslulé maďarské termály na vlastní kůži

Lázně Eger jsou ideální pro koupelové kúry na jaře i v zimě

 Hlavní zajímavostí tohoto malého města je termální pramen, který vytváří "solný kopec" jenž je často přirovnáván k tureckému Pamukkale nebo Yosemitskému parku v USA

 


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 5. 11. 2015 do 31. 3. 2016. Nelze uplatnit v termínu 23. 12. 2015 - 1. 1. 2016.
 • Pokud již máte vybraný termín, je třeba si jeho dostupnost ověřit ještě před koupí. Rezervace pobytu a volné termíny na tel. +36 363 136 70 nebo na e-mailu info@koronahotel.hu (komunikace v angličtině, maďarštině).
 • Netroufáte si na rezervaci či zjištění volného termínu sami? Napište nám na podpora@slevoteka.cz a uveďte jméno, hotel a termín, o který máte zájem a my to za vás vyřídíme.
 • Pobyt s dětmi (hradí se na místě):
  • dítě do 2,9 let zdarma.
  • dítě od 3 do 5,9 let za 20 €/noc včetně všech služeb (kromě ochutnávky vín).
  • dítě od 6 do 12,9 let za 30 €/noc včetně všech služeb (kromě ochutnávky vín).
 • Povinné příplatky (hradí se na místě):
  • pobytová taxa za 1,5 €/dospělá osoba/noc.
 • Ostatní příplatky (nepovinné, hradí se na místě):
  • pobyt v pokoji Classic**** za 20 €/pokoj/noc.
  • pobyt v pokoji Superior**** za 30 €/pokoj/noc.
  • parkování za 5 €/den.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena