515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
Zimní romantický pobyt pro DVA v maďarském Györu se vstupem do lázní
Zimní pobyt v maďarských lázních Györ pro DVA na 3 a více dní v útulném Hotelu Amstel. Můžete se těšit na polopenzi, CELODENNÍ vstup do lázní a NEOMEZENÝ vstup do sauny! Bezkonkurenční relaxace v oblíbeném lázeňském městě, ideální také jako vánoční dárek!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Wellness pobyty

Zimní romantický pobyt pro DVA v maďarském Györu se vstupem do lázní

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
73 zákazníků
zakoupením získáte 80 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

20. 11. 2013 – 31. 3. 2014

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

Amstel Hattyú Inn
Töltésszer u. 18
H-9025 Győr, Maďarsko 

www.amstelhattyu.hu
tel.: 0036-96/518-423
e-mail: amstelhattyu@t-online.hu 

Zimní romantika v maďarských lázních Györ

Užívejte si odpočinku v léčivé vodě, procházejte se podél Dunaje ruku v ruce se svou drahou polovičkou, poseďte u výtečné kuchyně v hotelové restauraci a ohřejte se v tradiční sauně. A to jen zlomek toho, co všechno můžete v oblíbených maďarských termálech Györ dělat!

Útulné ubytování v Hotelu Amstel

Zimní romantický pobyt si nejvíc užijete s ubytováním v rodinném Hotelu Amstel Hattyú. Hotel se nachází pouhých pár kroků od historického centra města, na břehu řeky Dunaj. 

Můžete se těšit na ubytování v útulném pokoji, s klasickým vybavením (TV, sociální zařízení, úložné prostory, WC, Wi-Fi). Užívejte si rodinné atmosféry a krásného výhledu na dunajskou zimní krajinu.

V restauraci na Vás bude čekat polopenze, která zahrnuje snídaně formou švédských stolů (můžete si vybrat mezi teplou a studenou kuchyní) a večeře výběrem z menu. Dále se můžete těšit na uvítací welcome drink pro oba a nechybí ani NEOMEZENÉ využití hotelové sauny.

Celodenní vstup do termálních a zážitkových lázní Rába Quelle v Györu

A to pořád není všechno! Díku kuponu si užijete také celodenní vstup do lázní Györ pro dvě osoby.

Termální a zážitkové lázně v maďarském Györu byly otevřeny v roce 2003 a zařadily se mezi nejoblíbenější maďarské lázně vůbec. Alkalická, hydrogen-uhličitanová, 63°C teplá voda s vyšším obsahem jodidu tryská z hloubky 2000 metrů.

Lázně disponují 3 termálními a 5 zážitkovými bazény. Dále zde najdete 2 tobogány, zahradu saun, jacuzzi, dětský bazén a hřiště. Pravidelně se tu konají rozličné programy, k občerstvení slouží několik restaurací a barů, které nabízí rozličné kulinářské zážitky

Lázně jsou otevřené celoročně o víkendech od 9.00 do 21.00 hod. Za celodenní vstupenku zaplatíte 2600 HUF (co činí asi 10 EUR). Ušetřit můžete na večerním vstupném, rodinné vstupence nebo pokud jste senior. Za lehátka a fény se zde nic neplatí. Kompletní ceník naleznete zde

Centrum maďarského lázeňství, to je Györ

Györ nebo Ráb, jedno z největších maďarských měst s krásným barokním centrem, se nachází mezi Bratislavou a Budapeští. Bohatá historie datující se až do 11. století vytvořila město s jedinečnou atmosférou a nespočtem nádherných památek. Město leží na soutoku řek Dunaj, Rába a Rabča.

Při návštěvě města Györ se projdete kolem biskupské rezidence, na níž byl koncem druhé světové války zastřelen blahořečen biskup Vilmos Apor. V rezidenci je dnes výstava o životě a mučednické smrti tohoto statečného muže.

Dále směřujte k bazilice, kde je možné vidět hermovku sv. Laszlo, která patří mezi nejvýznamnější relikvie v Maďarsku. Také můžete vidět hrobku Vilmose Apore a obraz Madony s Ježíškem, který v 17. století ronil krvavé slzy v průběhu mše. Nezapomeneme se podívat na jezuitský kostel sv. Ignáce z Loyoly, který se nachází na Sczechenyiho náměstí. Pokračujte ke karmelitánskému kostelu, ve kterém se nachází vzácný obraz Černé madony.


Doplňující informace

 • Kupón je možné využít v období od 20. 11. 2013 do 31. 3. 2014. Neplatí v termínu 24.-25.12. a 29.-31.12.2013.
 • Rezervace pobytu na tel.: 0036-96/518-423 nebo na e-mailu: amstelhattyu@t-online.hu.
 • Délku pobytu si vyberete ve 2. kroku objednávky.
 • Děti do 3 let zdarma.
 • Děti od 3 do 10 let se slevou 70% z ceny pro dospělou osobu.
 • Děti starší než 10 let platí 100% ceny pro dosp. osobu.
 • Pobytová taxa 1 EUR/osoba/noc.
 • Poplatky se hradí na místě.
 • Více informací na www.amstelhattyu.hu.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena