515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Maďarsko
Maďarské jezero Hevíz pro DVA na 3 a více dní se vstupem do termálů
Zažijte tu pravou relaxaci u největšího evropského termálního jezera Hevíz. Dovolená pro DVA na 3 a více dní v hotelu Majerik v centru města. Ubytování, polopenze a vstupenky do termálů. Nyní s platností do dubna 2016!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Maďarsko

Maďarské jezero Hevíz pro DVA na 3 a více dní se vstupem do termálů

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
37 zákazníků
zakoupením získáte 60 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

8. 10. 2015 – 30. 4. 2016

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

Hotel Majerik Hévíz***
Erzsébet Királyné u. 9.
8380 Hévíz
Maďarsko

www.majerikhotel.hu/en/
Tel.: +36 20 298 7006
E-mail: info@majerikhotel.hu


Věděli jste, že jezero Hévíz je největší celoročně otevřené termální jezero v Evropě? U jezera se nachází stejnojmenné město, které je navíc jedno z nejznámějších lázeňských měst v Maďarsku s neobyčejně příjemnou atmosférou. To už stojí za navštívení, nemyslíte? Pokud milujete relax v atraktivní lokalitě, toto je pobyt pro vás!

Hévíz je největší celoročně otevřené termální jezero v Evropě

Hotel Majerik pouhých 100 metrů od jezera

Po dobu tohoto relaxačního pobytu budete ubytovaní v Hotelu Majerik, který je od termálního jezera Hévíz vzdálený pouhých 100 m. Hotelový komplex se skládá ze dvou budov, přičemž v hlavní budově se nachází hotelová restaurace pro až 80 osob.

Hotel Majerik Hévíz***

Hotel Majerik nabízí útulně zařízené nekuřácké dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením. V pokoji se nachází televize, na které budete moct sledovat maďarské i zahraniční programy, dále telefon, lednice a toaletní stolek. Samozřejmostí je bezplatné internetové Wi-Fi připojení.

Útulně zařízené nekuřácké pokoje

Součástí balíčku je také strava v podobě polopenze, a to po celou dobu pobytu.

Hotelová restaurace

Blahodárné relaxační účinky termálních pramenů

Voda v jezeře Hevíz je známá pro své léčebné a rehabilitační účinky, obsahuje síru, alkálie, hydrogenuhličitany a zejména soli vápníku. Z pramenu na dně jezera vyvěrá 86 milionů litrů vody denně, takže voda v jezeře se úplně vymění každých 28 hodin.

Voda v jezeře Hevíz je známá pro své léčebné účinky

Teplota jezera je v zimě 26-28°C. Termály jsou tedy otevřeny celoročně a pro případ nepřízně počasí mají i vnitřní krytou část s lehátky a bazénem. Oblak jemné páry nad jezerem vytváří neobvyklou romantickou atmosféru a hlavně ohřívá okolní vzduch, takže zimy se bát nemusíte.

Termály jsou tedy otevřeny celoročně

Zakoupením pobytu získáváte (dle varianty) vstupenky do těchto termálů, a to každá na dobu 3 hodin!

Výlet k Balatonu i do termálních lázní

Hévíz je vzdálen pouhých 250 km od českých hranic. Najdete zde mnoho restaurací a hospůdek, které podávají místní jídla a také kavárny a cukrárny. Nudit se tedy rozhodně nebudete!

Výlet k Balatonu

Čtvrthodinka jízdy stačí a narazíte na město Kesthely u břehu Balatonu - největšího maďarského jezera, na které jsou obyvatelé země náležitě hrdí. Za navštívení stojí zdejší zámek Festetics, který je druhý největší v zemi.

Jedinečný Balaton

Pár kilometrů na jih leží termální lázně Zalakaros, které nabízí jak léčebné procedury, tak zábavní atrakce. Zdejší voda je vhodná pro léčení pooperačních stavů, nemocí pohybového ústrojí, ale i chronických gynekologických potíží.


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 6. 10. 2015 do 30. 4. 2016.
 • Pokud již máte vybraný termín, je třeba si jeho dostupnost ověřit ještě před koupí. Rezervace pobytu a volné termíny na tel. +36 20 298 7006 nebo na e-mailu info@majerikhotel.hu (komunikace v angličtině, maďarštině). 
 • Netroufáte si na rezervaci či zjištění volného termínu sami? Napište nám na podpora@slevoteka.cz a uveďte jméno, hotel a termín, o který máte zájem a my to za vás vyřídíme.
 • Pobyt s dětmi:
  • dítě do 2,9 let bez nároku na lůžko a stravu zdarma.
  • dítě 3 - 11,9 let na 3 dny za 30 €, na 4 dny za 43 € a na 6 dní za 70 €. Cena vždy zahrnuje polopenzi, nezahrnuje vstupné do lázní.
  • dítě od 12 let se počítá jako 3. osoba; na 3 dny za 39 €, na 4 dny za 55 €, na 6 dní za 91 €. Cena vždy zahrnuje polopenzi, vstup do lázní ne.
 • Povinné příplatky (hradí se na místě):
  • pobytová taxa za 450 HUF (1,50 €/osoba/noc).

Hodnocení pobytu

5,0 z 5
Celkem hodnotil 1 zákazník.

 • Eva — 1. 6. 2016

zobrazit hodnocení / 1 zákazník

Výběr varianty

nabídka byla ukončena