515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Maďarsko
Pobyt u jezera Hévíz pro DVA na 3 dny s NEOMEZENÝM wellness
Zažijte opravdový relax u největšího evropského termálního jezera Hévíz pro DVA na 3 dny ve Fönix Club Hotelu & Wellness. Užijte si okolí plné termálů a neomezený vstup do hotelového wellness! Potěšte své blízké relaxačním pobytem v Maďarsku!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Maďarsko, Západní Maďarsko

Pobyt u jezera Hévíz pro DVA na 3 dny s NEOMEZENÝM wellness

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 50 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 15. 9. 2015

Kde uplatnit voucher

Fönix Club Hotel & Wellness
Dr. Babócsay utca 54
8380 Hévíz
Maďarsko

www.fonixclub.hu
Tel.: +36 83 340 867, +36 306 503 437
E-mail: info@fonixclub.hu

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Nekonečná relaxace u termálního jezera

Pokud jste ještě nikdy neslyšeli o termálním jezeře Hévíz v Maďarsku, je nejvyšší čas to změnit. Je to totiž nejen největší celoročně otevřené termální jezero v Evropě, ale především jedno z nejznámějších lázeňských měst v Maďarsku s neobyčejně příjemnou atmosférou. To už stojí za navštívení, nemyslíte? Pokud milujete relax v atraktivní lokalitě, rozhodně čtěte dál!

Hevíz je termální jezero

Komfortní ubytování ve Fönix Club Hotelu

Termální jezero i "maďarské moře" Balaton - to vše a mnohem více nedaleko Fönix Club Hotelu, ve kterém budete ubytovaní po dobu tohoto relaxačního pobytu. Termální jezero Hevíz je navíc od vašeho ubytování vzdálené pouhých 20 minut pěší chůzí.

Hotel se nachází poblíž jezera

Ubytováni budete v příjemně a útulně zařízených apartmánech, které jsou vhodné především pro rodiny, takže neváhejte a vyrazte i se svými ratolestmi! Najdete zde ložnici, obývací pokoj a kuchyňku. Samozřejmostí je bezplatné internetové Wi-Fi připojení.

Standardně zařízené pokoje

Součástí balíčku je také strava, a sami si můžete vybrat, zda vám stačí každé ráno servírované bohaté snídaně, či si přikoupíte k pobytu také vydatné večeře. Vybranou variantu vybírejte ve 2. kroku objednávky. Maďarsko však nemůžete opustit, dokud neochutnáte jednu z místních specialit, které jsou zde samozřejmě také podávány.

Strava je podávána v hotelové restauraci

Užijte si neomezený vstup do wellness světa

Na co se v tomto balíčku určitě nejvíce těšit? Rozhodně na neomezený vstup do wellness centra (dle otevíracích hodin), kde si budete připadat jako ve snu. Připravte se na hodiny plné lenošení a dobíjení nové energie!

Součástí balíčku je neomezený vstup do wellness světa

Vyzkoušet můžete finskou saunu, zaplavat si v krytém bazénu s panoramatickým výhledem a teplotou vody okolo 32 stupňů nebo relaxovat v solné jeskyni. K dispozici je vám také vířivka s teplotou vody kolem 36 stupňů. Ve wellness centru si můžete domluvit také masáže.

Odpočinek ve stylu

Blahodárné relaxační účinky termálních pramenů

Voda v jezeře Hevíz je známá pro své léčebné a rehabilitační účinky, obsahuje síru, alkálie, hydrogenuhličitany a zejména soli vápníku. Z pramenu na dně jezera vyvěrá 86 milionů litrů vody denně, takže voda v jezeře se úplně vymění každých 28 hodin.

Teplota jezera je i v zimě 26-28°C. Termály jsou tedy otevřeny celoročně a pro případ nepřízně počasí mají i vnitřní krytou část s lehátky a bazénem. Oblak jemné páry nad jezerem vytváří neobvyklou romantickou atmosféru a hlavně ohřívá okolní vzduch, takže chladu se bát nemusíte.

Hevíz má blahodárné účinky na lidský organismus

Výlet k Balatonu i do termálních lázní

Hevíz je vzdálen pouhých 250 km od českých hranic. Najdete zde mnoho restaurací a hospůdek, které podávají místní jídla a také kavárny a cukrárny. Nudit se tedy rozhodně nebudete!

Čtvrthodinka jízdy stačí a narazíte na město Kesthely u břehu Balatonu - největšího maďarského jezera, na které jsou obyvatelé země náležitě hrdí. Za navštívení stojí zdejší zámek Festetics, který je druhý největší v zemi.

Balaton je označován za maďarské moře

Pár kilometrů na jih leží termální lázně Zalakaros, které nabízí jak léčebné procedury, tak zábavní atrakce. Zdejší voda je vhodná pro léčení pooperačních stavů, nemocí pohybového ústrojí, ale i chronických gynekologických potíží.

Přijeďte si do malebného města Hevíz odpočinout a nechte se hýčkat!

V prezentaci použity fotografie z www.heviz-info.hu.


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 3. 6. 2015 do 15. 9. 2015.
 • Rezervace pobytu na tel. +36 83 340 867, +36 306 503 437 nebo na
  e-mailu info@fonixclub.hu.
 • V případě problému s jazykem komunikace napište na podpora@slevoteka.cz (komunikace v češtině) a my vaši žádost o rezervaci vyřídíme za vás.
 • Variantu pobytu vybírejte ve 2. kroku objednávky.
 • Příplatky (platí se na místě):
  • Dítě od 3 do 11,9 let 20 EUR/VARIANTA A, 30 EUR/VARIANTA B.
  • Dítě od 12 do 17,9 let 35 EUR/VARIANTA A, 50 EUR/VARIANTA B.
  • Domácí mazlíček 10 EUR/noc v určených místnostech.
  • Pobytová taxa 1,60 EUR/osoba starší 18 let/noc.
 • Dítě do 2,9 let ZDARMA.
 • Více informací na www.fonixclub.hu.

Hodnocení pobytu

4,0 z 5
Celkem hodnotili 2 zákazníci.
Pokoj:
Jídlo:
Služby:
Personál:
Poloha:

 • Jiří 8. 6. 2015

zobrazit hodnocení / 2 zákazníci

Výběr varianty

nabídka byla ukončena