515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Wellness pobyty s lyžováním

zobrazeno 0 slev

Litujeme, ale nenašli jsme, co právě hledáte.

Pokračovat můžete na úvodní stránku nebo si můžete vybrat některý z následujících pobytů nebo zájezdů.

Vyberte si z lyžování s wellness se slevou

Nabízíme různélokality pro lyžování včetně wellness služeb, které si u nás na slevovém portálu rychle najdete. Destinace pro lyže nebo běžky jsou pečlivě vybírány s ohledem na poskytnutí vysokého nadstandardu hotelových wellness služeb. Dovolená s lyžováním nemusí být navíc jen o lyžování, snowboardu nebo stavění sněhuláka, ale také o kvalitním wellness prožitku.

Pobyt si zamilujete už díky tomu, že tu dýcháte skutečně čerstvý vzduch a kocháte se nabízeným luxusem a přírodou. A wellness je ta třešínka na dortu.

ikonka slevyUmožňujeme jednotlivcům, dvojicím i rodinám zažít lyžování a wellness se slevou v Česku i Evropě. Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější. S výběrem míst pro dovolenou rádi poradíme včetně rezervace v cizím jazyce.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Pokud se stane, že úplně stejný wellness pobyt najdete před nákupem jinde levněji, nabídneme vám tento pobyt za danou cenu a s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyNakupujte bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky lyžování, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení hor a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.