515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
  1. Slevoteka.cz
  2. Wellness pobyty
  3. Maďarsko
Maďarské lázně Hajdúszoboszló
3 nebo vícedenní pobyt v oblíbených maďarských lázních Hajdúszoboszló u Debrecínu. Volný vstup do wellness. Lázně s 19 krytými a otevřenými bazény a spoustou atrakcí!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Maďarsko, Termální lázně

Maďarské lázně Hajdúszoboszló

-50 %
Maďarské lázně Hajdúszoboszló
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 60 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 9. 2012

Kde uplatnit voucher

Hotel M****
Gábor Áron u. 34, Hajdúszoboszló
email: sales@hotel-m.hu (komunikace v angličtině)
www.hotel-m.hu

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Navštivte jedny z největších maďarských lázní

Lázně Hajdúszoboszló najdete pouhých 20 km od historického a zároveň druhého největšího maďarského města Debrecín na východě Maďarska. Jsou to jedny z největších maďarských lázní. Užijete si celkem 19 bazénů (krytých i venkovních) s různými teplotami, ležet budete na lehátkách na písčité pláži, nad Vámi se budou do výšky pnout palmy a Vy tak budete mít pocit, že jste někde u moře!

Příjemný 4* Hotel-M s wellness centrem

Ubytování budete v rodinné atmosféře Hotelu-M v klidné oblasti lázní Hajdúszoboszló v bezprostřední blízkosti samotných termálních lázní i aquaparku s tobogány. Čeká Vás komfortní ubytování v 2-lůžkových pokojích. Každý den při snídani si můžete vybrat z bohatých buffetových stolů. Na večeři (není v ceně) si můžete zajít také do hotelové restaurace nebo využít příjemné posezení v jedné z mnoha okolních restaurací s příznívými cenami.  

V Hotelu-M nalezenete i perfektně zařízené wellness centrum. Těště se na neomezený vstup pro oba a to každý den v ceně kuponu. Užijete si například bazénu, vířivky nebo infra a finské sauny

 

Termální lázně a aquapark s největším bazénem v Evropě - jen 140 Kč/den

Lázně Hajdúszoboszló nejsou jen termální lázně, ale obrovský vodní komplex na ploše více než 30 hektarů, který se skládá z několika propojených částí.

Dospělé budou zajímat především kryté a otevřené převážně termální bazényKomplex otevřených termálních i netermálních bazénů otevírá svoje brány každoročně 1.května a je otevřený až do pozdního podzimu. Jedná se celkem o 13 bazénů. Nejvíce vyhledávaným je největší evropský bazén, který je laděn do středozemních stylu. Najdete zde písčitou pláž, vlnobití, palmy,...    

Pro děti v areálu naleznete několik bazénů a brouzdališť a to včetně dětských hřišť.  

Pro sportovce v areálu najdete hřiště pro beach volejbal, tenis, stolní tenis, fotbal.

Na své si přijdou i nudisti a to na naturistickém ostrově v areálů lázní.

Vstupné do lázní je velice příznivé - 140 Kč na celý den.

 

Doplňující informace

nabídka byla ukončena