515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Slovensko
Luxusní zimní relax u oblíbených termálů Velký Meder pro DVA na 3 dny s wellness
Relaxační pobyt v oblíbených termálech Velký Meder na jihu Slovenska pro DVA na 3 dny v novém luxusním Penzionu Margaréta nedaleko koupaliště Velký Meder. Vstup do wellness, stravování a nespočet dalších výhod pro perfektní relaxaci!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Slovensko, Bratislava

Luxusní zimní relax u oblíbených termálů Velký Meder pro DVA na 3 dny s wellness

-30 %
Luxusní zimní relax u oblíbených termálů Velký Meder pro DVA na 3 dny s wellness

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 80 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 1. 2014

Kde uplatnit voucher

Penzion Margaréta
ul. Ľudovita Štúra č.2
932 01 Veľký Meder

www.penzionmargareta.sk
tel. +421 315 552 462, +421 918 900 930 (9,00-18,00 hod)
email: info@penzionmargareta.skmargaretapension@gmail.com

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Zimní odpočinek na jihu Slovenska plný luxusu a pohodlí

Slovensko nabízí hned několik termálních lázní a koupališť, které jsou snadno dosažitelné i pro české návštěvníky. Jedním z nich je také koupaliště Velký Meder, které můžete poznat díky dnešní nabídce! Vyjma lenošení v termálech si užijete i nádherné ubytování v jedné z nejteplejších lokalit na Slovensku!

Ubytování v novém Penzionu Margaréta se sladkým překvapením

Rodinný penzion Margaréta je perfektní volbou pro ubytování ve Velkém Mederu. Penzion je úplně nový a jeho vybavení potěší i náročnější klientelu. Stejně vhodný je i pro rodiny s dětmi - jednak je nekuřácký a jednak poskytuje pokoje s přistýlkou.

Těšte se na ubytování ve 2-lůžkovém pokoji s vlastní terasou, vlastním sociálních zařízením, fénem na vlasy, TV, vlastní ledničkou, sejfem a samozřejmě připojením k internetu. Interiér pokojů je vybaven vkusným dřevěným nábytkem a příjemnými doplňky, které společně s příjemným personálem tvoří perfektní místo pro podzimní a zimní odpočinek.

Součástí obou pobytů je také vstup do privátního wellness, které se nachází jen kousek od penzionu, naproti koupališti. Těšte se na relaxaxi ve 3 druzích saun, v jacuzzi nebo bazénu.

Na výběr 2 varianty pobytu

Pro Váš komfort si můžete zvolit také nejvíce vyhovující variantu pobytu.

Varianta 1:

 • Pobyt pro DVA na 3 dny (2 noci) v novém luxusním Penzionu Margaréta za 3999 Kč.
 • Snídaně formou bufetu pro oba po celý pobyt.
 • Sladké překvapení na pokoji.
 • 1x 2-hodinový vstup do privátního wellness centra pro oba (3 druhy saun, jacuzzi, bazén). 
 • Slevové kupóny do termálního koupaliště.
Varianta 2:
 • Pobyt pro DVA na 3 dny (2 noci) v novém luxusním Penzionu Margaréta za 4899 Kč.
 • Snídaně formou bufetu pro oba po celý pobyt.
 • NAVÍC: stravovací kupóny do Restaurace Beatrix přímo na koupališti - pro každého 3 ks, které lze využít na obědy i večeře
 • Sladké překvapení na pokoji.
 • 1x 2-hodinový vstup do privátního wellness centra pro oba (3 druhy saun, jacuzzi, bazén).
 • Slevové kupóny do termálního koupaliště.

Termalpark Velký Meder - ideální místo k celoroční relaxaci

Termální koupaliště Velký Meder nabízí 8 bazénů s termální léčivou vodou o teplotě 26 - 38 stupňů Celsia. Ta má blahodárné účinky na pohybové ústrojí, páteře, svalstvo a má regenerační účinky pro lidský organismus. 

Areál koupaliště je vám k dispozici CELOROČNĚ. Díky kuponu získáváte slevu na vstup. Například celodenní vstup stojí 9 EUR/osoba a vy zaplatíte 8 EUR či 3-hodinový vstup stojí běžně 6,50 EUR. Díky slevě zaplatíte 6 EUR a navíc získáte hodinu navíc grátis!

Co podniknout v okolí Velkého Mederu

Velký Meder má velmi atraktivní okolí. Z kulturních památek je možné navštívit vodní nádrž Gabčíkovo nebo město Dunajská Streda, ve kterém se nachází Žitnoostrovské muzeum. Zajímavé je i Komárno s náměstím Evropy a především se starou římskou pevností. Město Veľký Meder obklopuje i překrásná příroda, je možné navštívit Číčovské mrtvé rameno a chráněnou oblast Dropie.

Pro sportovní využití a zábavu poslouží TARZANIA Velký Meder - nejdelší lanová dráha na Slovensku (650m), hřiště na plážový volejbal, zpevněná plocha na volejbal, nohejbal, fotbal či stolní tenis.

Hipoturistika a další sportovní vyžití v okolí

Nedaleko Velkého Mederu najdete také Czajlik Ranch, který je ideálním místem pokud chcete strávit čas v přírodě a hlavně s koňmi. Na ranči si jízdu na koni mohou vyzkoušet začátečníci i zkušení jezdci. Pro milovníky golfu nabízí možnost vyžití Golf Club Welten Báč ležící 23 kilometrů jižně od Bratislavy a poskytující 18-ti jamkové mistrovské hřiště.

Cyklisté jistě ocení Dunajskou cyklomagistrálu, která patří k nejoblíbenějším ve střední Evropě. Trasa vede podél Dunaje přes Rakousko na Slovensko a dále pokračuje do Maďarska, přičemž protíná hlavní města všech tří států. Magistrála nabízí dvě trasy - zelenou pro začátečníky a modrou pro zkušenější sportovce.

Na výlet do maďarského Györu

Když už jste v tomto kraji, vyplatí se zastavit v Györu, který leží na půli cesty mezi Vídní a Budapeští (a jen 20 km od Velkého Mederu). Györ je starobylé, avšak živé a pestrobarevné město s množstvím přírodních, architektonických, kulturních i přírodních skvostů. Györ se nazývá také městem řek, neboť leží jen několik metrů od břehu řeky Dunaj.

Jako v celém Maďarsku, tak i v Györu najdete termální lázně. Nově vybudovaný aquapark Rába Quelle nabízí vodu vyvěrající z hloubky 2000 metrů o teplotě až 67°C. A to není zdaleka vše - Györ nabízí také ZOO s bohatými expozicemi zvířat z celého světa. Otevřeno je zde každý den od 10:00 do 18:00 hod.


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 28.10. do 20.12.2013 a od 5.1. do 31.1.2014. Nástup na pobyt v pondělí nebo ve čtvrtek.
 • Rezervace pobytu na tel. +421 315 552 462, +421 918 900 930 (9,00-18,00 hod) nebo na emailu info@penzionmargareta.sk.
 • Ve 2. kroku objednávky můžete vybrat variantu s rozšířeným stravováním. Za 4430 Kč budete mít pobyt se stejnými službami a NAVÍC ještě 3x stravovací kupón pro každého do restaurace Beatrix přímo na koupališti (možno využít na obědy i večeře).
 • Dítě do 3 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu.
 • Děti starší 3 let individuálně dle domluvy v penzionu (telefonicky či na místě).
 • Check-in od 14:00 hod, check-out do 10:00 hod.
 • V ceně není zahrnuta městská daň 0,70 EUR/osoba/noc (hradí se na místě).
 • Více informací na www.penzionmargareta.sk.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena