515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
  1. Slevoteka.cz
  2. Wellness pobyty
  3. Maďarsko
Maďarské lázně Hajdúszoboszló pro DVA na 3 a více dní
Pobyt v oblíbených maďarských lázních Hajdúszoboszló u Debrecínu pro DVA na 3 a více dní. Ubytování v Hotelu M, polopenze a volný vstup do wellness. Relaxujte uprostřed zimy v lázních s 19 bazény!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Maďarsko, Termální lázně

Maďarské lázně Hajdúszoboszló pro DVA na 3 a více dní

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
50 zákazníků
zakoupením získáte 50 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

12. 2. 2013 – 5. 7. 2013

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

Hotel M****
Gábor Áron u. 34
Hajdúszoboszló 4200
Maďarsko

www.hotel-m.hu
email: sales@hotel-m.hu (komunikace v angličtině)

Jako v ráji v maďarských lázních

Pokud už se nemůžete dočkat léta, kdy si vyjedete na dovolenou k moři a budete lenošit na pláži ve stínu palem, máme pro Vás dobrou zprávu!

Už nemusíte čekat na léto a (skoro) mořské relaxace si můžete užít v oblíbených maďarských lázních Hajdúszoboszló. Za skvělou cenu budete odpočívat v luxusním hotelu s polopenzí a neomezeným vstupem do wellness!

Navštivte jedny z největších maďarských lázní

Lázně Hajdúszoboszló najdete pouhých 20 km od historického a zároveň druhého největšího maďarského města Debrecín na východě Maďarska.

Jsou to jedny z největších maďarských lázní. Užijete si celkem 19 bazénů (krytých i venkovních) s různými teplotami, ležet budete na lehátkách na písčité pláži, nad Vámi se budou do výšky pnout palmy a Vy se tak příjemně navnadíte na letní dovolenou.

Příjemný 4* Hotel-M s wellness centrem

Ubytování budete v rodinné atmosféře Hotelu-M v klidné oblasti lázní Hajdúszoboszló v bezprostřední blízkosti samotných termálních lázní i aquaparku s tobogány.

Čeká Vás komfortní ubytování v 2-lůžkových pokojích. Každý den při snídani si můžete vybrat z bohatých buffetových stolů. Večer si pochutnáte na 3-chodovém menu v restauraci hotelu.

Neomezený vstup do wellness

V Hotelu-M nalezenete i perfektně zařízené wellness centrum. Těště se na neomezený vstup pro oba a to každý den v ceně kuponu. Užijete si například bazénu, vířivky nebo infra a finské sauny

Termální lázně a Aqua - palace otevřeny i v zimě

Lázně Hajdúszoboszló nejsou jen termální lázně, ale obrovský vodní komplex na ploše více než 30 hektarů, který se skládá z několika propojených částí - lázní, aquaparku, Aqua - palace a venkovních bazénů.

Proslulé lázně mají, stejně jako všechny maďarské lázně, bohatou tradici (již od roku 1927). Díky termální vodě působí relaxace v těchto lázních pozitivně nejen na duši, ale také na tělo. Lázně jsou otevřeny celoročně.

Celoročně má otevřeno také Aqua - palace, který v sobě kombinuje aquapark s relaxačním termálním parkem. Díky bohatému vybavení pro děti je jeho návštěva vhodná i pro rodiny s dětmi. Díky kuponu sem navíc získáváte 10% slevu.

Aquapark s největším bazénem v Evropě

Komplex otevřených termálních i netermálních bazénů otevírá svoje brány každoročně 1.května a je otevřený až do pozdního podzimu. Jedná se celkem o 13 bazénů. Nejvíce vyhledávaným je největší evropský bazén, který je laděn do středozemních stylu. Najdete zde písčitou pláž, vlnobití, palmy,...  

Pro děti v areálu naleznete několik bazénů a brouzdališť a to včetně dětských hřišť. Sportovce potěší hřiště pro beach volejbal, tenis, stolní tenis, fotbal přímo v areálu. Na své si přijdou i nudisti a to na naturistickém ostrově v areálů lázní.

Vstupné do lázní je velice příznivé - 140 Kč na celý den.


Doplňující informace

  • Platnost kuponu od 12.2. do 5.7.2013.
  • Nelze uplatnit 15.3., o Velikonocích (28.3. - 2.4.), 1.5. a 20.5.
  • Rezervaci pobytu proveďte na mailu sales@hotel-m.hu (komunikace v angličtině) případně na podpora@slevoteka.cz (komunikace v češtině).
  • Prodloužení pobytu za 50 EUR/2 osoby/noc vč. polopenze a všech služeb.
  • Děti do 4 let zdarma.
  • Děti 4 - 14 let za 25 EUR/pobyt.
  • Více informací na www.hotel-m.hu.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena